Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • brzuch

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: brzuch

    Postprzez ziga93 » 21 Lipiec 2010, o 11:44

    poprostu rób jak już powiedział Oliver : aeroby, interwały, rowerek, biegi długodystansowe z jednym pulsem,dieta,i brzuszki
    pzdr
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    ziga93
    Generał dywizji
     
    Posty: 4871
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 19:02
    Pochwały: 28
    Miasto: Wodzisław
    Data urodzenia: 13 05 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: brzuch

    Postprzez damian350z » 21 Lipiec 2010, o 18:02

    ale brzuszki przed aerobami bo wtedy mięśnie są już spięte i rozgrzane ławiej spalić wtedy z brzucha
    damian350z
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 508
    Rejestracja: 3 Luty 2010, o 15:45
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 18 03 1994

    Re: brzuch

    Postprzez szpiego » 21 Lipiec 2010, o 20:58

    aha dzięki tego nie wiedziałem ;)
    Awatar użytkownika
    szpiego
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 180
    Rejestracja: 19 Maj 2010, o 18:52
    Pochwały: 13
    Miasto: Ryki
    Data urodzenia: 25 09 1994

    Re: brzuch

    Postprzez Marchewka » 29 Lipiec 2010, o 13:43

    Bieganie lub HIIT. 12 km rowerkiem to tyle co nic. Jeśli już to od 30-40km zaczynają się aeroby a i tak najlepsze jest bieganie.

    Jeśli nie masz urządzenia do mierzenia tętna to biegaj w takim tempie abyś mógł swobodnie rozmawiać bez zadyszki. Biegaj od 30 min do 60 min. Od 30 min zaczyna się efektywne spalanie tłuszczu. Najlepiej rano,wieczorem lub po treningu kiedy poziom glikogenu jest najmniejszy i na czczo.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: brzuch

    Postprzez Micek195 » 29 Lipiec 2010, o 16:17

    szpiego napisał:Witam mam taki problem że mam 16 lat i nie mogę nażerać na moja budowę ciała ale narzekam na brzuch mógłby mi ktoś doradzić na ten temat tylko oprócz 6w ponieważ to wyrzeźbia brzuch a nie spala łuszczu mam mięśnie schowane pod warstwą tłuszczu dzięki z góry za odp.


    podstawą jest dieta i ujemny bilans kaloryczny
    druga sprawą jest wykonywanie 5-6treningów wydolnościowych takich jak bieganie,pływanie,jazda na rowerze w tępie ok 60-70%maxymalnych mozliwości.czyli szybki bieg.
    brzuszki możesz dodac jako dodatek choć i bez nich zbudujesz kratkę na brzuchu bez problemu,wystarczy że spalisz troche tłuszczu.
    pozdro
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: brzuch

    Postprzez Marchewka » 29 Lipiec 2010, o 17:02

    Micek mamy odmienne zdania. Ja tam biegam wolniutko i tego się wyczytałem. A uwierz że efekty są :). Ja już od dawna wiem że tętno powinno być 20-30% maksa ponieważ wtedy spala się tłuszcz a powyżej kondycja,szybkość i te inne. Na początek wystarczy 3x w tygodniu.

    Nie udowodnimy kto ma rację najlepiej niech autor posłucha się swojego ciała i biega jak chce :).
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: brzuch

    Postprzez damian350z » 29 Lipiec 2010, o 22:20

    wysiłek powinien być przedewszystkim długi jeżeli za duże tępo bedzie to szybko sie zmecze dla tego trzeba zacząc od wolnego tępa i stopniowo zwiekszać tępo a jak szybkie jest tępo to dystans trasy zwiększyć
    damian350z
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 508
    Rejestracja: 3 Luty 2010, o 15:45
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 18 03 1994

    Re: brzuch

    Postprzez Micek195 » 30 Lipiec 2010, o 21:13

    zgodzę się z tobą z tym że racji nie udowodnimy a są tu tacy którzy chcą to robić na okrągło i pluz dla ciebie:)
    ale pomyśl jeszcze raz 30% to szybki marsz albo trucht nie prawda?:)
    w aerobach chodzi o to by zwiekszyc zapotrzebowanie organizmu na energie czyli tłuszcz a jak rozpedzic organizm do tego stopnia truchtem?truchtac przez 5godz dziennie?hmm...nie.chyba że ma się nadwage 50kg i nigdy nie beigało choc i tu polecił bym rowerek ze względu na stawy.
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: brzuch

    Postprzez Marchewka » 31 Lipiec 2010, o 13:04

    Ja jak biegnę truchcikiem to po ok 3-4 km zaczynam się dopiero pocić . Więc masz rację że to nie jest męczące. Ale w godzinę można zrobić 8.5-10km. I jednak tłuszcz wtedy dobrze się spala. Nie trzeba mieć nadwagi spróbuj jak chcesz :P. Jednak ja biegam zmiennie. 1 dzień truchcik, 2 dzień szybki bieg, 3 dzień truchciki połączone z sprintami. Polecam to każdemu :). Spala się tłuszcz a jednocześnie poprawia się kondychę,krążenie i wiele innych rzeczy dobrych dla organizmu.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Poprzednia

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.