Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Krzysztof Kułak vs Daniel Dowda

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Na kogo stawiace?

    Krzysztof Kułak
    9
    90%
    Nie wiem
    0
    Brak głosów
    Daniel Dowda
    1
    10%
     
    Liczba głosów : 10

    Krzysztof Kułak vs Daniel Dowda

    Postprzez Dementor » 27 Czerwiec 2010, o 15:19

    Krzysztof Kułak vs Daniel Dowda !!

    Walka potwierdzona odbędzie się na KSW 14

    Krzysztof Kułak (23-12-2)
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    - Wygram, bo Bóg mnie mocniej kocha! On ma silną psychikę i ringowe obycie, lecz jest niższy ode mnie i ma mniejszy zasięg ramion. Na propozycję walki z Danielem zareagowałem uśmiechem, ponieważ kiedyś obiecaliśmy sobie, że się sprawdzimy w ringu. I teraz to nastąpi – mówi Kułak, który mimo, że nie stanie do walki w obronie pasa ma dużo do stracenia. – Mam pewne obawy, bo jeśli mnie pokona to mogę dużo stracić, a przecież posiadaczowi pasa nie wypada przegrywać – kończy.

    Daniel Dowda (5-3)
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    – Szkoda, że nie jest to pojedynek o pas, ale co się odwlecze to… Z całym szacunkiem dla Krzyśka, ale atuty w tym pojedynku są po mojej stronie i nie oddam jemu tej walki. Już rozpocząłem treningi to tego pojedynku, bo to dobry moment na przygotowania. Na pewno wyjadę na kilka obozów, by być przygotowanym jak najlepiej. Wiem, że czeka mnie dużo pracy – wyznał Daniel i dodaje: - Słabym punktem Krzyska w tej walce będzie fakt, że ja jestem gotów tam na ringu oddać życie aby wygrać.


    Jakie są Wasze typy?
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Krzysztof Kułak vs Daniel Dowda

    Postprzez szocikk1 » 28 Czerwiec 2010, o 11:53

    stawiam na Krzysztofa Kułaka;D
    „Aby mieć ładną, muskularną sylwetkę i dużą siłę oraz zachować zdrowie, trzeba systematycznie przez wiele lat ciężko pracować ciężarami oraz unikać sterydów, bo one dają tylko tymczasowe efekty" Reg Park
    Awatar użytkownika
    szocikk1
    Starszy sierżant
     
    Posty: 301
    Rejestracja: 25 Kwiecień 2010, o 08:24
    Miejscowość: Polska
    Pochwały: 5
    Miasto: Jasło
    Data urodzenia: 07 04 1993

    Re: Krzysztof Kułak vs Daniel Dowda

    Postprzez Dementor » 29 Lipiec 2010, o 15:53

    Co o swoim najbliższym pojedynku z Krzysztofem Kułakiem sądzi pochodzący ze Szczecina Daniel Dowda? Jak na zaczepki "Modela" reaguje "Kociao"? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskamy czytając poniższy wywiad.

    Słyszałem Daniel, że jesteś zawodnikiem Dragon Ball-a, walczysz nierówno i Krzysiek Kułak liczy na to, że w walce z nim twoja forma będzie spadkowa. Skomentuj to proszę?
    - Krzysiek Kułak może liczyć na co tylko chce. Na zła pogodę, moją słabszą formę… Ja liczę na swoje umiejętności, pracę jaką wykonuję przed walką i serce. Oczywiście w jednej kwestii ma rację, walczę nie równo, ale nie tym razem.

    Internauci w większości wskazują, że to on wygra walkę z tobą na KSW 14. Kułak również jest tego pewien. Co o tym sądzisz?
    - Spekulacje przed pojedynkiem nigdy mnie nie interesowały. Ludzie mogą myśleć co tylko chcą, a ja wiem, że Krzysiek nie myśli tak jak mówi, bo wie co go czeka…

    Czym będziesz chciał zaskoczyć swojego przeciwnika? Szybkie wejście w nogi, obalenie i pokazanie, że w parterze jesteś lepszy, a może przygotowujesz coś innego, czym zaskoczysz rywala?
    - Jak już wspomniałem Krzysiek dokładnie zdaje sobie sprawę z tego, co czekać będzie na niego w ringu.

    Jak przebiegają przygotowania? W lipcu będziesz na obozie KSW, wyjeżdżałeś gdzieś wcześniej, a może po obozie planujesz jeszcze udać się na jakiś obóz?
    - Niestety nie będzie mnie na obozie. Nie chcę przebywać w towarzystwie mojego przeciwnika i przed walką udawać, że będzie fajnie, bo tak nie będzie. Chcę wygrać za wszelką cenę i to zrobię!W ostatniej walce z twoim udziałem przeciwko James-owi Zikic-owi zabrakło zapasów i przyznałeś to sam, gdy rozmawialiśmy po tym pojedynku. W walce z Kułakiem może to być jeden z kluczowych elementów, który zaważy na zwycięstwie. Czy robisz ich teraz więcej niż to tej pory?
    - Oczywiście, że robię, ale skupiam się również na technice i bardzo dużo tarczuję.

    Szlifujesz boks, progres widać było w pojedynku z Anglikiem. Jak na tę chwilę oceniasz swoje postępy w tej płaszczyźnie walki?
    - W żaden sposób nie lekceważę Krzyśka, wręcz przeciwnie. Uważam, że zrobił ogromne postępy w każdej płaszczyźnie i jest dojrzałym zawodnikiem. Jednak uważam, że jestem lepszy i wierze w siebie oraz w to, że wygram!

    Jak w tej chwili wygląda twój tydzień treningowy. Nad którymi elementami pracujesz, czy ćwiczysz na siłowni, biegasz?
    - Moje przygotowania są w tym momencie sprawą niejawną.

    Co powiesz o swoich atutach w tym pojedynku?
    - Ja się nigdy nie poddaję, co by nie było i jakby się walka nie potoczyła. Będę walczyć do końca i prędzej wyzionę ducha niż przegram z Krzyśkiem. To nie jest żadne zuchwalstwo. Przygotowuje się do tego pojedynku tak, jak nigdy wcześniej i wycisnę z siebie to ile dał mi Pan Bóg. Za dużo mnie to kosztowało do tej pory pracy i zdrowia, żebym to oddał.

    Wiemy, że miałeś dość długa przerwę spowodowaną kontuzją. Jednak prawda jest taka, że ostatni pojedynek wygrałeś prawie dwa lata temu - 13 września - na gali KSW Extra. Chyba czas zwyciężyć?
    - Prawda, rzeczywiście dawno (śmiech). Ja lubię wygrywać, a nie potrafię przegrywać. Nie nadaję się do przegrywania, bo ja jestem z materiału genetycznego zwycięzców, a nie przegranych.

    Żałujesz, że pojedynek nie będzie o pas? Przecież ewentualna porażka Kułaka znaczyłaby dla ciebie zdobycie tytułu międzynarodowego mistrza KSW.
    - Nie żałuję tego wcale. Tutaj nie chodzi o pas, nie ma on żadnego znaczenia. Zwycięstwo jest dla mnie więcej warte od pasa.

    Tydzień przed galą KSW 14 odbywają się zawody parterowców o nazwie Grappling Arena. Jesteś na liście startowej. Czy to dobra decyzja wziąć w nich udział na kilka dni przed tak ważną walką?
    - Nie jest to dobre. Jednak nie wezmę udziału w zawodach z czego mi jest bardzo przykro, bo to bardzo fajna impreza. Jeszcze to sobie odbiję.

    Na koniec kilka słów od ciebie do Krzyśka.
    - Powodzenia.

    Dzięki Daniel za rozmowę, życzę powodzenia i jak najwięcej wygranych.
    - Dzięki. Pozdrawiam wszystkich.
    Rozmawiał Artur Przybysz

    konfrontacja.com
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Krzysztof Kułak vs Daniel Dowda

    Postprzez Dementor » 29 Lipiec 2010, o 15:58

    Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Krzysztofem Kułakiem, który na gali KSW 14 skrzyżuje rękawice z Danielem Dowdą. Popularny "Model" opowiada o przygotowaniu do walki, konsultacjach w KSW Lab i o swoim przeciwniku. Cała rozmowa poniżej.

    Porozmawiajmy o twojej najbliższej walce. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy sondę, gdzie kibice oddają głosy na zwycięzców walk, które są potwierdzone i które zobaczymy na KSW 14. Sympatycy wszechstylowej walki wręcz w dużej większości głosują, że wygrasz przez TKO lub KO. Jesteś tak samo pewny zwycięstwa jak kibice?
    - Jestem pewien wygranej, a w jaki sposób nie robi mi to różnicy!

    Rozpocząłeś już przygotowania?
    - Tak. W tej chwili budujemy z Michałem Garnysem podstawy kondycyjne i myślę, że będzie dobrze.

    Powiedz proszę, co dały ci konsultacje u Michała?
    - Przede wszystkim pewność siebie, poukładanie treningów wydolnościowych w jedną całość i kontrolne badania, które przeprowadzamy.

    Krzysiek, prowadzisz zajęcia w klubie, treningi personalne, sędziujesz zawody i jeździsz na seminaria. Czy nie jest ciężko skupić się na własnym przygotowaniu?
    - Niestety jest ciężko, ale z czegoś trzeba żyć. Nikt mi nie da na życie codzienne.

    Na KSW 14 zmierzysz się z Danielem Dowdą. Powiedz kilka słów o nim…
    - Daniel Dowda to zawodnik Dragon Ball, skumulowana energia i nierówny poziom walk. Mam nadzieję, że w mojej walce będzie miał spadek formy.

    Taktykę w walce z Vitorem Nobrega miałeś ułożoną idealnie i perfekcyjnie ją zrealizowałeś. „Kociao” podobnie jak Brazylijczyk też jest parterowcem. Zatem game plan będzie podobny?
    - Każdy pojedynek jest inny i ten też!

    Dlaczego pojedynek Kułak kontra Dowda nie będzie w obronie pasa? Nie chciałeś, czy tak zadecydowali menadżerowie?
    - Taka była decyzja włodarzy.

    A Ty? Chciałbyś, żeby była to twoja pierwsza obrona pasa, który wywalczyłeś na poprzedniej imprezie?
    - Nasze rekordy troszkę się różnią, więc myślę, że Daniel będzie miał jeszcze szansę bicia się ze mną o pas.

    Dzięki Krzysiek za rozmowę, poświęcony czas i powodzenia w każdej kolejnej walce.
    - Bóg kocha mnie mocniej, pamiętajcie!
    Rozmawiał Artur Przybysz

    konfrontacja.com
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Krzysztof Kułak vs Daniel Dowda

    Postprzez Dementor » 19 Wrzesień 2010, o 10:31

    Wyrównana walka z lekką przewagą Kułaka który wygrał po dogrywce decyzją sędziów. Dowda padł kondycyjnie.
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Krzysztof Kułak vs Daniel Dowda

    Postprzez Michał » 19 Wrzesień 2010, o 10:34

    Dowda myslalem ze pokaze lepsza forme.
    Ale brawa dla Polaka.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Krzysztof Kułak vs Daniel Dowda

    Postprzez Oliver » 19 Wrzesień 2010, o 23:48

    ja tam osobiście wyrównanej walki nie widziałem:)
    Dowda z każdą minutą pękał kondycyjnie, jednak ducha walki to on ma jak mało kto:)
    piękna i techniczna walka, dużo się działo, dużo pokazali:)
    brawo dla Kułaka, pokazał klasę:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42


    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.