Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Telewizor a soundbar

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Telewizor a soundbar

    Postprzez fitania » 30 Marzec 2018, o 19:08

    Czy ktoś z was dokupował do telewizora soundbara ? Mam starszny dylemat, czy kupić czy nie. Co prawda przeczytalam dzisiaj ciekawy artykuł na stronie Antyweb o Yamaha Yas i nieco bardziej przekonałam się do tego tematu, ale jednak chciałabym się mimo wszystko jeszcze was doradzić. Co myślicie? Wydaje mi się, ze to raczej dość przydatne urządzenie. Tutaj przeczytacie ten artykuł http://antyweb.pl/tani-soundbar-yamaha-yas-107/
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Telewizor a soundbar

    Postprzez Garar » 27 Październik 2018, o 12:19

    Wiesz co ja kupowałem soundbar z radiem internetowym i jestem bardzo zadowolony. Nie muszę już teraz włączać za każdym razem komputera żeby posłuchać ulubionego radia, no i oczywiście jakość dźwięku o wiele lepsza!
    Garar
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 27 Październik 2016, o 20:20

    Telewizor a soundbar

    Postprzez Devil93 » 14 Kwiecień 2019, o 14:22

    No ja nie wiem, jaki soundbar można by do telewizora zamontować, wiem jedynie, z ja byle czego nie kupię, jeśli chodzi o tv. Podobają mi się Telewizory OLED 55 cali i o tym myślę przy wyposażaniu domu. Byłoby to świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o salon, który mógłby być jednocześnie salą kinową.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Telewizor a soundbar

    Postprzez Biernat33 » 22 Listopad 2019, o 10:18

    jesli chodzi o telewizor to trzeba wiedzieć jak dbać o niego, aby służył jak najdłużej.Na tej stronie https://j8.pl/czym-i-jak-czyscic-ekran-telewizora/ uzyskasz praktyczne wskazówki co robić by wyświetlany obraz był przejrzysty, oraz jak czyścić ekran telewizora i jakich preparatów używać do pielęgnacji matrycy? Takie zabiegi pielęgnacyjne pozwolą cieszyć się nim na długie lata, jak również poprawią komfort odbioru wizji.
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Telewizor a soundbar

    Postprzez GosikS » 27 Luty 2020, o 11:26

    Według mnie należy przede wszystkim zdecydować się na zakup odpowiedniego modelu telewizora. Ja postawiłam na zaufaną markę jaką jest dla mnie samsung. Finalnie zdecydowałam się na ten produkt: https://www.neonet.pl/telewizory/samsun ... u7092.html - tutaj podrzucam Wam ofertę firmy Neonet, bo uważam, że warto właśnie nią wziąć pod uwagę. Może akurat dla kogoś z Was te informacje będą przydatne.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Re: Telewizor a soundbar

    Postprzez fitania » 3 Grudzień 2021, o 10:33

    Słuchajcie, a jaki TV jesteście w stanie mi polecić ? Jak mam być szczera, to interesują mnie dobre telewizory do 2000 zł Wiem, że są i droższe, ale na razie nie mogę sobie pozwolić na tak duży wydatek.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron