Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Sprawy techniczne
  • Rekrutacja moderatorów

    Miejsce przeznaczone do wyrażania własnych opinii, sugestii, propozycji itp. na temat naszego forum kulturystycznego. Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze informację odnośnie funkcjonowania forum.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez kazik. » 6 Marzec 2010, o 12:41

    Osoby które chciałyby zostać MODERATORAMI naszego forum proszone są o wpis w tym temacie.

    Podstawowe informacje:
    -Moderator musi mieć dużą wiedzę w dziale którym chce zostać moderatorem.
    -Głównymi zadaniami moderatorów jest pilnowanie swoich działów - aby nie było w nim niepotrzebnego spamu, kłótni, obrażania innych itp oraz pomaganie innym użytkownikom tj starać się odpowiadać na pytania, problemy.
    -Mile widziane są osoby powyżej 18 lat.
    -Osoba która chce zostać moderatorem musi mieć napisane minimum 100 postów i nie może posiadać na swoim koncie żadnego ostrzeżenia.
    -Moderator musi rozwijać swój dział.

    Osoby które zgłaszają swoją kandydaturę proszone są o wypełnienie ankiety:

    1. Wiek: ...
    2. Chcę zostać moderatorem działu: ...
    3. Interesuję się kulturystyką od: ...
    4. Staż treningowy: ...
    5. Chcę zostać moderatorem ponieważ: ...
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Jeżeli tak to jakie? : ...
    7. Jestem lepszym kandydatem od innych ponieważ: ...


    PS W tym temacie oczekuje tylko zgłoszeń do funkcji moderatora tj wypełnionej ankiety, każdy spam będzie karany ostrzeżeniem.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Rekrutacja moderatorów

    Postprzez Kwachu » 6 Marzec 2010, o 13:52

    1. Wiek: 20 lat(rocznikowow)
    2. Chcę zostać moderatorem działu: Dieta/suplemntacja
    3. Interesuję się kulturystyką od: 5 lat
    4. Staż treningowy: 5 lat
    5. Chcę zostać moderatorem ponieważ: jestem od poczatku na forum, mam duzo wolnego czasu
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Jeżeli tak to jakie? : Nie
    7. Jestem lepszym kandydatem od innych ponieważ: nie porównuje sie do innych
    Mam co prawda 2 ostrzezenie ale dostałem je nie w 100% słusznie
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Rekrutacja moderatorów

    Postprzez GIGNFR78 » 6 Marzec 2010, o 15:09

    1.31
    2.Sztuki walki.
    3. 7lat.
    4.9lat treningów krav, plus zdany egzamin sił specjalnych, trenuje teraz zakazana krav, od 3 lat trenuje siłowo , 6 miesiecy trenowałem savate.
    5.Fajne wyzwanie, możliwosc czestego zaglądania na forum, moge wpisac o sztukach walki ze świata.
    6. Tak, forum sie rozpadło, sztuk walki.
    7.Chyba znam się na sztukach walki, chociaż nie niemam załorzonego dziennika bo mój trening jest nietypowy, i przemawia mój wiek.
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Re: Rekrutacja moderatorów

    Postprzez agresive99 » 6 Marzec 2010, o 17:00

    1. Wiek: 22 rocznikowo
    2. Chcę zostać moderatorem działu: trening
    3. Interesuję się kulturystyką od: 4
    4. Staż treningowy: 2
    5. Chcę zostać moderatorem ponieważ: Myślę ze sprawdze sie w tej roli i doradze wielu osobom
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Jeżeli tak to jakie? : nie,niestety na ostatnim forum Admin nie zdążył dac mi szansy
    7. Jestem lepszym kandydatem od innych ponieważ: sporo sie o treningach naczytałem,,,sporo ich uzywalem,.,,sporo sam wymysliłem..sporo przetestowałem...SPORO POWYZSZEGO JESZCZE ZROBIE
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Rekrutacja moderatorów

    Postprzez kazik. » 6 Marzec 2010, o 17:07

    Można wpisywać kilka działów w których czujecie się na siłach, bardziej potrzebujemy moderatorów w działach w których nie ma żadnej osoby jeszcze - albo jest tylko jedna.

    PS Narazie nie potrzebujemy zbyt dużo moderatorów, ale z czasem jak forum będzie się rozwijać i będziemy potrzebować moderatorów - to będziemy zaglądać do tego tematu.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Rekrutacja moderatorów

    Postprzez agresive99 » 6 Marzec 2010, o 19:52

    jesli chodzi o mnie to ew mógłbym jeszcze w relacjach sie bawic...z michalem fun ;)

    Ja Michał...on Michał...pasiło by
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Rekrutacja moderatorów

    Postprzez X-Share » 6 Kwiecień 2010, o 16:21

    1. 19
    2. Sztuki walki ,gdyż myślę że znajdę wspólny język z GIGNFR78
    jeśli jest potrzeba mogę również moderować inny dział , obiecuje że się zaangażuje a lubię wyzwania :):)
    3. 6 lat
    4. 5 lat z dużymi przerwami (trenowałem taekwondo ,mma oraz krav mage , obecnie amatorsko boks)
    5. dostałem taką propozycje xD i postanowiłem spróbować.. toteż się zarejestrowałem ;], myślę że to fajne forum ,bardzo tu miło i ciepło o_O ;)
    6.
    Niegdyś :
    *moderator oraz administrator wielu serwisów o Dragon Ball m.in dbeternal.com , dball.ovh.pl , ssjwarriors.cba.pl
    *moderator oraz administrator na kilku warezach m.in x-share.pl ,x-share.xt.pl, warez-town.tk.pl , trainers itp członek ekipy darkwarez.pl (uplinker oraz protektor)
    *administrator strony i forum klanu PRS w grę ET xD
    *moderator na dwóch serwisach kulturystycznych
    7.
    myślę że się orientuje :) a tak poza tym raz się żyje :)
    pozdro
    Image
    X-Share
    Plutonowy
     
    Posty: 146
    Rejestracja: 28 Marzec 2010, o 12:47
    Miejscowość: Olsztyn
    Pochwały: 12
    Data urodzenia: 14 02 1991

    Re: Rekrutacja moderatorów

    Postprzez Bilon » 28 Kwiecień 2010, o 12:18

    1. Wiek: 15
    2. Chcę zostać moderatorem działu: Sprzęt do siłowni
    3. Interesuję się kulturystyką od: 2 lat
    4. Staż treningowy: 10 miesięcy
    5. Chcę zostać moderatorem ponieważ: nie ma tam moderatora
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Jeżeli tak to jakie? : Prowadziłem różne fora sojuszów z gier przeglądarkowych itp.
    7. Jestem lepszym kandydatem od innych ponieważ: Nie wiem, ale dość dobrze to ogarniam
    Awatar użytkownika
    Bilon
    Chorąży
     
    Posty: 1170
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:09
    Pochwały: 18
    Data urodzenia: 10 06 1995

    Re: Rekrutacja moderatorów

    Postprzez kazik. » 3 Maj 2010, o 12:06

    Obecnie szukamy MODERATORA do działu HYDEPARK (jednej lub maksymalnie dwóch osób)

    Wymagania:
    -duża aktywność w dziale hydepark - nie mylić ze spamowaniem
    -rozwój działu hydepark, tj zamieszczanie różnych, ciekawych tematów, artykułów, zabaw z różnych dziedzin zachęcających użytkowników do dyskusji
    -pilnowanie porządku w swoim dziale
    -kreatywność
    -minimum 100 postów

    Proszę osoby chętne o wypełnienie ankiety z pierwszego postu.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Rekrutacja moderatorów

    Postprzez devil'sGift » 3 Maj 2010, o 17:08

    1. Wiek : 23 lata
    2. Chcę zostać moderatorem działu sztuki walki
    3. Interesuję się kulturystyką od: 7-8 lat
    4. Staż treningowy: trening siłowy z przerwami z 7 lat bez przerwy ok 3, 2 lata zawodniczej sekcji Muay thai, po czteroletniej przewie obecnie od 2 miesięcy ponownie w sekcji, 6 lat sparingów z zawodnikami reprezentującymi różne style walki, od ok roku również regularne treningi na zasadach MMA, ukończony kurs ESDS ( Explsive self defence
    system) wraz z elementami YAWARA, udział w 2008 roku w dwudniowym seminarium na temat walk wschodu prowadzonym przez sensei Terry-ego Wingrov-a spadkobiercy YAWARA, regularne wykorzystywanie nabytych umiejętności podczas pracy na dyskotekach;] wszak 4 lata stoję na bramce;d;d
    5. Chcę zostać moderatorem ponieważ: po pierwsze trochę się na tym znam;] po drugie w tym co robię zawsze staram się być najlepszy, po trzecie nie zabieram głosu i nie udzielam się na siłę w kwestiach w których nie mam wystarczającej wiedzy, po czwarte umiem pisać po polsku i na koniec jak już się tak reklamuje to osoby które stale uczestniczą w życiu forum chyba poznały mnie na tyle, iż wiedzą że można mi powierzyć odpowiedzialność bycia moderatorem;]
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Jeżeli tak to jakie? :jeszcze nie;d
    7. Jestem lepszym kandydatem od innych ponieważ:spełniam wymienione warunki, mam całkiem nienaganną wiedzę w zakresie sztuk walki ( nie tylko w tej dziedzinie ale trzymajmy się jednego tematu) , jestem często na forum i co najważniejsze lubię robić to co robię czyli ciężko trenować, a wiedzę którą zdobywam podczas treningów przekazywać innym chętnym do jej zdobywania, lubię dzielić się swoimi uwagami, pomysłami, ale także lubię poznawać zdanie i opinie innych oraz czerpać z nich naukę dla siebie.
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Następna

    Wróć do Sprawy techniczne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron