Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wszystko do kuchni.

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Wszystko do kuchni.

    Postprzez Ailis » 11 Czerwiec 2019, o 15:58

    Czego waszym zdaniem nie powinno zabraknąć w kuchni ? W kuchni niezbędne są na pewno też naczynia, garnki, urządzenia. Jesli ktoś szuka dobrych garnków to znajdziecie dobrej firmy Garnki Le Creuset Ja planuję własnie takie kupić, bo widziałam u koleżanki i pochwaliła się nimi, i jest zadowolona. Więc mam pewność że wybór dobry, a opinie klientów też są pozytywne.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Wszystko do kuchni.

    Postprzez Alicja » 19 Lipiec 2019, o 09:28

    Takie akcesoria się oczywiście przydają, bo trudno byłoby bez nich przygotowywać różnego rodzaju dania. Jednak trzeba też pamiętać o wyposażeniu w postaci mebli. Ja zastanawiam się aktualnie nad drobnymi zmianami i oglądałam już nawet hokery barowe. Okazuje się, że w kuchni sprawdzają się one doskonale.

    :)
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Wszystko do kuchni.

    Postprzez JCVD » 26 Lipiec 2019, o 07:13

    W kuchni niezbędne są sprzęty takie na przykład jak szatkownica, maszynka do mięsa czy sokowirówka. :)
    JCVD
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 18 Marzec 2014, o 15:53

    Re: Wszystko do kuchni.

    Postprzez Zywa » 29 Grudzień 2019, o 20:11

    Odpowiednio wyposażona kuchnia to podstawa, bez tego gotowanie będzie w znacznym stopniu utrudnione, a w niektórych przypadkach zupełnie niemożliwe. Dlatego warto zaopatrzyć się we wszelkie niezbędne akcesoria. Możemy to uczynić także drogą internetową. Jeśli potrzebne nam są młynki, czy moździerze, zerknijmy za nimi tutaj: https://wmf.pl/pl/c/Mlynki-i-mozdzierze/108.
    Zywa
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 28 Grudzień 2016, o 12:49

    Wszystko do kuchni.

    Postprzez jurasekl22 » 28 Styczeń 2020, o 23:19

    Na pewno w kuchni przydadzą się odpowiednio ostre i solidne noże kuchenne. Jeśli jeszcze takich nie posiadacie, polecam wam zajrzeć tutaj https://www.oleole.pl/noze-kuchenne.bhtml . W sklepie jest na prawdę spory wybór takiego asortymentu i do tego bardzo korzystne ceny więc na pewno bez żadnego problemu znajdziecie coś dla siebie
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Wszystko do kuchni.

    Postprzez Niuniaaa » 10 Styczeń 2021, o 06:09

    Faktycznie, jak tak teraz spojrzę po kuchni, to na pewno znalazłabym rzeczy, które należałoby wymienić, albo uzupełnić. Na pewno sztućców wciąż brakuje, ale już znalazłam fajną serię. To oczywiście sola hollands glad i mam zamiar ją kupić i do domu i oczywiście do mojej restauracji. Na pewno świetnie się spiszą i będą na lata.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Wszystko do kuchni.

    Postprzez GosikS » 9 Marzec 2021, o 15:43

    Ja ostatnio poszukiwałam kilku produktów do mojej kuchni. Zdecydowałam się zamówić między innymi baterie kuchenną z oferty tego sklepu: https://sklep.invena.pl/products/catego ... henne-127/ Zamówienie dotarło do mnie błyskawicznie i sama bateria naprawdę fajnie się sprawdza, więc stwierdziłam że podrzucę Wam tutaj informacje o tym sklepie :)
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Wszystko do kuchni.

    Postprzez Devil93 » 31 Marzec 2021, o 06:37

    Nie wyobrażam sobie, żeby moja kuchnia była niepraktyczna i nieciekawa. Jednak zależy mi na jej wyjątkowym wyglądzie, dlatego będę się zastanawiała nad takim https://strefa.biz/dom/kuchnie-na-wymiar-zielona-gora/ projektowaniem pod zamówienie w Zielonej Górze. To by mi odpowiadało.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Wszystko do kuchni.

    Postprzez Niuniaaa » 22 Maj 2021, o 06:28

    Jak nie wiecie do końca jak zaaranżować swoją kuchnię, to możecie odwiedzić sobie w tym kierunku firmę https://sklepmo.pl/7-sposobow-na-plytki ... 45651.html . Tam znajdziecie podpowiedzi przykładowo co możecie zastosować między szafkami u siebie w kuchni itd.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Wszystko do kuchni.

    Postprzez Ailis » 26 Maj 2021, o 09:16

    Podstawą funkcjonalnej i pięknej kuchni są meble kuchenne. Wybór idealnych nie jest prosty, ale możliwy. Nie bez powodu to właśnie kuchni poświęcana jest największa ilość czasu w trakcie urządzania nowego lokum lub w podczas remontu. Dlatego też szukając mebli do kuchni warto przejrzeć tutaj http://www.jago-kuchnie.com.pl/meble-ku ... winow.html jest duzy wybór.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron