Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • BB NEWS - gazeta internetowa

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    BB NEWS - gazeta internetowa

    Postprzez Triceps.pl » 1 Maj 2011, o 14:30

    Napiszę trochę o gazecie.

    1. Po pierwsze gazeta wyjdzie wstępnie jutro, gdyż były Naczelny SDW i były vice-naczelny MD zaproponowali mi swoją pomoc pod kątem technicznym. Więc również w kwestii zarządzania się poduczę, aby lepiej wyszło dla użytkowników ;)

    2. Od drugiego numeru planuję rozwój gazety na tematykę sportów walki, czego zaczątkiem będzie mały wywiad z zawodnikiem i trenerem w pierwszym numerze.

    3. Będzie trzeba również uderzyć w grupę Kobiet poprzez współpracę z niektórymi portalami dietetycznymi/sportowymi, skierowanymi do Kobiet.

    4. Baza mailowa, to na pewno lekko ponad 40 000 osób, gdzie 4 fora udzieliły mi patronatu medialnego. Z czasem będzie się to zwiększać (od czerwca około 45 000 wstępnie).

    5. Już w pierwszym numerze 5 konkursów z nagrodami dla Was - trudne nie są, więc każdy ma szansę.

    6. Prosiłbym o zrozumienie, gdyż na pewno kolejne numery będą dużo lepsze. Musiałem jednocześnie załatwiać wszelkie współprace i ogarniać gazetę...

    7. Będziemy tworzyli własną bazę grafik i zdjęć dzięki mojemu grafikowi, fotografowi i wsparciu Triceps.pl.

    8. Będzie w magazynie również Poczta Experta w składzie 3 osób. Będę wybierał 2-3 pytania dla każdej osoby co miesiąc.

    9. Propozycje tekstów od użytkowników będą brane pod uwagę, tak samo jak propozycje do samych zmian w gazecie. Dzięki temu pośrednio sami jesteście naszym magazynem, za co serdecznie dziękuję!

    Pozdrawiam,
    Janusz Ziółkowski
    Awatar użytkownika
    Triceps.pl
    Sierżant
     
    Posty: 278
    Rejestracja: 3 Luty 2011, o 00:26
    Pochwały: 13

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: BB NEWS - gazeta internetowa

    Postprzez rafimoc » 1 Maj 2011, o 22:03

    Dobra inicjatywa - popieram.

    Od razu na wstepie proponuje rozpropagowanie naturalnego sportu, techniki treningowe intensyfikacyjne cala metodyka, waskie gardla silowe itp itd - to bardzo cenne. Wiekszosc olewa potencjal swojego organizmu lapiac sie przedwczesnie za koksy.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: BB NEWS - gazeta internetowa

    Postprzez Triceps.pl » 1 Maj 2011, o 23:31

    Rafi poza tym na każdym forum, które wejdzie we współpracę będę wybierał osoby do testów suplementów, na które nie wydacie ani złotówki ;)

    Złożę kazikowi propozycję i jeśli się zdecyduje, to dostaniecie swoją rubrykę na jedną stronę A4, gdzie będziecie mogli pisać reprezentując Wasze forum. Chcę dać taką możliwość każdemu Patronowi Medialnemu. Więc jeśli kazik się zgodzi, to pewnie kogoś będzie wybierał do pisania. Dzięki temu użytkownicy będą mogli przekonać się do innych for i będzie przemieszanie, co może skutecznie zaowocować wzrostem liczby userów i popularności forum ;)

    Więc Rafi myślę, że przedstawiłeś fajną propozycję.
    Awatar użytkownika
    Triceps.pl
    Sierżant
     
    Posty: 278
    Rejestracja: 3 Luty 2011, o 00:26
    Pochwały: 13

    Re: BB NEWS - gazeta internetowa

    Postprzez baryy » 2 Maj 2011, o 10:28

    5 konkursów?

    fajnie!:D
    baryy
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 17 Kwiecień 2011, o 14:04

    Re: BB NEWS - gazeta internetowa

    Postprzez rafimoc » 2 Maj 2011, o 14:56

    i co na to kazik?
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: BB NEWS - gazeta internetowa

    Postprzez Triceps.pl » 2 Maj 2011, o 16:17

    Dopiero zagadam. Ale dzięki za jakiekolwiek wstępne zainteresowanie ;)
    Awatar użytkownika
    Triceps.pl
    Sierżant
     
    Posty: 278
    Rejestracja: 3 Luty 2011, o 00:26
    Pochwały: 13

    Re: BB NEWS - gazeta internetowa

    Postprzez Triceps.pl » 2 Maj 2011, o 20:49

    Oczywiście linki będą na każdym forum współpracującym.

    Mam nadzieję, że mi wybaczycie jeszcze opóźnienie... Grafik ma masę roboty ze wszystkim, łącznie ze składaniem gazety w kolumny itp. Drugi numer już nie będzie na biegu i będę trzymał się stalowo daty (o tyle dobrze, że to pierwszy numer). Za dużo załatwiania w krótkim czasie... Więc przepraszam, ale niedługo powinna się ukazać :)
    Awatar użytkownika
    Triceps.pl
    Sierżant
     
    Posty: 278
    Rejestracja: 3 Luty 2011, o 00:26
    Pochwały: 13

    Re: BB NEWS - gazeta internetowa

    Postprzez Frozen » 3 Maj 2011, o 13:26

    No gazetę nie jest łatwo sklecić coś już wiem o tym kupa roboty. A w jakim programie grafik to robi?
    Awatar użytkownika
    Frozen
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 431
    Rejestracja: 6 Kwiecień 2011, o 15:51
    Pochwały: 3

    Re: BB NEWS - gazeta internetowa

    Postprzez Triceps.pl » 6 Maj 2011, o 10:06

    Przepraszam za zwłokę, ale teraz wiem jak czasowo wszystko rozłożyć - proszę o zrozumienie.

    Gazeta wreszcie się ukazała!!

    Na początek 37 stron naszej gazety internetowej! Następny numer planuję wydać w zakresie 50-60 stron (trudno wymagać, aby ktoś na komputerze czytał 200-300 stron). Z każdym numerem będę ulepszał gazetę i małymi krokami poszerzał ją od strony sportów walki.

    Jak mówiłem: To Wy tworzycie mój projekt dzięki Waszym propozycjom i uwagom. Mam nadzieję, że wszystkim się podoba i zapraszam do lektury oraz udziału w Konkursach!

    Link do pobrania pliku:
    • Wersja dla Foxit Reader’a – http://www.mmasters.home.pl/BBN/bbnfoxit.zip
    • Wersja dla Acrobat Reader’a – http://www.triceps.pl/bbn.zip

    Image
    Awatar użytkownika
    Triceps.pl
    Sierżant
     
    Posty: 278
    Rejestracja: 3 Luty 2011, o 00:26
    Pochwały: 13

    Re: BB NEWS - gazeta internetowa

    Postprzez Frozen » 6 Maj 2011, o 10:31

    Nie mogę otworzyć tego linku ;/
    Awatar użytkownika
    Frozen
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 431
    Rejestracja: 6 Kwiecień 2011, o 15:51
    Pochwały: 3

    Następna

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.