Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?

    Postprzez 20monoya » 12 Czerwiec 2017, o 15:04

    Jasnobrązowy eyeliner, mascara w kolorze khaki - sprowadzone zza granicy, ponieważ na zachodzie tego nie mamy. Jakieś żywe kolory na powieki, aby uwydatnić zieleń jak pomarańcz, czerwień, róż. Do tego tint i przyciemniający błyszczyk utleniający się w temperaturze... Tak, kosmetyki sprowadzam sobie z Azjii, raczej Japonii, rzadziej Korei.

    ____________________
    http://twarz-bez-zmarszczek.org.pl/jak- ... marszczki/
    Awatar użytkownika
    20monoya
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2017, o 15:03
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 18 09 1977

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?

    Postprzez Spuko » 13 Czerwiec 2017, o 07:41

    Dobrze że tak nie wygląda na siłownię bo ciekawie byś wyglądała haha xd
    Awatar użytkownika
    Spuko
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 13 Czerwiec 2017, o 07:37
    Miejscowość: Poznań
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 19 10 1994

    Re: Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?

    Postprzez Zywa » 30 Wrzesień 2017, o 12:09

    W moim przypadku na ogół jest on delikatny. Nie mam w zwyczaju nakładać na siebie nie wiadomo jak wielu warstw. Zależy mi jedynie na podkreśleniu wybranych kwestii i to by było na tyle. Zastanawiam się nad tym, czy nie przetestować w najbliższym czasie kosmetyków bourjois. Można je kupić m.in. w Hebe: https://www.hebe.pl/marki/bourjois.
    Zywa
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 28 Grudzień 2016, o 12:49

    Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?

    Postprzez hopek » 21 Listopad 2017, o 13:43

    Makijaż do pracy powinien być stonowany i delikatny. Ja akurat częstio używam kosmetyków marki Golden Rose - http://goldenrose.pl/, bo mają bardzo fajne cienie czy dobrej jakości tusze do rzęs. Są naprawdę swietnej jakości i w bardzo ale to bardzo niskich cenach. Polecam też ich pomadki, zwłaszcza Velvet Matte Lipstick, z którą praktycznie się nie rozstaję ale i inne produkty nie odstają. Każda Pani będzie mogła dzięki takim produktom wykonac piekny make
    hopek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 27 Lipiec 2017, o 09:31

    Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?

    Postprzez Arowana14 » 29 Styczeń 2018, o 13:29

    Ja raczej delikatnie się maluje, chwilke mi to zajmuje. Mi ostatnio koleżanka poleciła Mascara Volume Glamour Pogrubiający tusz do rzęs nr 06 Black
    - https://tagomago.pl/products/bourjois-m ... lack-12ml/ i tak w sumie chyba go przetestuje. Zawsze wybieram właśnie takie pogrubiające, bo moje rzęsy do najgrubszych nie należą ;)
    Arowana14
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 12 Sierpień 2013, o 11:47

    Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?

    Postprzez Ailis » 5 Marzec 2018, o 14:56

    Ja zawsze staram się aby makijaż wyglądał nienagannie. Używam dobrych kosmetyków które są trwałe. Przede wszystkim staram się tez skórę twarzy nawilżyć dobrym kremem. Ale ostatnio chciałam wypróbować innego kremu. Zastanawiam się nad bb kremem który widziałam w sklepie gdzie mają kosmetyki online https://puderek.com.pl/ . Czy ktoś miał okazje już kupowac tu kremy do twarzy ?
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?

    Postprzez Niuniaaa » 24 Wrzesień 2018, o 07:09

    Ja do swojego makijażu przeważnie wykorzystuje bazę, fluid, cienie, kredkę i tusz. Staram się nie przesadzać z makijażem. No, ale bez niego też nie mogę żyć ;p. Co do produktów najczęściej tego rodzaju kosmetyki kupuję w takich miejscach typu https://malahit.pl/ . Według mnie zakupy online są najwygodniejsze i można trafić na fajne ceny.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?

    Postprzez viki99 » 30 Październik 2018, o 12:35

    ja jakiś czas temu zdecydowałam się na makijaż permanentny i uważam, że to było świetne rozwiązanie. To ogromna wygoda a przy tym spora oszczędność czasu każdego dnia. grunt to znalezc dobrą i doświadczoną linergistkę. W Warszawie szczerze polecam salon Jest Pięknie i pracującą w nim Dominikę Kossakowską. Najlepsza specjalistka w mieście :)
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?

    Postprzez jurasekl22 » 2 Maj 2019, o 08:45

    Jeśli chodzi o makijaż, to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie sobie makijaży permanentnego https://maxmedik.pl/436-makijaz-permanentny . To przede wszystkim wygodne i na prawde moim zdaniem dobre rozwiązanie. A co wy o tym sądzicie?
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Jak wygląda Twój makijaż na co dzień?

    Postprzez Ailis » 13 Sierpień 2019, o 08:57

    Cześć wszystkim mam pytanie, czy akcesoria do makijażu kupujecie tylko i wyłącznie w sklepach stacjonarnych, czy też w drogeriach online. Chciałam kupić jakiś nowy zestaw, ale nie wiem, czy tak naprawdę szukać takich kompletów. Jak na razie rozwiązałam się i przeglądałam Te Akcesoria do makijażu - Ceneo.pl i zastanawiam się, czy warto tutaj coś wybrać i kupić.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron