Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Sprawy techniczne
  • Rekrutacja moderatorów

    Miejsce przeznaczone do wyrażania własnych opinii, sugestii, propozycji itp. na temat naszego forum kulturystycznego. Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze informację odnośnie funkcjonowania forum.

    Moderator: Michał Bodzioch


    [Aktualne]Rekrutacja moderatorów!!

    Postprzez damiankusak » 21 Listopad 2011, o 21:29

    w naszych relacjach to com tam jest do roboty od czaszu do czasu posprzątać i tyle ja nie chce zostac działu suplementów czy treningu.
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    [Aktualne]Rekrutacja moderatorów!!

    Postprzez Menik » 21 Listopad 2011, o 21:34

    nie napisalem o tobie tylko ogolnie
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    [Aktualne]Rekrutacja moderatorów!!

    Postprzez damiankusak » 21 Listopad 2011, o 21:35

    aha a to sory ;)
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    [Aktualne]Rekrutacja moderatorów!!

    Postprzez Menik » 21 Listopad 2011, o 21:38

    mysle ze dzial z relacjami ogarnia michal w zupelnosci, w zasadzie jedyny obowiazek to zamykanie starych tematow, wiec mysle ze do tego 2 osob nie trzeba :)
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    [Aktualne]Rekrutacja moderatorów!!

    Postprzez kazik. » 21 Listopad 2011, o 21:39

    W tym temacie proszę tylko umieszczać wypełnione ankiety.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    [Aktualne]Rekrutacja moderatorów!!

    Postprzez Zioło » 21 Listopad 2011, o 21:55

    No to ja dam ankietę ;]

    1. 15
    2. Sprzęt do siłowni.
    3. Prawdziwy trening to ok. 0,5r ale styczność z siłownią mam już ok. 3lata.
    4. Chcę zostać moderatorem tego działu ponieważ mam pewien pomysł na dodanie do niego kilku tematów które mogą ułatwić trochę nowym użytkownikom szukanie sprzętów itd.(mogę go na PW przedstawić). Jestem dość kreatywny jeżeli mam pewne pole do popisu, może ten dział nie jest zbytnio oblegany ale jak by się zastanowić jest wiele tematów dotyczących samego sprzętu na siłowni które można by poruszyć.
    5. Jakieś doświadczenie jest ponieważ należę do pewnego clubu które ma swoje forum i tam właśnie dostałem takie wyróżnienie, wiadomo, pilnowanie porządku, zamykanie starych niepotrzebnych tematów, pomoc nowym jak też ludziom potrzebującym pomocy.
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: [Aktualne]Rekrutacja moderatorów!!

    Postprzez cooler_102 » 22 Listopad 2011, o 10:07

    NightKing napisał:Do działu konkursy też szukacie? :D
    Pociąga mnie zielony nick :Diabeł: :D
    a może by nadać jeszcze jakiś kolor dla użytkowników którzy są już x czasu na forum, albo mają x postów? albo x pochwał ?

    w sumie cooler masz rację, nie widać godnych kandydatów wśród osób które nawet się udzielają na forum

    Ja zawsze mam racje :Diabeł: joke oczywuiscie :Lol:
    co do nnych kolorow nick'ow dla userow to owszem dobry pomysl, ale jak takich wybrac, jak ktos ma 95% postow w temacie liczymy do 100000 czy ilus tam, to nie jest obiektywne. Dziwie sie ze wogole takie posty sa naliczane, kazdy mlody adept na forum patrzy na nabite posty i pochwaly.
    kazdego zielony nick pociaga, ale trzeba zdawac sobie sprawe z czym to sie wiaze!

    damiankusak napisał:ja bym mógł zostać modem Nasze Relacje z michałem

    o tym własnie mowie, michala czy lorda nie widac tu ani sekunde a nadal sa modami, jak to jest kazik? akurat w takich dzialach jak nasze zdjecia, relacje, czy hyderpak moze byc kazdy kumaty, ale co z dzialem trening, suplementy, czy dieta i odzywianie? tam jest najslabiej z fachowa pomoca

    Menik napisał:Przede wszystkim moderator MUSI MIEĆ WIEDZĘ przecież wiadomo że moderatorowi, początkujący uwierzy w to co napiszę.

    dlatego takie stanowiska nie powinni obierac laicy czy osoby nie kompetentne, badz te ktore w tym sporcie nic nie osiagnely, nie mowie o wygranych zawodach, ale chocby o tym ze w rok 2 kg masy zrobic nie umieja, to wybaczcie ale rece mi opadaja...
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    [Aktualne]Rekrutacja moderatorów!!

    Postprzez Oliver » 22 Listopad 2011, o 10:24

    cooler tu większość jest taka co nie potrafi głupich 2kg w miesiąc zrobić... co dla mnie jest totalna paranoją,
    ja tu nie mówię o czystych 2kg bo to wyższa szkoła jazdy, ale że wskazówka na wadze wg im nie skacze to już patola...
    co do Lorda i Michała, zapracowane chłopaki to są i teraz czasu niestety nie mają, Lord urwanie z wymianą opon,
    rok temu tak samo było kto pamięta, Michał też w robocie zasuwa ostro... :) stąd zaniedbanie i trzeba pomocy w działach,
    cooler ja Ciebie widzę na moda któregoś z działów, moim skromnym zdaniem jesteś wystarczająco ogarnięty :)
    złóż kandydaturę :Śpiewać:

    PS: kolejna szansa (jedna była ode mnie) dla krzykaczy, którzy mówią, że forum się nie rozwija i coraz mniej userów,
    pokażcie inwencję... nie bd wytykał palcami :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: [Aktualne]Rekrutacja moderatorów!!

    Postprzez kazik. » 22 Listopad 2011, o 12:43

    cooler_102 napisał:o tym własnie mowie, michala czy lorda nie widac tu ani sekunde a nadal sa modami, jak to jest kazik?

    Właśnie dlatego powstał ten temat.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    [Aktualne]Rekrutacja moderatorów!!

    Postprzez cooler_102 » 22 Listopad 2011, o 15:12

    Oli mialem takie propozycje juz dawno ale od gosci na tym forum, ktorzy zakladali wlasne i szukali modow, ale odmowilem bo tylko na tym koczuje :P
    szczerze to nie bede prosil o to, jakby komus zalezalo to sam by zapytal badz zaproponowal, jak dla mnie to lepsza forma rekrutacji.
    ps. nie mam takiej wiedzy, zeby dzial trening prowadzic... taka prawda. pomoc moge ale kazdy wie kto na tym forum ma taka wiedze i sam sie dziwie dlaczego juz modem nie jest...
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sprawy techniczne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron