Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Krzysztof Kułak: Sylvia zniszczy Pudziana

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Krzysztof Kułak: Sylvia zniszczy Pudziana

    Postprzez Dementor » 27 Kwiecień 2010, o 15:16

    Image

    źrodło: sport.pl

    Sylvia zniszczy siłacza - uważa Krzysztof Kułak przed najbliższym pojedynkiem Mariusza Pudzianowskiego. Kułak nie ma też najlepszej opinii o Marcinie Najmanie. - Nie utrzymuję z nim kontaktu. Znam go i zamieniliśmy parę zdań, gdy jeszcze udawał boksera, ale mnie to nie obchodziło. Od kiedy zaczął udawać zawodnika MMA nie mam z nim żadnego kontaktu!

    Krzysztof "Model" Kułak (22-12-2) 7. maja stanie przed szansą zdobycia pasa mistrza KSW w wadze średniej. Rywalem zawodnika trenującego w częstochowskiej Adrenalinie będzie zwycięzca turnieju do 85 kg, którego finał odbył się w grudniu zeszłego roku przy okazji KSW 12 Vitor Nobrega (9-2).

    Podczas przygotowań do KSW 13 Krzysiek otrzymał także licencję sędziowską, któż uprawnia go do sędziowania walk an MMA Challengers IV. Krzysiek jak zwykle nie owija w bawełnę i mówi to co myśli.

    Paweł Sawicki: Jak przygotowania do walki z Nobregą?

    Krzysztof Kułak: Przygotowania zacząłem już na obozie KSW w Wiśle, potem byłem 2 tygodnie w Arachionie Olsztyn, a ostatnie 2 tygodnie spędziłem w Częstochowie i jeździłem na sparingi do Siliesian Cage Club (swoich szkoda bić). W tym miejscu podziękowania dla Trenera Brondera za pomoc!

    Wiem, że ostatnio dostałeś licencję sędziowską, a 18 kwietnia będziesz sędziował na MMA Challengers. Masz jakąś tremę?

    Jedno mogę powiedzieć na pewno - nigdy nie będę sędziował na gali, na której będę się sam bił, bo uważam, że to niesprawiedliwie. Cieszę się, że rośnie nowa siła w Polsce, czyli MMA Challengers, która profesjonalnie robi gale. Nie mam tremy przed występem w roli sędziego. Lubię to robić.

    Czy MMA Challengers ma wg Ciebie szanse konkurować chociażby z KSW czy BOTE?

    Przede wszystkim jak zwykle chodzi o nakłady finansowe: im będą większe, tym lepsza będzie organizacja. Jeśli chodzi o poziom walk to bywa rożnie, jak pokazało ostatnie show "Challengersów". Doświadczenie plus pieniądze włożone w organizacje równa się porządany efekt końcowy.

    Twój typ na walkę Pudzian vs Sylvia?

    Sylvia zniszczy siłacza.

    Najman i Ty jesteście z Częstochowy? Utrzymujesz z nim jakiekolwiek kontakty?

    Nie, nie utrzymuję z nim kontaktu . Znam go i zamieniliśmy parę zdań gdy jeszcze udawał boksera, ale mnie to nie obchodziło. Od kiedy zaczął udawać zawodnika MMA nie mam z nim żadnego kontaktu !

    W Polsce działa Grappling Arena, na której walczą czołowi grapplerzy w Polsce? Czy jest szansa, że zobaczymy Ciebie walczącego w tym turnieju?

    Pewnie by mnie pierwszy lepszy zawodnik Grapplingu poskładał jak kartkę papieru (śmiech), więc raczej nie! A na poważnie, tak wiem, że istnieje, ale ja nigdy nie byłem graplerem, bo mnie w parterze zawsze kręciło G&P (ciosy w parterze przyp. PS) i brakuje mi tego gdy się kręcę z jakimś zawodnikiem BJJ bez kimona. Lepiej czuję się w kimonie, ponieważ stara miłość do judo nie rdzewieje. Poziom w Polsce jest wysoki i trzeba się konkretnie przygotowywać pod konkretne zawody. Nie jest łatwo. Sam przymierzam się do Mistrzostw Swiata w BJJ w Brazylii.

    Co zrobisz jak wygrasz pas KSW w wadze średniej?

    Będę balował z miesiąc, jadł hamburgery, frytki, pił browary i schowam głęboko odzywki, bo już nie mogę patrzeć na te tablety! (śmiech)

    Czy z Częstochowy przyjedzie ekipa Adrenalina Fight Club, by dopingować Cię na KSW 13?

    Tak! Jak na razie dwa autobusy się szykują ! (śmiech)

    Czy po zakończeniu kariery zawodnika będziesz sędzią? Na przykład na galach KSW?

    Mam taką nadzieję!

    Jak praca w Twoim klubie?

    Mam w klubie paru młodych wilków, są nastolatkami i ciężko pracują i mam nadzieję, że będą z nich ludzie. Nie skupiam się na jednym zawodniku jak większość trenerów w Polsce !

    Dziękuje za wywiad

    Nie ma sprawy. Pozdrawiam wszystkich czytelników. Kibicujcie mi na KSW 13.

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Krzysztof Kułak: Sylvia zniszczy Pudziana

    Postprzez D-wait » 27 Kwiecień 2010, o 16:32

    Dementor: nie masz czasem rozpisanego kto z kim będzie walczył na kolejnym ksw??
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Re: Krzysztof Kułak: Sylvia zniszczy Pudziana

    Postprzez agresive99 » 27 Kwiecień 2010, o 16:36

    pierwszy raz słysze o nim wogole...co do walki Pudzian vS Sylvia...stawiam na naszego mimo wszystko
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Krzysztof Kułak: Sylvia zniszczy Pudziana

    Postprzez Dementor » 27 Kwiecień 2010, o 16:38

    D-wait napisał:Dementor: nie masz czasem rozpisanego kto z kim będzie walczył na kolejnym ksw??

    Niestety jeszcze dokładnie nie wiem - na razie tylko mam info o ksw XIII
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Krzysztof Kułak: Sylvia zniszczy Pudziana

    Postprzez KowalX » 1 Maj 2010, o 11:13

    agresive99 napisał:pierwszy raz słysze o nim wogole...co do walki Pudzian vS Sylvia...stawiam na naszego mimo wszystko

    O tym zawodniku?hehe:)
    D-wait napisał:Dementor: nie masz czasem rozpisanego kto z kim będzie walczył na kolejnym ksw??


    Waga ciężka - Konstantin Gluhov vs David Olivia
    Waga średnia - Krzysztof Kułak vs Vitor Nobrega
    Półciężka - Mamed Khalidov vs Ryuta Sakurai
    Walka specjalna - Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi

    oprócz nich walki stoczą również:
    Wojciech Orłowski , Antonio "Samuraj" Mendez
    Daniel Tabera , Jan Blachowicz
    Julio Cezar Deline , Łukasz Skibski

    rezerwa
    Łukasz Molski
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10


    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.