Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • Olsztyn - Wyzsza Szkola im. Jozefa Rusieckiego i Aerofit

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Olsztyn - Wyzsza Szkola im. Jozefa Rusieckiego i Aerofit

    Postprzez lemonflash » 15 Grudzień 2010, o 21:10

    Witam, obecnie studiuje na pewnym kierunku na UWM, jestem na pierwszym roku. Po niecalym semestrze doszedlem do wniosku ze kierunek ten zupelnie nie jest dla mnie i popelnilem blad wybierajac go. Zawsze chcialem studiowac na awf-ie i uczyc potem wfu. Teraz po semestrze zamierzam zrezygnowac ze studiow i zaczac ksztalcic sie w kierunku rozwoju fizycznego. Za chwile przedstawie wam moj plan, i zarazem prosze o opinie i jakies rady od osob ktory mialy stycznosc lub zostali absolwentami wymienionych placówek..
    Zamierzam w przerwie zimowej (po zostawieniu studiow) zrobic kurs w niejakim AEROFICIE.

    AEROFIT - mieszkam w olsztynie, i czytajac strone nie do konca rozumiem jakim systemem mozna ukonczyc kurs na instruktora. Z tego co zrozumialem, to trzeba najpierw miec pol roczne przygotowanie do kursu, a potem po kolei robic poszczegolne 'specjalizacje' zaczynajac od aerobiku. Tak to zrozumialem, jesli jest inaczej to prosze o sprostowanie... Mnie osobiscie interesuje bardziej bycie instruktorem na silowni niz np aerobiku. Jesli ktos wie cos wiecej o tym centrum, ukonczyl je lub ma jakiekolwiek info to prosze o odpowiedz na jakiej zasadzie to funkcjonuje bo niestety na stronie jest to nie jasne opisane..

    Olsztynska Wyzsza Szkola im. Jozefa Rusieckiego - Chcialbym nastepnie od pazdziernika zaczac tam nauke, pozniej zostac np nauczycielem wfu. Mam jednak pewne obawy.. Z racji ze do dostania sie do tej szkoly potrzebne jest z tego co wyczytalem tylko zaswiadczenie o zdrowiu i testy fizyczne( matura nie jest brana pod uwage) na dodatek szkola jest platna, dochodze do wniosku ze poziom nie jest tam zbyt wysoki. Aczykolwiek nie uwazam tego za minus ;). Moje obawy jednak dotycza dwoch przedmiotow, z czego co wyczytalem jest Biologia i Biochemia, ja nie ukrywam ale z tych przedmiotow jestem totalnym zerem i nic nie umiem. Pytanie-czy raczej przepuszczanych jest wiekszosc studentow jak na niektorych platnych uczelniach czy cisna studentow? Interesuje mnie takze ogolna charakterystyka szkoly, jak ja wspominacie, czy warto tam chodzic i ogolny opis..

    Jesli macie podobne centra lub szkoly ktore mozna by bylo zaproponowac to slucham.. Z gory dzieki za przeczytanie wiadomosci i pomoc
    lemonflash
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 15 Grudzień 2010, o 21:09

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.