Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Zabawki dla dzieci

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Zabawki dla dzieci

    Postprzez jurasekl22 » 30 Marzec 2019, o 14:59

    Jezeli chodzi o zabawki dla dziecie to chciałbym Wam polecic stronę http://odpustowe.pl/kategoria-produktu/producent/aptel/ , na której sam regularnie robie zakupy. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie. Polecam i pozdrawiam .
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Zabawki dla dzieci

    Postprzez Biernat33 » 16 Kwiecień 2019, o 16:36

    Ja bym kupiła jakaś fajną zabawkę do ogrodu, może na tej stronie http://www.domki-zylajek.pl/pl/ się zainspirujesz i znajdziesz coś fajnego i odpowiedniego dla czteroletniego dziecka. Polecam bo fajne rzeczy robią.
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Zabawki dla dzieci

    Postprzez justisx » 28 Kwiecień 2019, o 15:49

    Moje dzieci uwielbiają zabawki związane z bajkami. Szczególnie lubią zabawki, gry i książeczki z tej serii https://www.taniaksiazka.pl/seria/muminki. To moim zdaniem świetne pomysły na prezent dla dziecka.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Re: Zabawki dla dzieci

    Postprzez Ailis » 22 Lipiec 2019, o 15:23

    Dobrze jest też nauczyć dziecko, że poprzez zabawę można poznawać świat oraz zachęcamy tym naszego malucha do kreatywnego myślenia. Dobrze jest już od najmniejszych lat wprowadzać zabawki edukacyjne do życia dziecka. Mojej chrześniaczce zakupiłam bardzo fajnego ślimaka do raczkowania na zabawki edukacyjne i muszę powiedzieć,że malutka powolutku zaczyna raczkować za tą zabawką
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Re: Zabawki dla dzieci

    Postprzez Devil93 » 24 Luty 2020, o 10:57

    Na komunię teraz moje dziecko dostanie mnóstwo zabawek, więc ja się tak naprawdę nie martwię tym, co jemu kupić. Problem zaczyna się od tego, że muszę zaproszenia na komunię https://farrowdesign.pl/ jakoś wybrać, a nie oszukujmy się, zdecydować się , jest trudno.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Zabawki dla dzieci

    Postprzez Alicja » 19 Styczeń 2021, o 10:36

    Wybór odpowiednich zabawek dla dzieci może być bardzo ważny, szczególnie jeśli chcemy wspomóc ich rozwój. Warto upewnić się, że mogą one pomóc w takich rzeczach jak integracja sensoryczna Kraków i w dobrej zabawie.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Zabawki dla dzieci

    Postprzez GosikS » 12 Luty 2021, o 13:47

    Musze koniecznie sprawdzić sobie Wasze propozycje, bo właśnie szukam prezentu dla mojego chrześniaka.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Zabawki dla dzieci

    Postprzez Ailis » 21 Czerwiec 2021, o 08:22

    Hej, super zabawki znajdziesz na https://tulisie.pl/kinderkraft , znajdziesz tam zabawki, które kształtują umysł naszego maluszka, uczą kreatywności, kolorów. Warto zajrzeć a przy okazji kupna możesz pomóc innym potrzebującym dzieciom.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Zabawki dla dzieci

    Postprzez fitania » 3 Grudzień 2021, o 07:38

    Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego w jakim wieku jest dziecko. Dla tych maluchów, świetnym wyborem będą najlepsze książeczki z okienkami Ale wiadomo, ostateczną decyzję podejmiesz sama.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Zabawki dla dzieci

    Postprzez justisx » 26 Lipiec 2022, o 09:39

    Niedawno przypadkowo natrafiłam na książeczki dla najmłodszych w sklepie https://www.bee.pl/13533-ksiazeczki-dla ... ku-0-2-lat . Nie myślałam, że można kupić książeczki dla dzieci w tym wieku, nawet dla niemowląt. Uważam, że to świetna alternatywa dla zabawek.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron