Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Pożyczka - opinie

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Pożyczka - opinie

    Postprzez marika90 » 15 Kwiecień 2019, o 11:22

    Witam wszystkich forumowiczów, w niedługim czasie planujemy wziąć kredyt . Przeznaczony na zakup nowego mieszkania od dewelopara. Jak już się domyślacie, jak większość osób w takiej sytuacji, mam z tego powodu kilka ważnych dla mnie pytań.Gdzie taki kredyt wziąć najlepiej. .Czytałem opinie o pożyczkach https://www.forum-kredytowe.pl/f/43-pozyczki-opinie/ i zastanawiam się nad filarum.pl . Co radzicie?
    marika90
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 23 Lipiec 2016, o 08:52
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 13 05 1990

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Pożyczka - opinie

    Postprzez Ailis » 14 Maj 2019, o 16:29

    Być może temat już był, ale nie znalazłam konkretów. Mianowicie chodzi mi o to jaka jest forma pomocy prawnej odnośnie wyjścia z pętli chwilówek. Bo szukam więcej info, ale nic konkretnego nie moge znaleźć, może ktoś był w takiej sytuacji i doradzi w tym temacie ?
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Pożyczka - opinie

    Postprzez presto » 27 Maj 2019, o 13:29

    Filarum to typowe chwilówki, a mieszkanie wymaga większego wkładu finansowego. Lepiej poszukaj oferty w banku, a nie parabanku
    presto
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 5 Listopad 2016, o 13:02
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 07 10 1983

    Pożyczka - opinie

    Postprzez GosikS » 15 Lipiec 2019, o 12:59

    Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach wzięcie pożyczki to bardzo wygodne rozwiązanie. Dlatego uważam, że jeśli tylko mamy potrzebę powinniśmy z niego skorzystać. Ja swoją pożyczkę znalazłam na stronie: https://szybkagotowka.pl/propozycje/pozyczka-na-juz potrzebowałam pozyskać pieniądze na nagły wydatek. W tym momencie gotówka jest już na moim koncie. Cały proces był bardzo prosty, więc na pewno bez problemu każdy sobie z tym poradzi. Mam nadzieję, że moja opinia okaże się być dla kogoś z Was przydatna :)
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Pożyczka - opinie

    Postprzez Eizzy » 11 Wrzesień 2019, o 13:15

    Wiele osób obawia się korzystania z chwilówek. Jedni boją się ukrytych kosztów, inni że wpadną w spiralę zadłużenia. Moim zdaniem takie przeświadczenie wynika z nieczytania dokumentów, które podpisujemy, a tam jasno określone są koszty udzielanej pożyczki. Na stronie https://www.intratka.pl/blog/chwilowka- ... e-intratki dowiesz się czym są chwilówki na raty oraz w jaki sposób się o nie ubiegać.
    Eizzy
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 9 Sierpień 2013, o 13:16

    Pożyczka - opinie

    Postprzez Biernat33 » 28 Luty 2020, o 20:46

    my bierzemy ale kredyt pod zakup mieszkania i kupujemy nad samiutkim morzem, polecam dewelopera hossa https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia , ma bardzo funkcjonalne mieszkania, spore przestrzenie między blokami, dużo zieleni, place zabaw dla dzieci. A ceny w porządku jak na trójmiasto
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Re: Pożyczka - opinie

    Postprzez Devil93 » 26 Marzec 2020, o 15:20

    Mnie interesuje coś więcej, niż pożyczka online, dla mnie ważne są dziś kredyty mieszkaniowe Wrocław . Macie może jakieś wskazówki, do kogo warto się z tym udać? Może być bank, może być firma kredytowa, doradca, cokolwiek. Będę wdzięczna i nawet bardzo. Sama nie wiem, co pierwsze ruszyć.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Pożyczka - opinie

    Postprzez Niuniaaa » 26 Styczeń 2021, o 09:59

    Daleko nie musicie przecież szukać za kredytami... Bo, możecie przykładowo zajrzeć sobie na stronę openfinance.pl i macie tam dostęp do najróżniejszych produktów kredytowych. Możecie tam dokonać porównania, możecie skorzystać z kalkulatora. Mało tego na stronie znajdziecie też również porady, które na pewno wam się przydadzą.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Pożyczka - opinie

    Postprzez jurasekl22 » 23 Luty 2021, o 10:21

    jeśli zastanawiacie się nad kredytem lub pożyczką to zachęcam was do sprawdzenia ofert na stronie https://www.kalkulator.pl/kalkulator-kredytowy/ tutaj dostępne jest narzędzie służące do obliczania sumy kredytu, wysokości raty, zdolności kredytowej. Skorzystajcie z tego bo to bardzo pomocna funkcja która pozwala bez wychodzenia z domu sprawdzić i porównać oferty kredytowe.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Pożyczka - opinie

    Postprzez Devil93 » 14 Kwiecień 2021, o 06:20

    Ciekawy temat, dzięki za niego.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron