Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez Ailis » 17 Listopad 2018, o 09:56

    Każdemu podoba się inne auto - zależy wszystko od potrzeb, wieku, płci oraz gustu. Mi się osobiście bardzo podobają BMW - spójrzcie sobie w necie na salon samochodowy Bawaria Motors BMW - czyż nie są piękne? Można w tym salonie kupić zarówno nowe, jak i używane (1-2 letnie, czyli praktycznie nowe). Czuć ta moc i niemiecka jakosć, prawda?
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez Alicja » 11 Grudzień 2018, o 11:16

    Bez względu na to, jakie to dokładnie będzie auto, należy zadbać o to, by było ono całkowicie sprawne pod właściwie każdym względem. Sama ostatnio remontowałam samochód, bo pod wieloma względami nie działał tak jak należy. Teraz spisuje się dużo lepiej, a ja nie straciłam zbyt wielu pieniędzy, bo udało mi się niektóre zużyte części sprzedać na skupie https://www.katalizatory-warszawa.pl/.

    :)
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez Devil93 » 29 Styczeń 2019, o 12:21

    Czy ja wiem jaki. Najważniejsze jest, by sie podobał, prawda? Nie ma to tamto, musi pasować do Waszej osobowości. My na przykład preferujemy peugeoty, a brat alfy romeo - widzicie jaki rozstrzał ? No, jeszcze coś z renault nam się podoba. Ogólnie to w naszym 407 nic nie robimy, tylko musimy się tu http://www.xenon24.eu/ umówić na regenerację ksenonów i lamp. Słabo świecą.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez Olaprima » 4 Kwiecień 2019, o 13:30

    Najważniejszą cechą, jaką powinien się odznaczać samochód to bezpieczeństwo. Dlatego właśnie sama wybrałam auto, które mi to zapewni. Jest to Mitsubishi Eclipse Cross aktualnie dostępny u dealera Mitsubishi Germaz. Na razie miałam jazdę próbną, ale ona wystarczyła mi do tego, aby się nim zachwycić. Z wyglądu jest bardzo nowoczesny, a wewnątrz intuicyjny w obsłudze. Fantastyczne auto dla całej rodziny.
    Olaprima
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 4 Maj 2018, o 15:16

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez Biernat33 » 21 Czerwiec 2019, o 09:17

    Moim zdaniem najlepsza ofertę skupu samochodów na terenie Warszawy znajdziecie na skup samochodów Warszawa. Skupują samochody zarówno używane, sprawne jak i powypadkowe, zepsute. Informacje oraz kontakt do nich macie na stronie, polecam i pozdrawiam .
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez GosikS » 24 Czerwiec 2019, o 18:19

    najlepiej jakiś pojemny :D
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez jurasekl22 » 30 Lipiec 2019, o 22:47

    Witam. Chciałbym polecić Wam świetny artykuł na stronie https://ngopole.pl/2019/05/10/oc-w-prak ... kierowcow/. Przeczytacie tam między innymi właśnie i przejściu na pieszych którego nie ma xd
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez Biernat33 » 11 Listopad 2019, o 10:02

    Przed zakupem samochodu warto udać się do stacja kontroli pojazdów by sprawdzić, czy nie kupujemy przysłowiowego kota w worku. Fachowcy sprawdzą stan zawieszenia auta, sprawność hamulców, amortyzatorów, a także szczelność silnika.
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez jurasekl22 » 3 Grudzień 2019, o 19:57

    W obecnych czasach na rynku bezpieczen otrzymamy wiele ofert polis dla naszego samochodu. Jednak , aby wybrac najlepszą z nich polecam Wam skorzystac z porównywarki ubezpieczen - https://ubezpieczamy-auto.pl/najtansze-oc/ .
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez Olaprima » 20 Marzec 2020, o 10:15

    Wydawałoby się, że dla całej rodziny to musi być duży samochód, ale jednak to nie jest do końca prawda. Wiele obecnych aut spokojnie pomieści rodzinkę. Z pozoru są niewielkie, ale tak naprawdę wewnątrz przestronne. Sama zastanawiam się nad kupieniem jakiegoś i dlatego czytałam nawet taki ciekawych artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/male-auta-miejskie . Was również zachęcam do tej lektury.
    Olaprima
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 4 Maj 2018, o 15:16

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron