Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Uzależnienie od alkoholu - gdzie leczą uzależnienia w Wawie?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Uzależnienie od alkoholu - gdzie leczą uzależnienia w Wawie?

    Postprzez jerrry » 2 Sierpień 2016, o 12:10

    Możecie polecić jakiś warszawski ośrodek w którym skutecznie leczą osoby uzależnione od alkoholu?
    jerrry
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 18
    Rejestracja: 10 Styczeń 2016, o 10:55
    Miasto: Tychy
    Data urodzenia: 03 04 1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Uzależnienie od alkoholu - gdzie leczą uzależnienia w Wa

    Postprzez jon » 2 Sierpień 2016, o 12:41

    Rozumiem,że pytasz sie tutaj o pomoc pscyhologa a nie o ośrodek odwykowy? W takim razie proponuję zorientować się w strefie myśli:
    http://strefamysli.pl/
    Chodziła tam bliska mi osoba ( nie będę tutaj pisał kto konkretnie). Na początku chcieliśmy ja namówić na leczenie w zamkniętym ośrodku ale zbuntowała sie i powiedziała ,że jedyne na co może się zgodzić to psycholog. Nie wierzyliśmy,ze się uda a jednak. Chciała wyjsć z nałogu i dzięki psychologowi stało się to możliwe.

    Mamy tylko nadzieję,że do nałogu nie wroci.
    Awatar użytkownika
    jon
    Starszy kapral
     
    Posty: 77
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 06:14

    Uzależnienie od alkoholu - gdzie leczą uzależnienia w Wawie?

    Postprzez sexanonse33red » 3 Sierpień 2016, o 09:33

    Wujek Google sie kłania ;)
    sexanonse33red
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 3 Sierpień 2016, o 09:32
    Miejscowość: Warszawa
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 17 03 1970

    Uzależnienie od alkoholu - gdzie leczą uzależnienia w Wawie?

    Postprzez maciejw » 8 Styczeń 2018, o 01:59

    Warto przejrzeć ofertę gabinetu psychoterapii w śródmieściu, leczenie depresji i uzależnień - Psycholog Warszawa http://www.psycholog4u.pl/
    maciejw
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 8 Styczeń 2018, o 01:52

    Uzależnienie od alkoholu - gdzie leczą uzależnienia w Wawie?

    Postprzez Niuniaaa » 17 Listopad 2018, o 12:20

    Niestety musiałam podjąć decyzję o leczeniu uzależnienia w specjalnym Ośrodku Zaroślak w Borach Tucholskich. Gdyż muszę otrzymać pomoc specjalistów, a sama nie jestem w stanie wyjść na prostą. A tam będę miała czas na przemyślenia i terapia na pewno pomoże mi zastanowić się nad swoim dotychczasowym życiem. Uważam, że tam będę mogła się wyciszyć i pomyśleć.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Uzależnienie od alkoholu - gdzie leczą uzależnienia w Wawie?

    Postprzez Devil93 » 10 Październik 2019, o 11:13

    A ja szukam w okolicach Krakowa placówki leczącej takie uzależnienie i znalazłam na razie niedaleko od nas położony ośrodek Wiosenna. Problem jest tego rodzaju, że nigdy nie musieliśmy z czegoś takiego skorzystać i zastanawiamy się, czy warto tam zapisać członka rodziny. Co myślicie? Niby dostali nagrodę za skuteczność...
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Uzależnienie od alkoholu - gdzie leczą uzależnienia w Wawie?

    Postprzez Devil93 » 11 Marzec 2020, o 09:37

    Niestety, mój tata wrócił do nałogu. Nie wiemy dlaczego, na pewno to nie wina wspomnianego ośrodka. Teraz chcemy go zapisać do placówki z dala od domu, może to pomoże. Co powiecie na Ośrodek terapii Forest w Sępolnie Krajeńskim? Warto tam iść? Wiem, że to nowa placówka, ale może ktoś już się zapisał i udało się im uratować kogoś przed uzależnieniem.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Uzależnienie od alkoholu - gdzie leczą uzależnienia w Wawie?

    Postprzez GosikS » 21 Czerwiec 2020, o 14:48

    Walka z uzależnieniem niestety jest ciężką sprawą i to zdecydowanie należy powiedzieć. Jeżeli mogłabym coś doradzić to z pewnością byłaby to możliwość jaką daje odtruwanie alkoholowe. Jeżeli chodzi o Gdańsk zerknijcie tutaj: https://odtruwaniegdansk.pl/ Mój kuzyn korzystał z ich oferty i do tej wspomina, że dało mu to idealny start do walki ze swoim uzależnieniem. Dodatkowo nie jest to zbyt kosztowne, więc warto wziąć pod uwagę to rozwiązanie.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Uzależnienie od alkoholu - gdzie leczą uzależnienia w Wawie?

    Postprzez jurasekl22 » 20 Lipiec 2020, o 09:31

    Niedawno czytałam na stronie https://wetalk.pl/blog/uzaleznienia-beh ... xxi-wieku/ o uzależnieniach które są teraz najczęstsze. Bardzo wiele osób jest uzależnione od hazardu. Poczytajcie o tym. Bardzo ciekawy i pomocny wpis na blogu.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Uzależnienie od alkoholu - gdzie leczą uzależnienia w Wa

    Postprzez Olaprima » 5 Wrzesień 2020, o 08:50

    Na Twoim miejscu rozejrzałabym się za ośrodkiem, który ma bardzo dobre opinie i jest polecany przez podopiecznych. Jednym z najlepszych jest ośrodek terapii uzależnień Nefo. Trafiają do niego osoby z różnymi nałogami i z tego co wiem to chwalą sobie podejście personelu medycznego i program terapeutyczny. Może warto właśnie u nich zapytać się o szczegóły leczenia?
    Olaprima
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 4 Maj 2018, o 15:16

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.