Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Sprawy techniczne
  • Kulturystyczny atlas ćwiczeń

    Miejsce przeznaczone do wyrażania własnych opinii, sugestii, propozycji itp. na temat naszego forum kulturystycznego. Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze informację odnośnie funkcjonowania forum.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Kulturystyczny atlas ćwiczeń

    Postprzez Zioło » 30 Listopad 2011, o 19:56

    Sorry ale nadal nie rozumiem jak to ma niby laików zatrzymać ...
    Pomysł zły nie jest bo coś takiego na pewno się przyda..ale to nie jest chyba to co pozwoli na większą liczbę aktywnych użytkowników.. potrzeba czegoś więcej.
    Myślę że przydało by się założyć też konto na FB, tak wiem jak jest z tym FB..ale bądźmy szczerzy: NK się nawet nie umywa do FB jeżeli brać dzienną liczbę odwiedzin.. pewnie dlatego że NK jest polskie a FB ogólnoświatowe ale wydaje mi się że nawet sama polska bardziej z FB korzysta niż z NK...

    Też można forum reklamować na innych forach które nie są związane z siłownia, bo wiadomo że jak zareklamujemy na konkurencyjnym forum to nasza reklama będzie dopóki nie zobaczy jej pierwszy mod lub adm. :P
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Kulturystyczny atlas ćwiczeń

    Postprzez dazid_18 » 30 Listopad 2011, o 20:10

    No masz racje,popieram.
    "Nie ma opierdalania sie"
    dazid_18
    Generał broni
     
    Posty: 6747
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 12:28
    Pochwały: 9
    Miasto: Ostrołeka
    Data urodzenia: 01 01 1995

    Re: Kulturystyczny atlas ćwiczeń

    Postprzez Menik » 1 Grudzień 2011, o 12:26

    Hello, żeby udowodnić Oliverowi, że się staram, pomyślałem o nowym projekcie, ale musi się do niego kazik przyczynić.
    Nie będzie to tak interaktywne jak ma to miejsce na k.....a.pl, ale warto mieć coś swojego jeśli chce się utrzymać laików w naszych szeregach.
    Do tematu. Całkiem nowy dział, w którym będą tematy odnośnie danego ćwiczenia, wraz z opisem i przedstawieniem.
    -np:

    Temat: Martwy ciąg
    Opis - jest to ćwiczenie mocno angażujące prostowniki grzbietu .....itd.
    Filmik:

    Opis będzie jeden, ale filmiki z zaprezentowanym ćwiczeniem będzie mógł wstawić każdy w postach poniżej.
    Oczywiście tylko poprawnie wykonane na filmikach ćwiczenia zostaną w danym temacie, jakość myślę że mogłaby być na początek z komórek nawet byle by było wszystko wyraźne

    Dział można nazwać: Kompendium wiedzy.

    :Śpiewać:


    kazik. napisał:Myślisz że ja będę realizował sam wszystkie "projekty"? Nie mam na to czasu, zajmuje się obecnie tym by forum było wyżej w wyszukiwarkach.

    Poza tym na takie pomysły już tu dawno były, tylko nikt nie ma czasu na realizacje.


    Proszę wskaż gdzie w powyższym tekście jest coś na temat twojego udziału w tym przedsięwzięciu ? Jedyne co miałbyś zrobić to dział, rozumiem, że to jest wielki problem ...

    Założę poddział w dziale trening, póki co możesz zakładać te tematy w dziale trening, a ja to później poprzenoszę.

    Skoro sam piszesz że chcesz sobie nałożyć dodatkową pracę, to proszę cię bardzo, tylko wtedy nie narzekaj że nie masz na to czasu. Zastanawiam się na co teraz czekamy ? Napisałeś że założysz i gdyb ym nie napisał tego posta pewnie jeszcze trochę by to trwało ... No chyba że oczekujesz oficjalnego pisma w tej sprawie ...
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Kulturystyczny atlas ćwiczeń

    Postprzez Menik » 1 Grudzień 2011, o 12:36

    PS: a to jest najlepsze
    kazik. napisał:zajmuje się obecnie tym by forum było wyżej w wyszukiwarkach.

    Który raz już to piszesz lepiej nie pytać. Może nie mam doświadczenia w tych sprawach ale z tego co wiem, nie da się bezpośrednio przyczynić do podniesienia naszej strony na liście w wyszukiwarce google, naliczane tam są wejścia z wyszukiwarki google my nie mamy na to wpływu, jedyne co możesz robić to reklama na innych forach czy jakieś toplisty, ale to jest roboty na kilka godzin, a nie dni czy miesięcy ...
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Kulturystyczny atlas ćwiczeń

    Postprzez kazik. » 1 Grudzień 2011, o 16:41

    Menik napisał:
    Założę poddział w dziale trening, póki co możesz zakładać te tematy w dziale trening, a ja to później poprzenoszę.

    Zastanawiam się na co teraz czekamy ? Napisałeś że założysz i gdyb ym nie napisał tego posta pewnie jeszcze trochę by to trwało ... No chyba że oczekujesz oficjalnego pisma w tej sprawie ...

    Przeczytaj moje zdanie jeszcze raz i wtedy wysuwaj wnioski.
    Podpowiedz: Kluczowym zwrotem w tym zdaniu jest "póki co", więc nie wydaje mi się żebyś musiał z czymś na mnie czekać.

    Menik napisał:PS: a to jest najlepsze
    kazik. napisał:zajmuje się obecnie tym by forum było wyżej w wyszukiwarkach.

    Który raz już to piszesz lepiej nie pytać. Może nie mam doświadczenia w tych sprawach ale z tego co wiem, nie da się bezpośrednio przyczynić do podniesienia naszej strony na liście w wyszukiwarce google, naliczane tam są wejścia z wyszukiwarki google my nie mamy na to wpływu, jedyne co możesz robić to reklama na innych forach czy jakieś toplisty, ale to jest roboty na kilka godzin, a nie dni czy miesięcy ...

    I właśnie tym postem podsumowałeś swoją wiedzę :Wstyd:
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Kulturystyczny atlas ćwiczeń

    Postprzez Menik » 1 Grudzień 2011, o 17:15

    dobra źle przeczytałem, do działu trening ...
    I właśnie tym postem podsumowałeś swoją wiedzę :Wstyd:

    więc słucham co takiego robisz w tej sprawie konkretnie że to trwa tyle czasu ?
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Kulturystyczny atlas ćwiczeń

    Postprzez Zioło » 1 Grudzień 2011, o 17:36

    Menik rozwijanie i dbanie o to aby forum było jak najbardziej znane jest tak na prawdę ciągłe.. raz bardziej intensywnie raz mniej ktoś pracuje nad tym aby były widoczne efekty..
    To nie taka prosta sprawa..że walniesz reklamę na jednym forum i gotowe...
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Kulturystyczny atlas ćwiczeń

    Postprzez kazik. » 1 Grudzień 2011, o 18:35

    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Kulturystyczny atlas ćwiczeń

    Postprzez Menik » 1 Grudzień 2011, o 19:01

    no i bardzo fajnie :)
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Kulturystyczny atlas ćwiczeń

    Postprzez Menik » 1 Grudzień 2011, o 20:24

    w weekend się tym zajmę, a od następnego tygodnia się coś nagra.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sprawy techniczne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron