Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Polecam zagladac

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Polecam zagladac

    Postprzez emilian » 20 Luty 2014, o 00:56

    Zupełnie nowa odsłona. Liga typerów, dzieki której możesz zmierzyć swoje sily z innymi uzytkownikami. Oczywiście liga typerów z nagrodami z cennymi i atrakcyjnymi. Odssliveport.com to Twój wirtualny bukmacher.
    emilian
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 20 Luty 2014, o 00:46

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Polecam zagladac

    Postprzez klamka » 28 Luty 2014, o 11:02

    No ja nie wiem, czy się skuszę, szczerze mówiąc.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Re: Polecam zagladac

    Postprzez spakowany » 9 Wrzesień 2014, o 13:58

    zamiast typowania na forum wolę obstawiać u realnego buka :) Z reguły wybieram zakłady na sportingbet, szybko wypłacają wygrane i mają ciekawe kursy. Kiedyś stawiałem głównie na nożną, teraz wybieram bardziej niszowe dyscypliny jak szczypiorniak lub nawet baseball - trochę mi zajęło by skumać zasady :)
    Gracie u buka czasami? Jakie macie metody?
    spakowany
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 9 Wrzesień 2014, o 13:35

    Polecam zagladac

    Postprzez nentora » 26 Październik 2014, o 10:37

    Obstawiam od pewnego czasu. Nie "inwestuje" dużych pieniędzy, przede wszystkim dlatego, że dopiero się uczę, korzystam przede wszystkim z rad ze strony http://www.porady-bukmacherskie.betting-supertips.com/. I staram się pozostać realistą.
    nentora
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 26 Październik 2014, o 10:35

    Polecam zagladac

    Postprzez klamka » 6 Listopad 2014, o 09:41

    I co? Takie rady rzeczywiście Ci coś dają?
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Polecam zagladac

    Postprzez piórko » 5 Grudzień 2014, o 13:19

    Mój chłopak czasem obstawia mecze i zdarzyło się, że wygrał w ten sposób pieniążki. Na ile to legalne - nie wiem.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Polecam zagladac

    Postprzez Cacalia » 9 Grudzień 2014, o 17:23

    super
    Cacalia
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 30 Listopad 2014, o 15:00
    Data urodzenia: 04 05 1985

    Re: Polecam zagladac

    Postprzez DyZioo14 » 11 Grudzień 2014, o 14:52

    Ja juz kilka razy obstawiałem, it to podobno pewniwki . I co , i lipa nic nie wygrałem.
    DyZioo14
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 11 Grudzień 2014, o 13:51
    Data urodzenia: 04 04 1976

    Polecam zagladac

    Postprzez klamka » 11 Grudzień 2014, o 22:05

    Chyba nie ma co wierzyć w takie pewniaki.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Polecam zagladac

    Postprzez jurasekl22 » 13 Czerwiec 2019, o 21:42

    Jeśli zastanawiacie się nad tym aby zaczać obstawiać mecze online, moim zdaniem zanim wybierzecie bukmachera, najlepiej będzie zajrzeć tutaj https://legalni-bukmacherzy.pl/ktory-bu ... t-legalny/ . Jest tu sporo informacji o legalnych bukmacherach dostępnych w Polsce i na pewno pomoże wam to wybrać najlepszego dla siebie
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.