Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Nauka języka angielskiego

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Nauka języka angielskiego

    Postprzez jacekfx@o2.pl » 6 Lipiec 2014, o 18:05

    hehe najlepiej wyjazd na dłużej z kraju :) A jesli nie to ucz tekstów piosenek .
    jacekfx@o2.pl
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 3 Lipiec 2014, o 22:45

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Nauka języka angielskiego

    Postprzez Gośka » 18 Lipiec 2014, o 10:30

    a co myślicie na temat nauki języka angielskiego poprzez wspomaganie się hipnozą? Niedawno znalazłam artykuł, w którym było napisane, że nagrania hipnotyczne mogą spowodować, że ludzie dużo szybciej i lepiej się zmotywują do nauki, moga pozbyć się problemu z dekoncentracją, przez co nauka słówek chociażby może być dużo szybsza i przyjemniejsza.
    Gośka
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 17 Lipiec 2014, o 11:23

    Nauka języka angielskiego

    Postprzez Mysiaczek » 23 Lipiec 2014, o 13:05

    Bardzo pomagają też rozmowy z obcokrajowcami :D.
    Mysiaczek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 35
    Rejestracja: 31 Marzec 2014, o 19:54

    Nauka języka angielskiego

    Postprzez barbieb » 24 Lipiec 2014, o 07:12

    Moim zdaniem warto się całe życie dokształcać jeśli chodzi o języki, tym bardziej, że możliwości jest wiele - kursy tradycyjne, elearningowe, rozmowy na skype, oglądanie obcojęzycznych filmów...
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Nauka języka angielskiego

    Postprzez JarekSm » 31 Lipiec 2014, o 12:14

    a korzystaliście z afirmacji? Ja myślę, że mogą być skuteczne afirmacje, zwłaszcza jak komuś brakuje motywacji do nauki
    JarekSm
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 31 Lipiec 2014, o 12:12

    Nauka języka angielskiego

    Postprzez ezofajny » 4 Sierpień 2014, o 07:40

    polecam również korzystanie z afirmacji - bardzo skuteczne :)
    ezofajny
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Sierpień 2014, o 13:08
    Data urodzenia: 16 03 1927

    Nauka języka angielskiego

    Postprzez viki99 » 27 Kwiecień 2017, o 11:44

    Jeszcze nie słyszałam o stosowaniu afirmacji w nauce języka ale może warto spróbować skoro tak radzicie :) Ja raczej tradycyjnie stawiam na naukę w szkole językowej, którą poleciła mi znajomahttp://lincoln.edu.pl/. Różne poziomy nauki, kursy wakacyjne i wiele języków do wyboru :) Sama niebawem się tam wybieram :)
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Nauka języka angielskiego

    Postprzez zwar » 23 Maj 2017, o 12:11

    Nie każdy ma możliwość wyjechać z kraju. Sam również uważam,ze jest to najlepsza metoda nauki języka, ale weźcie pod uwagę,ze ludzie w Polsce maja rodzinę prace i niekoniecznie chcą wszystko zostawiac tylko po to aby naujczyć się jezyka. Jasne,ze są kursy weekendowe ale trzeba wziąć pod uwagę,że jest to bardzo drogie. Tak samo jak wyjazdy na wakacje na dwutygodniowe zajęcia....

    Sam obecnie chodzę na angielski do Speak up: https://speak-up.pl/ - zdecydowałem się na nich ponieważ oferowali zajęcia w róznych godzinach i sam mogłem sobie dopasować grafik (tak aby nie kolidowało z pracą). Nie mam wielkich umiejętności językowych ale ucząc się w szkole jednak nauka idzie łatwiej niż jakbym się uczył samodzielnie
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Nauka języka angielskiego

    Postprzez MarcoPoloo » 12 Kwiecień 2018, o 11:30

    polecam zapoznać sie ze stroną https://kursy-jezyka-angielskiego.pl/ powinno wyjaśnić wszelkie wątpliwosci
    MarcoPoloo
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 Kwiecień 2018, o 11:28
    Data urodzenia: 29 02 1992

    Nauka języka angielskiego

    Postprzez Devil93 » 16 Wrzesień 2019, o 08:51

    A w Tutlo się ktoś angielskiego uczy? Bo widziałam, że mają teraz promocje na 100 lekcji za 1 zl i nie wiem, czy opłaca się tam zapisywać. Chociaż przyznam się, że nigdzie wcześniej nie widziałam, żeby można się było uczyć w domu, nawet na telefonie. Może jednak się zapiszę.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron