Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Nawadnianie trawnika

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Nawadnianie trawnika

    Postprzez pettardda » 4 Kwiecień 2017, o 18:15

    Moim osobistym planem na wakacje jest odpowiednie nawadnianie trawnika - uwielbiam kiedy mój ogród prezentuję się wyśmienicie ! Jeśli szukacie najlepszych sposobów na to to osobiście polecam sklep Zielonaaleja i ich rewelacyjną ofertę w tym zakresie !
    pettardda
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 37
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 19:22

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Nawadnianie trawnika

    Postprzez łapka » 23 Maj 2017, o 12:19

    Samo nawadnianie trawnika może nie wystarczyć potrzebne będzie jeszcze nakłuwanie i nacinanie trawnika areatorem http://euroogrod.com.pl/pol_m_Maszyny-ogrodnicze_Aeratory-i-wertykulatory_Aeratory-i-wertykulatory-spalinowe-3851.html , dzięki takim maszynom trawniki wyglądają rewelacyjnie
    łapka
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 22 Luty 2017, o 16:51

    Nawadnianie trawnika

    Postprzez Niuniaaa » 26 Marzec 2019, o 20:13

    Wiesz samo nawadnianie ogrody, trawnika nie wystarczy. Potrzeba też wiele innych czynności pielęgnacyjnych, chociażby nawożenie. Na stronie https://www.gardenowo.pl/srodki-i-nawoz ... /pozostale można znaleźć różnego typu nawozy i do poszczególnych typu roślin. Warto sobie tam zerknąć i wybrać odpowiednie dla siebie produkty. Dzięki nim wasz ogród zawsze będzie piękny i kwitnący.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Nawadnianie trawnika

    Postprzez Ailis » 6 Wrzesień 2019, o 08:31

    No temat w sam raz dla mnie, bo my zastanawialiśmy sie nad nawadnianiem trawnika, na pewno trawka by była ładna . No ale to dopiero w przyszłym roku bo teraz to skończyliśmy porządki po budowie. Na pewno chce kupic meble ogrodowe, moze coś polecicie ładnego, hamak dzieci chcą ale już znalazłam na ceneo https://www.ceneo.pl/Hamaki . Jakie roslinki wieloletnie kwitnące polecacie ?
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Re: Nawadnianie trawnika

    Postprzez Alicja » 14 Grudzień 2020, o 11:54

    Ja w tym roku bardzo starałam się dbać o ogród i dokonałam paru zmian, więc na przyszłą wiosnę będzie naprawdę piękny. Rozglądałam się ostatnio też za jakimś wyposażeniem do ogrodu i znalazłam na https://www.fotel.pl bardzo fajne fotele. Zastanawiam się, czy kupić je teraz, czy poczekać do wiosny.

    :)
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Nawadnianie trawnika

    Postprzez Devil93 » 23 Sierpień 2021, o 09:07

    No w sumie są specjalne systemy nawadniające i można powiedzieć, że także i obrzeża trawnikowe, które mogą być przedłużeniem tych systemów. Moim zdaniem, jeśli Was to interesuje, to firma sammler.com.pl/ to dla Was dobry wybór. Możecie śmiało się zdecydować na to rozwiązanie, bo dzięki temu na pewno wybierzecie to, co najlepsze.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Nawadnianie trawnika

    Postprzez jurasekl22 » 27 Luty 2023, o 18:14

    Zobaczcie na oferty od https://www.straczkowscy.pl/ jest to rodzinna firma ogrodnicza. Oni z pasją i zainteresowaniem podchodzą do każdego ogrodu. Pomogą wam zorganizować, wykonać czy też zaprojektować ogród lub doradzą jak to zrobić. Polecam ich serdecznie
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron