Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Albert Sosnowski vs Vitali Klitschko [Kliczko] !!

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Albert Sosnowski vs Vitali Klitschko [Kliczko] !!

    Postprzez Dementor » 30 Maj 2010, o 09:58

    Sosnowski: byłem w stanie wstać i kontynuować pojedynek

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Albert Sosnowski nie dał rady pokonać słynnego Witalija Kliczki, jednak wczorajszym występem na Veltins Arena w Gelsenkirchen zyskał sobie szacunek wszystkich sympatyków szermierki na pięści, którzy oglądali jego starcie o pas mistrza świata WBC wagi ciężkiej. Poniżej prezentujemy zapis rozmowy z "Dragonem" po walce z Ukraińcem.

    - Witalij pokazał wielką klasę. Pokazał że potrafi się świetnie przygotować, że jest mistrzem. Potrafił wytrzymać mocne tempo pojedynku.

    - Zbyt krótko pracuję z nowym trenerem, zbyt mało czasu mieliśmy aby zmienić stare nawyki; wyniosłem z tej walki ogromne doświadczenie, wierzę, że zaprocentuje w kolejnych pojedynkach. Chcę kontynuować współpracę z Fiodorem Łapinem i wierzę, że znów dostanę szansę walki o mistrzostwo świata.


    - Zacząłem pojedynek troszkę za bardzo spięty, potem zabrakło mi sił. Wróciły stare nawyki, zacząłem niepotrzebnie się prostować; koncentracja gdzieś mi uciekła. Wierzyłem do końca, że mogę wygrać, cały czas starałem się przeciwstawić Kliczce, ale on okazał się lepszy.

    - Chciałbym podziękować wszystkim Polakom, którzy byli na stadionie, którzy wierzyli, że mogę sprawić niespodziankę. Nie dużo zabrakło, mam duszę wojownika i stać mnie na lepsze walki. Teraz chwila odpoczynku i wracamy do pracy. Bardzo podobało mi się tutaj walczyć, tworzyć historię i wierzę, że stać mnie na tytuł mistrza świata. Wrócę jeszcze na szczyt. Mam nadzieję, że mistrz potwierdzi, że nie przyjechałem tylko przetrwać, że stawiłem mu czoło. Gratuluję zwycięstwa. Cieszę się, że uczestniczyłem w historycznym wydarzeniu, mogłem pokazać się w ringu, pokazałem co mogłem dać. Nie do końca jestem z siebie zadowolony. Wiadomo, że zyskałem, doświadczenie, poczułem presję tylu tysięcy widzów na własnej skórze. Wcześniej nie miałem okazji boksować przy takiej publiczności.

    - Nie byłem zamroczony, byłem w stanie wstać i kontynuować pojedynek, ale tak doświadczony zawodnik byłby w stanie mnie wykończyć. Jeszcze bym się podniósł, mogłem walczyć. Witalij narzucił dużą intensywność walki i przymierzył mnie w końcu, wywróciłem się, ale byłem przytomny . Wydawało mi się, że mogę kontynuować walkę, ale sędzia podjął słuszną decyzję. On był lepszym bokserem, nie miałem większych szans wygrać na punkty więc zastopowanie pojedynku było słuszne.

    - Szukałem cały czas jakiejś możliwości do trafienia, skupialiśmy się żeby nie bić dużo ciosów, tylko starać się uderzyć rzadziej, ale bardziej zdecydowanie. Jakieś krótsze akcje, ale teraz w ferworze walki wracają stare nawyki. Praca z trenerem przez dwa miesiące okazała się czasem niewystarczającym do takiej walki. Starałem się skrócić dystans, odpowiadać raz na dół, raz na górę. Ciężko w trakcie walki z taktyką, bo przyjmuje się ciosy. W walce zmienia się rytm, dzieje się coś innego i już po taktyce. Zacząłem pracować po swojemu, nie do końca słuchać trenera i jego poleceń, ale tak wygląda sport.

    - Smutek i niedosyt, że walka zakończyła się przed czasem. Jestem wojownikiem, wiem że stać mnie było na to, by wytrzymać do końca.Próbowałem wygrać, szukałem szansy, natomiast Witalij jest bardzo doświadczony, to stary lis. Potrafi przepuszczać ataki, potrafi blokować, prezentuje nietypowy styl walki. Pokazał swoją klasę, wygrał ze mną, więc jest lepszym bokserem. Liczę na to, że zebrane doświadczenie zaprocentuje w kolejnych walkach. Stać mnie, żeby w boksie jeszcze powalczyć i dojść do tego samego miejsca co teraz.

    Źródła: ringpolska.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Albert Sosnowski vs Vitali Klitschko [Kliczko] !!

    Postprzez Pakerrio » 30 Maj 2010, o 13:14

    Żal chłopa, ale to, że przegra było pewne

    Może za parę lat...
    Light weight baby
    kulturystyczni.pl team
    Masujemy...
    Awatar użytkownika
    Pakerrio
    Porucznik
     
    Posty: 1909
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 12:47
    Pochwały: 8
    Miasto: Stalowa Wola
    Data urodzenia: 28 08 1994

    Re: Albert Sosnowski vs Vitali Klitschko [Kliczko] !!

    Postprzez Maciej0701 » 30 Maj 2010, o 13:40

    bywa i tak oklepie kiedys ktos pozadnie kliczke
    Maciej0701
    Generał brygady
     
    Posty: 3931
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 17:00
    Pochwały: 12
    Miasto: TOLEDO
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: Albert Sosnowski vs Vitali Klitschko [Kliczko] !!

    Postprzez Lord » 30 Maj 2010, o 13:55

    każdego kiedyś oklepią wcześniej czy później jeśli ktoś się nie wycofa w dobrym czasie
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Poprzednia

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron