Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Sklep z meblami

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Sklep z meblami

    Postprzez mondek32 » 15 Marzec 2017, o 19:12

    Bardzo fajne pufy mają też w sklepie internetowym ITALPOUF. Na przykład te z designerskiej serii Elegance naprawdę robią wrażenie i potrafią uatrakcyjnić każdy salon moim zdaniem ;) Nie wspominając już o tym jakie są wygodne :)
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Sklep z meblami

    Postprzez viki99 » 25 Kwiecień 2017, o 16:31

    My niebawem też planujemy remont w salonie i wymianę mebli. Koleżanka poleciła mi ten sklep z meblami https://www.furnival.pl/mebloscianki,10,kategoria. Mają fajny wybór różnego rodzaju meblościanek. Znajomi kupowali tam już meble, są dobrej jakości a ich cena jest naprawdę przystępna. Znacie ten sklep ?
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Sklep z meblami

    Postprzez takkan » 27 Kwiecień 2017, o 16:34

    Jeśli już myślisz o meblach to pewnie zainwestowałeś w odpowiednie Drzwi Zewnętrzne? Jeśli nie to polecam Ci sprawdzić ofertę firmy Internorm. Mają świetne drzwi w dobrych cenach z długoletnią gwarancją!
    takkan
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 25 Kwiecień 2017, o 16:22

    Sklep z meblami

    Postprzez talia23 » 10 Maj 2017, o 12:38

    ekstra są, dzięki za info :P
    zielona herbata,african mango
    talia23
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 12:33
    Miasto: Wrocław

    Sklep z meblami

    Postprzez olderu » 26 Wrzesień 2017, o 12:10

    Ja jestem fanem mebli biedermeier, dlatego w takich sklepach stosunkowo często robię zakupy jak np. na Retroles. Też sobie zobaczcie jak lubicie meble w stylu retro :)
    olderu
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 16
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2016, o 16:43

    Re: Sklep z meblami

    Postprzez viki99 » 30 Marzec 2018, o 08:04

    To ja jeszcze ze swojej strony polecam sprawdzony sklep Furnival. Mają ogromny wybór dobrej jakości mebli w konkurencyjnych cenach. Sama zastanawiam się teraz nad zakupem jeden z ich komód https://blog.furnival.pl/komody-nowoczesne/. Lubię taki nowoczesny styl jeśli chodzi o meble. Co sądzicie ?
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Sklep z meblami

    Postprzez Diethard09 » 5 Kwiecień 2018, o 10:06

    Kojarzycie może jakiś dealer Kraków? Chce kupić jakiś dobry samochód ale nie wiem skąd. Bardzo mi się podobają mazdy, podobno są to solidne samochody. Możecie mi coś powiedzieć więcej na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny.
    Diethard09
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 4 Kwiecień 2018, o 15:22

    Sklep z meblami

    Postprzez Dragonfly » 8 Kwiecień 2018, o 15:33

    Gdybyście szukali bardziej użytkowych mebli, to ja polecam to miejsce:klik . Wbrew pozorom znajdziecie tam nie tylko szkolne meble :)
    Dragonfly
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 7 Marzec 2018, o 21:24

    Sklep z meblami

    Postprzez ilona09 » 21 Kwiecień 2018, o 16:19

    Ja aktualnie szukam mebli do garażu. Jak sądzicie, zdecydować się na regały stąd http://www.e-regaly.pl/?
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    Re: Sklep z meblami

    Postprzez Ailis » 19 Wrzesień 2019, o 06:47

    A jakich mebli szukacie ? Bo jeśli coś do salonu np. sofa to warto sobie zobaczyć oferty na stronie https://www.galameble.com/sofy/sofy-dwuosobowe/ znajdziecie tam sofy dwuosobowe, które też mają funkcję spania, także jak będziecie mieli gości to nie musicie się martwic gdzie ich położycie.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron