Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Depilacja

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Depilacja

    Postprzez Zioło » 15 Listopad 2010, o 20:28

    Hahaha
    Jak dobrze że jeszcze nie mam tego problemu
    Ale tak na prawdę cofnąć się z 10lat do tyłu to każdy nastolatek chciał mieć zarośnięta klatę, plecy nie koniecznie:D
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Depilacja

    Postprzez slowdzerson » 16 Listopad 2010, o 16:09

    No, ja na swoje włosy na klacie mówię, że to jest wabik na dupy hahaha :D
    Mimo przeciwności w jakiej stawia Nas dzisiejsza rzeczywistość, stoje twardo bo przyjaciół swych mam....
    Awatar użytkownika
    slowdzerson
    Starszy sierżant
     
    Posty: 342
    Rejestracja: 17 Styczeń 2010, o 15:06
    Miejscowość: DZG
    Pochwały: 2
    Miasto: DZG
    Data urodzenia: 09 12 1984

    Re: Depilacja

    Postprzez kasalenna » 18 Listopad 2010, o 16:16

    lepiej iść na wosk do kosmetyczki z czasem włosy będą rosły słabsze i wizyty u kosmetyczki będą rzadsze :)
    kasalenna
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 16 Listopad 2010, o 19:44
    Miasto: wlkp

    Re: Depilacja

    Postprzez marromano » 19 Listopad 2010, o 20:57

    skoro zaczeliscie ten temat.... ;P;P;P
    polecam krem do depilacji - włoski odrastają takie jak były, stosunkowo wolno
    marromano
    Sierżant
     
    Posty: 224
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 11:28
    Pochwały: 9
    Data urodzenia: 12 08 1986

    Depilacja

    Postprzez Niuniaaa » 15 Lipiec 2020, o 22:03

    Ja tam nie mam nic przeciwko takim zabiegom jak depilacja laserowa pach, nóg, bikini etc.Według mnie to doskonały sposób, aby pozbyć się owłosienia i dobrze się czuć w swoim ciele. Dlatego depilacja laserowa https://www.estelium.pl/depilacja-laserowa to znakomity wybór.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Depilacja

    Postprzez Devil93 » 9 Styczeń 2021, o 10:35

    No właśnie ja się zastanawiam, czy depilacja tułowia to dla mnie dobry wybór. Nie próbowałam nigdy niczego podobnego, a fakt jest taki, że ogólnie sporo rzeczy ja wciąż próbuję. I nie zawsze mi wychodzi, bo przecież zapytania są różne. Dlatego może mi ktoś powie, jak to wygląda? I czy warto się na to decydować, czy jednak nie do końca?
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Depilacja

    Postprzez fitania » 8 Czerwiec 2022, o 19:50

    Jeśli planujecie depilację, to polecam zainteresować się depilacją woskiem cukrowym. Tutaj https://easywaxing.pl/pl/depilacja-pasta-cukrowa/ znajdziecie wszystkie informacje na temat tego sposobu depilacji. Wiem, że wiele kobiet sobie chwali właśnie ze względu na skuteczność.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Depilacja

    Postprzez GosikS » 17 Czerwiec 2022, o 10:40

    Jakie metody będą najlepsze?
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Depilacja

    Postprzez jurasekl22 » 17 Październik 2022, o 18:15

    Ja zachęcam was na zabieg depilacja laserowa nóg Ja się na początku bałam i krępowałam ale teraz wiem że nie było takiej potrzeby bo ten zabieg jest bezbolesny wykonywany przez specjalistów więc naprawdę warto go wykonać. Zastanówcie się.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Depilacja

    Postprzez fitania » 28 Marzec 2023, o 12:38

    Gładkie ciało bez zbędnego owłosienia to marzenie wielu osób. Nic więc dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet i mężczyzn cieszy się usuwanie włosków z wybranych partii ciała, za pomocą różnych metod, takich jak wosk. Polecam zajrzeć na https://easywaxing.pl/pl/depilacja-mezczyzn/ i dowiedzieć się więcej na ten temat.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Poprzednia

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron