Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Prezent na dzień kobiet

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Biernat33 » 18 Październik 2019, o 19:20

    Ja koleżance kupiłem Sól z Morza Martwego to fajny kosmetyk, idealnie nadaje sie do kąpieli relaksacyjnej czy podczas moczenia stóp. Kolezanka byla zachwycona
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Garar » 5 Listopad 2019, o 08:45

    Wiesz co ja zawsze pytam swoją żonę co chce dostać. W tym roku powiedziała, że chce mikrofalówkę jednak nie powiedziała jaką, ale na szczęście znalazłem ranking mikrofalówek który uratował mi życie.
    Garar
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 27 Październik 2016, o 20:20

    Re: Prezent na dzień kobiet

    Postprzez jarilitmanen » 21 Listopad 2019, o 12:24

    justisx napisał:Możesz jej kupić jakieś fajne buty.


    Myślę że to ciekawy pomysł tym bardziej że niedawno trafiłam na fajny wpis https://blog.eobuwie.com.pl/buty-jako-p ... ny-pomysl/
    jarilitmanen
    Plutonowy
     
    Posty: 126
    Rejestracja: 6 Grudzień 2010, o 10:18

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez GosikS » 14 Grudzień 2019, o 12:19

    Obecnie mamy naprawdę szereg możliwości, ale uważam, że zawsze warto stawiać na coś oryginalnego. Mi przykładowo bardzo podobają się plakaty, które znajdziecie w ofercie tego sklepu internetowego: https://posterilla.pl - natrafiłam na ich ofertę zupełnie przypadkowo i zdecydowałam się na złożenie zamówienia. Powiem Wam, że to był strzał w dziesiątkę ;)
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Re: Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Alicja » 20 Grudzień 2019, o 07:32

    Jeśli chcesz być oryginalny to możesz pomyśleć o voucherze na masaż lomi lomi nui. Jest to egzotyczny masaż wywodzący się z Hawajów, za pomocą którego można się zrelaksować zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Devil93 » 30 Kwiecień 2020, o 09:57

    pl
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Devil93 » 14 Wrzesień 2020, o 12:40

    W sumie masaż to dobry pomysł na prezent. I wcale nie trzeba kłopotać żony wyjazdem, wystarczy tutaj masajka.wroclaw.pl zadzwonić, umówić godzinę i odpowiedni masażysta przyjedzie i zrobi, co jest konieczne dla jej odprężenia. Gdyby mój narzeczony o tym pomyślał, byłabym wniebowzięta ;) .
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez przemko » 14 Marzec 2021, o 19:51

    ostatnio sprezontowałem matę masującą Medivon. Moja druga połówka ma pracę siedzącą. Czasami bolą ją plecy wraca do domu i wieczorem włącza tą matę aby się zrelaksować. Zdarza się że sam też korzystam. :)
    przemko
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 23 Grudzień 2015, o 17:49
    Data urodzenia: 17 11 1988

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez jurasekl22 » 2 Sierpień 2023, o 15:09

    Według mnie biżuteria zawsze będzie dobrym pomysłem na prezent.

    odzież XXL sklep
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron