Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Problem z telefonem SE w380i

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Problem z telefonem SE w380i

    Postprzez mikebradley » 25 Czerwiec 2012, o 14:52

    Witam!
    Ostatnio oddałem do naprawy mój telefon SE W380i. Miałem zepsute wejscie. Wszystko dobrze chodziło gdy zaczałem grac na komórce. Nie wiem co sie stalo ale nie gra mi prawa sluchawka, musze ja docisnac i wtedy mi chodzi a tak to nie. Nie sprawdzalem na innym telefonie jeszcze ale myslalem o tym. Oczywiscie gdy go podlaczam do ladowarki to mi dziala i pokazuje ze laduje. Chcialbym wiedziec czy trzeba oddac go do naprawy czy kupic nowe słuchawki poniewaz mam gwarancje na naprawe jeszcze 5 miesiecy? Pozdrawiam
    NO PAIN NO GAIN !!!!!!!

    Awatar użytkownika
    mikebradley
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 4 Kwiecień 2012, o 20:16
    Pochwały: 2
    Miasto: Osięciny k.Włocławka
    Data urodzenia: 20 08 1995

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Problem z telefonem SE w380i

    Postprzez playandwin24 » 25 Czerwiec 2012, o 15:17

    Skoro masz gwarancje na telefon to oddaj do serwisu, nich naprawiają... :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Problem z telefonem SE w380i

    Postprzez mikebradley » 26 Czerwiec 2012, o 15:43

    Sprawdziłem dzisiaj i mam zepsute wejscie. Naprawa do reklamacji. Temat zamykam
    NO PAIN NO GAIN !!!!!!!

    Awatar użytkownika
    mikebradley
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 4 Kwiecień 2012, o 20:16
    Pochwały: 2
    Miasto: Osięciny k.Włocławka
    Data urodzenia: 20 08 1995

    Problem z telefonem SE w380i

    Postprzez Biernat33 » 28 Wrzesień 2019, o 21:25

    Polecam serwis https://dillcom.pl Pracują tam doświadczeni specjaliści. Rzetelnie i uczciwie wykonują swoją pracę zajmując się naprawą komputerów osobistych, laptopów, urządzeń mobilnych (tabletów i smartfonów) a także smartwatchów i konsol. Jak oddać do naprawy sprzęt elektroniczny to tylko w dobre ręce.
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Re: Problem z telefonem SE w380i

    Postprzez Olaprima » 8 Luty 2021, o 13:21

    Jest taka firma, o której mówi się, że jest liderem w kwestii usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Sama zamierzam oddać im swój telefon do naprawy. Jest to serwis Quadra NET https://www.quadra-net.pl/ , który wyjątkowo rzetelnie wykonuje diagnostykę i likwiduje wszelkie usterki. Może chcecie się więcej dowiedzieć o ich ofercie?
    Olaprima
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 4 Maj 2018, o 15:16

    Problem z telefonem SE w380i

    Postprzez Niuniaaa » 25 Kwiecień 2021, o 16:04

    Najważniejsze jest, to aby szybko rozprawić się usterką. A tego może dokonać firma https://medicphone.pl/serwis-naprawa-te ... erwis-htc/ . Oni wszystko mają to co trzeba do naprawy telefonów- wiedzę, odpowiednie narzędzia. Dlatego warto do nich się zgłosić, bo wszystkim zajmą się kompleksowo.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Problem z telefonem SE w380i

    Postprzez GosikS » 5 Maj 2021, o 16:10

    Może warto udać się do jakiegoś specjalisty, który zna się na takim sprzęcie?
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Re: Problem z telefonem SE w380i

    Postprzez jurasekl22 » 7 Maj 2021, o 16:43

    Jeśli macie IPhone i to z nim są problemy to wiem że firma iDared Serwis oferuje między innymi wymiana układu audio iPhone jak również wymianę baterii, wymianę gniazda ładowania, wymianę aparatu fotograficznego, wymianę głośników, a także naprawę po zalaniu urządzenia. Na stronie są informacje i cennik to sprawdźcie sobie.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Problem z telefonem SE w380i

    Postprzez Devil93 » 23 Maj 2021, o 17:18

    Właśnie wiem, że różnie to z tymi modelami może być, ale w razie czego, to tutaj https://phonefix.com.pl/oferta/serwis/apple/iphone-xr/ możesz zapytać o naprawdę. Z tego, co czytałam w sieci, to mają dobre opinie, ale jeszcze nie korzystałam. Nie jestem w stanie Ci powiedzieć nic więcej z własnego doświadczenia, niestety. Mam nadzieję, że jurasku, wszystko naprawisz.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron