Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wyprawka dla dziecka.

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez Ailis » 18 Marzec 2019, o 18:23

    Witam.
    Powoli zabieram się za kompletowanie wyprawki, i szczerze to przydałaby mi się jakaś lista, bo im więcej przeglądam rzeczy w sklepach to mam dosłownie mętlik w głowie, wózek i łóżeczko już mamy. Zastanawiałam się czy takie akcesoria do wózków jak są tutaj https://www.ceneo.pl/Akcesoria_do_wozkow/p:Greentom.htm są niezbędne, czy nie wszystkie. Może któraś mamusia ma liste to zostawi w komentarzu.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez ilona09 » 29 Marzec 2019, o 20:34

    Niezbędne jest też mleko dla maleństwa, gdyby zdarzyły się problemy z laktacją i trzeba by było dokarmiać dzidziusia. Mój maluszek pije już to mleko https://www.bee.pl/bebiko-2-mleko-naste ... 98075.html i bardzo dobrze mu służy.
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    Re: Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez Ailis » 12 Maj 2019, o 11:00

    No ja własnie się zastanawiałam czy kupić awaryjnie mleko modyfikowane. Nie wiem jak to będzie po cc które mam planowane za niecały miesiąc, ale boje się że moge nie miec pokarmu, tyle o tym czytałam jak mamy pisza. ja znalazłam mleko modyfikowane Humana Baby czy ktoś może tez zamawia takie ? może mama która urodziła i karmi tym mlekiem napisze coś więcej.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez Niuniaaa » 21 Czerwiec 2019, o 20:37

    Ok, fajnie wiedzieć gdzie można kupić mleko modyfikowane. Jest to jedna z najważniejszych rzeczy w jakich powinniśmy się zorientować, bo nie wiadomo jak będzie u nas wyglądać kwestia karmienia. A gdzie planujecie kupić wszelkie artykuły do wyprawki? Ja znalazłam sklep https://ancymon.com.pl w którym jest praktycznie wszystko. Także raczej tam dokonam zakupu.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez GosikS » 24 Czerwiec 2019, o 18:18

    grunt to kupić butelkę i pieluchy!
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez jacekbal » 10 Lipiec 2019, o 11:37

    Nie kupuj za dużo, bo potem połowa wyląduje w koszu, bo okaze się że niepotrzebne. Kup co niezbedne na samym początku, a reszta wyjdzie w praniu.
    jacekbal
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 2 Styczeń 2017, o 12:19
    Miasto: Dzierżoniów
    Data urodzenia: 04 03 1982

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez hopek » 29 Wrzesień 2019, o 11:35

    Ja się jakoś wyjątkowo nie umęczyłam przy kompletowaniu wyprawki, bo wszystko zamawiałam przez neta. Z czystym sercem polecam sklep https://baby-stars.pl/ i tu znajdziecie np. kocyki, zestawy pościeli, prześcieradełka, podusie dla maluszka, kocyki, rożki, otulacze, rogale do karmienia etc. Przyda się każdej mamie!
    hopek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 27 Lipiec 2017, o 09:31

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez justisx » 28 Listopad 2019, o 10:54

    Przyda się też smoczek uspokajający. Dziecka czasami nie można odciągnąć od piersi, wówczas pomocne okażą się https://www.bee.pl/11314-smoczki-uspokajajace-i-gryzaki.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez GosikS » 16 Grudzień 2019, o 23:08

    U mnie też już ostatni trymestr ciąży, więc powoli się szykuję :D Ostatnio zamówiłam sobie z https://milklab.pl/ laktator i butelki szklane niemowlęce. To na pewno jedne z najbardziej udanych zakupów, bo produkty przyszły do mnie szybko i są naprawdę świetne! Widać, że dobrze wykonane, a do tego są naprawdę śliczne.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez Niuniaaa » 16 Wrzesień 2021, o 10:35

    A ja właśnie szukałam prezentu dla mojej chrześnicy i wpadłam na sklep niemowlęcy Mój Świat Dziecka . Tam też można znaleźć najróżniejsze artykuły dla maluszków i widzę, że dbają oni o jakość. Mnie osobiście spodobało się łóżeczko. Nawet widziałam, że można u nich kupić solidny materac.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron