Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Kto jest Twoim faworytem?

    Mariusz Pudzianowski
    17
    71%
    James Thompson
    7
    29%
     
    Liczba głosów : 24

    Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

    Postprzez kazik. » 3 Maj 2011, o 09:41

    W tym temacie będą umieszczane artykuły na temat najbliższej walki Mariusza Pudzianowskiego która odbędzie się w maju, jego przeciwnikiem będzie James Thompson. Zapraszam do śledzenia wątku oraz dyskusji.

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thomson

    Postprzez kazik. » 3 Maj 2011, o 09:48

    Image

    Mariusz Pudzianowski: Ten kolos nie robi na mnie wrażenia WYWIAD

    James "The Colossus" Thompson (33 l.) już niemal na bank będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego (34 l.) podczas gali KSW 16 (21 maja w Gdańsku). Anglik negocjuje ostatnie szczegóły kontraktu. - Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł po ośmiu miesiącach przerwy pokazać kibicom, co udało mi się przez ten czas wypracować - mówi "Pudzian".

    "Super Express": - Thompson to potężny chłop. Nazywany kolosem Anglik toczył mordercze pojedynki...
    Mariusz Pudzianowski: - Szczerze mówiąc, na mnie te jego mordercze walki aż takiego wrażenia nie zrobiły. Wiadomo, że jest to zawodnik duży, silny, a przede wszystkim góruje nade mną doświadczeniem. Zapewniam jednak, że jeżeli do tej walki dojdzie, to będę gotowy.

    - Przygotowujesz się już specjalnie pod Thompsona?
    - Tak naprawdę to przygotowuję się pod każdego zawodnika. Jeżeli chodzi o doświadczenie w MMA, to jestem jeszcze młodym zawodnikiem, więc cały czas muszę uczyć się wszystkiego - boksu, zapasów, jiu-jitsu. Oczywiście jeśli rywalem będzie Thompson, to 2-3 tygodnie przed walką zaplanujemy dokładnie strategię.

    - Podobno omijasz szerokim łukiem siłownię...
    - To prawda. Ostre przygotowania do następnej walki rozpocząłem 1 grudnia i przez pierwszy miesiąc dźwigałem ciężary, bo założenie było takie, żeby najpierw wypracować siłę, a potem skupić się na wytrzymałości. Ale od stycznia żelastwa nie ruszam.

    - Nie boisz się, że stracisz swój największy atut, czyli siłę?
    - Spokojnie, bez obaw. Kilka tygodni temu sprawdziłem z ciekawości ze sztangą, jak to z tą moją mocą jest. I okazało się, że jest dobrze. Na ławeczce spokojnie ponad 200 kg potrafiłem wycisnąć. Treningi zapaśnicze robią swoje. Dzień w dzień siłuję się na macie z ogromnymi chłopami ważącymi po 125 kg.

    - Jak u ciebie z kondycją?
    - Wydolność idzie cały czas w górę. Teraz wytrzymanie ciężkiego sparingu - 2 razy po 5 minut plus 3 minuty dogrywki - nie jest już dla mnie żadnym problemem. Myślę, że mile kibiców zaskoczę. Przygotowywać się będę w sumie pół roku. Każdy mój wolny czas poświęcam na ciężkie treningi i aż mnie wyganiają z sali, żebym nie przesadził.

    - Podobno boks trenujesz z Andrzejem Gmitrukiem, byłym trenerem Adamka i Gołoty...
    - W tej plotce jest tylko trochę prawdy. Andrzej udzielił mi kilku wskazówek, podpowiedział, co mam robić, ale nie trenuję z nim.

    - Wybudowałeś już w domu klatkę?
    - Jest prawie gotowa. To w połowie klatka, a w połowie ring. Dzięki temu mogę trenować odpowiednie techniki.

    Pudzian.pl
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thomson

    Postprzez kazik. » 3 Maj 2011, o 09:50

    James Thompson rywalem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 16

    Rywalem Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego na gali KSW 16 będzie pochodzący z Anglii James "The Colossus" Thompson - poinformowała oficjalna strona Konfrontacji Sztuk Walki - konfrontacja.com.

    Dla mierzącego 196 cm i ważącego 120 kilogramów Thompsona będzie to trzydziesty zawodowy pojedynek na zasadach MMA w karierze. Walczył dla największych organizacji mieszanych sportów walki na świecie. Startował m.in. na galach PRIDE, Dream, Cage Rage i 2H2H. Krzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak Aleksander Jemieljanienko, Brett Rogers, a także z Yusuke Kawaguchi i Erikiem "Butterbeanem" Eschem, z którymi konfrontował się Mariusz Pudzianowski.

    Rekord MMA Thompsona to piętnaście zwycięstw i czternaście porażek.

    Dla "Pudziana" pojedynek z "Kolosem" będzie piątą konfrontacją w formule MMA. Walczył trzy razy na galach organizowanych przez federację KSW i trzy razy wygrywał. Jedyną jak dotąd porażkę odniósł bijąc się w USA, na gali "Moosin", gdzie musiał uznać wyższość byłego mistrza organizacji UFC - Tima Sylvii.

    – Już jestem gotowy do tej walki. Dajcie mi tego chłopa teraz – mówił "Pudzian".

    Starcie zapowiada się bardzo interesująco. W końcu nie często spotyka się na ringu dwóch ważących ponad 120 kilogramów zawodników.

    Gala KSW 16 odbędzie się 21 maja w Ergo Arenie, umiejscowionej na granicy Gdańska i Sopotu.

    Onet.pl
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thomson

    Postprzez kazik. » 3 Maj 2011, o 09:51

    KSW 16: Mariusz Pudzianowski poznał rywala!

    Przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 16 będzie James "Kolos" Thompson. Anglik podpisał kontrakt z KSW w piątek w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie. Kolejna walka "Pudziana" w formule MMA odbędzie się już 21 maja w gdańskiej Ergo Arenie.

    Współwłaściciel KSW Maciej Kawulski przyznał, że oprócz negocjacji z Thompsonem prowadzono równolegle negocjacje z trzema innymi zawodnikami.

    Mariusz Pudzianowski nie miał żadnych preferencji co do wyboru przeciwnika. - Powiedział nam, że na każdego z nich jest gotowy i że nam zostawia wybór jego przeciwnika. To świadczy o tym, jak pewny jest swojej formy, na którą cały czas ciężko pracuje.

    Ostateczny wybór padł na Jamesa Thompsona.

    - Thompson to świetnie wyszkolony zawodnik, znany z tego, że toczy długie i wyczerpujące walki - powiedział Kawulski. - A jak wiadomo Mariusz nie lubi takich rywali. Jeśli więc dojdzie do pojedynku, to stanie przed bardzo trudnym wyzwaniem.

    James Thompson to bardzo doświadczony zawodnik MMA. Stoczył już 29 walk ( 15 wygrał, 14 przegrał). Do historii przeszedł jego pojedynek ze słynnym Kimbo Slicem.

    Choć ostatnio przegrał nawet z pokonanym przez "Pudziana" Kawaguchim, to wciąż jest groźnym przeciwnikiem.

    Do swojej piątej walki w MMA Pudzianowski (jak na razie 3 zwycięstwa i 1 porażka) przygotowuje się już od dłuższego czasu. Bardzo chce pokazać kibicom, co udało mu się wypracować. "Dominator" wyznał, że od stycznia siłownię omija szerokim łukiem i koncentruje się nad wypracowaniem wytrzymałości.

    Do walki Pudzianowskiego z Thompsonem dojdzie 21 maja. Na gali KSW 16 zobaczymy również Mameda Khalidowa.

    Wp.pl
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thomson

    Postprzez kazik. » 3 Maj 2011, o 09:52

    Oficjalnie: "Kolos" przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego!

    Tak jak przewidywaliśmy na XVI gali KSW w walce wieczoru naprzeciw Mariusza Pudzianowskiego zobaczymy Jamesa "Kolosa" Thompsona. Do pojedynku dojdzie 21 maja w gdańskiej Ergo Arenie. "Pudzian" otrzyma za walkę rekordowe 350 tys. złotych!

    Organizatorzy gali przyznają, że negocjacje toczyły się równolegle z trzema innymi zawodnikami. Nie chcieli jednak zdradzić ich nazwisk. Ostateczny wybór padł na Thompsona.

    - Thompson to świetnie wyszkolony zawodnik, znany z tego, że toczy długie i wyczerpujące walki. A jak wiadomo Mariusz nie lubi takich rywali, więc stanie przed bardzo trudnym wyzwaniem - przyznaje współwłaściciel KSW Maciej Kawulski w wywiadzie udzielonym "Wirtualnej Polsce".

    Thompson to bardzo doświadczony zawodnik. W formule MMA walczył już 29 razy (rekord: 15-14). Jego walka z czarnoskórym Kimbo Slice'm przeszła już do historii mieszanych sztuk walk. Trwający trzy rundy pojedynek do dziś jest jednym z najchętniej oglądanych walk MMA w Stanach Zjednoczonych.

    Thompson niedawno przegrał co prawda z Yusuke Kawaguchim, którego Pudzianowski w bezpośrednim starciu pokonał. Należy jednak zdecydowanie do groźniejszych przeciwników niż Japończyk.

    Były strongman zapewniał już na marcowej gali KSW w Warszawie, że nie straszny będzie mu żaden przeciwnik. Od początku roku szlifuje formę głównie pod kątem wytrzymałości, której wyraźnie brakowało mu podczas jedynej jego dotychczas przegranej walki z Timem Sylvią. W Gdańsku mamy zobaczyć więc zupełnie odmienionego Pudzianowskiego - silnego jak zawsze i wytrzymałego jak nigdy.

    Sport.pl
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thomson

    Postprzez kazik. » 3 Maj 2011, o 09:54

    Kolos do Pudzianowskiego: "chcę zapewnić, że będę..."

    James Thompson będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 16. Do walki dojdzie 21 maja w hali Ergo Arena w Gdańsku. Popularny "Kolos" w rozmowie z Wirtualną Polską zapewnił, że zamierza dać w Polsce "niezły show".

    Co wiesz o swoim najbliższym przeciwniku, Mariuszu Pudzianowskim?
    - Wiem, że jest bardzo dobrym zawodnikiem. Sprawia dobre wrażenie, jest całkiem szybki.

    Znasz jakichś innych polskich zawodników MMA?
    - Znam kilku, ale niestety nie potrafię wymówić ich nazwisk (śmiech). Trenowałem z kilkoma polskimi zawodnikami. To twardziele. Tego samego spodziewam się po Mariuszu.

    Możesz trochę opowiedzieć o przygotowaniach do pojedynku na KSW 16?
    - Jasne. Cały czas ciężko trenuję. Jeszcze nie wiem, jaką dokładnie wybiorę taktykę, cały czas nad tym pracuję. Chciałbym dać w Polsce niezły show.

    Co zrobisz w przypadku wygranej z Pudzianowskim?
    - Mam nadzieję, że wtedy federacja KSW ponownie mnie zaprosi na galę. Mam szansę pokonać Mariusza i maksymalnie na tym się koncentruję.

    Ostatni czas w MMA był dla ciebie bardzo trudny. Przegrałeś sporo walk (8 porażek w ostatnich... 9. walkach). Pojawiają się myśli o zakończeniu kariery?
    - W tym momencie staram się jeszcze o tym nie myśleć. Porażki się zdarzają, takie jest życie. Staram się ciężko trenować i mam nadzieję, że lepsze czasy jeszcze przyjdą. Gala KSW jest dobrze zorganizowana, chciałbym w walce wieczoru pokonać Mariusza.

    Chciałbyś coś przekazać Mariuszowi?
    - Chcę go zapewnić, że będę dobrze przygotowany i że stworzymy dobre widowisko.

    Rozmawiał Karol Borawski / Wirtualna Polska
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thomson

    Postprzez kazik. » 3 Maj 2011, o 09:58

    Pudzianowski do rywala: bierz się za robotę!

    W piątek w jednej z sal warszawskiego hotelu Jan III Sobieski ogłoszono, że przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 16 będzie Anglik James Thompson. - Nie wiadomo, czego można się po nim spodziewać. Trzeba być przygotowanym na wszystko - mówi Wirtualnej Polsce "Pudzian".

    Poznaliśmy nazwisko twojego przeciwnika. Będzie nim James Thompson. Co o nim sądzisz?
    - Zawodnik bardzo mocny fizycznie jak na MMA, no i nieobliczalny. Tak naprawdę nie wiadomo, czego można się po nim spodziewać. Być może zacznie spokojnie, być może zacznie wolno. Można powiedzieć, że to taki zawodnik trochę "nieobrobiony", parter ma w miarę rozsądny, stójkę też ma w miarę rozsądną. Nie wiadomo, czego można się po nim spodziewać. Trzeba być przygotowanym na wszystko.

    Jak zatem przebiegają przygotowania do tego pojedynku?
    - Moje przygotowania zaczęły się tak naprawdę pierwszego grudnia po walce z Butterbeanem. Cały czas pracujemy nad techniką. Jestem jeszcze daleko za zawodnikami czołówki MMA pod kątem technicznym, wydolnościowym. Ci zawodnicy trenują po 15 lat, ja z kolei trenowałem 22 lata sporty siłowe, 12 lat zawodowo, cały czas startowałem. Ostatni raz 5 marca ubiegłego roku w zawodach Pucharu Polski. Wtedy zresztą wygrałem, po czym powiedziałem "dość". Moje treningi znacznie się zmieniły. Chodzę na siłownię, ale już nie ma ciężarów po 300 kg. To jest zupełnie coś innego. Moi trenerzy pokazali mi, że można być silnym, a nie trzeba dźwigać po trzysta parę kilogramów. Zapaśnicy nie dźwigają takich ciężarów, ale są naprawdę silni i sprawni. Teraz zrozumiałem co to znaczy.

    Dziennikarze dzisiaj poznali nazwisko twojego rywala, ty poznałeś je wcześniej. Przygotowujesz się już pod kątem tego rywala?
    - Poznałem nazwisko przeciwnika troszeczkę wcześniej. Kiedy zacząłem trenować, jeszcze nie było jednak wiadomo, czy przeciwnikiem będzie James, czy ktoś inny. Cały czas się przygotowuję, cały czas trenuję ostro. Czy to by było z nim, czy z kimś innym, tak samo musiałbym trenować. Teraz, na sześć tygodni przed walką, będziemy trenować jakąś taktykę pod tego rywala. Do tej pory trenowałem boks, jiu-jitsu, zapasy. Muszę to szlifować, żeby był automatyzm. Przygotowuje mnie kilka osób, także mam nadzieję, że do walki przygotują mnie dobrze.

    Z wytrzymałością też coraz lepiej?
    - Ciężko trenuję by tak było. Nie obijam się. Jak zawsze mówię: "trening czyni mistrza". Wprawdzie jeszcze mi daleko do zawodników z górnej półki, ale nie stoję w miejscu. Cały czas idę do góry, więc jeśli idzie o wydolność, na pewno będzie lepiej niż w poprzedniej walce.

    Kiedy mieliśmy okazję rozmawiać przed walką z Butterbeanem, mówiłeś, że schudłeś ponad 20 kilogramów. Jak teraz z twoją wagą?
    - Teraz trzymam wagę 130 kilogramów, 131. Chcę, żeby w dniu walki moja waga wahała się w granicach 125-130 kg. To moja naturalna waga, nie będę nic kombinował. Mam się czuć dobrze.

    Czyli będziesz sporo cięższy niż w pojedynku z Butterbeanem.
    - Tak, wtedy ważyłem 116-117 kilogramów.

    I jak się w takiej wadze czułeś?
    - To nie było to. Dużo wtedy biegaliśmy, dużo pracowaliśmy nad wydolnością. Dla mnie to jednak nie było to. Muszę wyjść z taką wagą, jaką dała mi natura. Nie chcę z tym kombinować.

    James Thompson jest przeciwnikiem, który w swojej karierze stoczył kilka długich i wyczerpujących pojedynków. Czeka cię trudne zadanie. Jesteś na to przygotowany?
    - To jest przeciwnik nieobliczalny. Nie wiadomo, co pokaże. Będę przygotowany na cały dystans, dwa razy po 5 minut plus 3 minuty dogrywki. Nie można mówić, ile ta walka potrwa, czy 20 sekund czy dłużej. Mam być przygotowany na pełen dystans 13 minut. Jeśli uda się wygrać wcześniej, to będzie "surprise", bardzo fajna niespodzianka

    Martin Lewandowski w jednym z wywiadów powiedział, że od przegranej walki z Timem Sylvią przeszedłeś bardzo długą drogę. Jakim zawodnikiem MMA jest dzisiaj Mariusz Pudzianowski?
    - Akurat nie chcę tego oceniać, jakim teraz jestem zawodnikiem. Niech to ocenią inni, fachowcy. Ja jestem jeszcze laikiem w tej dziedzinie. Wyniki pokażą, na jakim etapie jestem, czy idę w dobrym kierunku.

    Na KSW 17 też ciebie zobaczymy?
    - Najprawdopodobniej tak. A kto będzie przeciwnikiem, zobaczymy później. Na razie myślimy o KSW 16, o Thompsonie. W najbliższej walce dam z siebie wszystko, postaram się nie dać ciała. Muszę się pilnować w pojedynku z Thompsonem. Jak widać, to jest chłop mojej wagi, jesteśmy podobnego wzrostu, choć jestem trochę większy od niego. Siłowo na pewno mi nie dorównuje, tego jestem pewien. Gdybyśmy się sprawdzili w pojedynku siłowym, to nie miałby najmniejszych szans. Chciałbym tę silę wykorzystać w ringu, gdyby tak się stało, byłbym zadowolony. Bym mógł powiedzieć: "Wychodzę, nie mam co z nim robić". Ale tego niestety nie mogę powiedzieć.

    Chciałbyś na koniec coś przekazać swojemu rywalowi?
    - Bierz się za robotę. Łatwo mnie nie kupisz!

    Rozmawiał Karol Borawski / Wirtualna Polska
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thomson

    Postprzez kazik. » 3 Maj 2011, o 09:59

    Bilety na walkę Pudzianowskiego od 50zł do 1700zł

    Trwa przedsprzedaż wejściówek na galę KSW XVI, która odbędzie się 21 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru naprzeciw Mariusza Pudzianowskiego stanie James "Kolos" Thompson. To ostatni moment na zakup biletów! Podajemy ceny i szczegóły ich zakupu.

    Najtańsze wejściówki można nabyć już za 50zł, zapewnią one jednak możliwość obejrzenia gali tylko z najwyższych rzędów Ergo Areny. Widoczność nie jest tam niestety zbyt dobra. Aby w pełni móc rozkoszować się walkami współczesnych gladiatorów trzeba zakupić wejściówki o nominale 150-200zł. Tych jednak zostało już bardzo niewiele.

    Ciekawą opcją zaproponowaną przez organizatorów gali jest zakup miejsc w tzw. lożach KSW Fan Zone. Wejściówka sprzedawana jest w formie pakietu, który zawiera bardzo dobre miejsca na lożach VIP'owskich, oraz pamiątkowy plakat z gali wraz z podpisami zawodników KSW, w tym Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova. Pakiet kosztuje 150zł.

    Dla fanów z zasobniejszymi portfelami przygotowano Pakiety Elite VIP, zawierające najlepsze miejsca przy samym ringu, obsługę hostess, czerwony dywan, powitalnego drinka i zaproszenie na afterparty. Sympatycy mieszanych sztuk walk, którzy chcieliby zaopatrzyć się w pakiet Elite VIP muszą jednak przygotować od 1000zł do nawet 1400zł.

    Najdroższe wejściówki, kosztujące 1700zł, zostały już wyprzedane. Dystrybucją biletów na galę zajmuje się eventim.pl.

    Gazeta.pl
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thomson

    Postprzez Zioło » 3 Maj 2011, o 12:46


    Haha
    Nie wiem dlaczego ale jakoś mu nie wieże...
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Mariusz Pudzianowski vs James Thomson

    Postprzez Lord » 3 Maj 2011, o 14:44

    dobre hehe :) końcówka miażdży
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Następna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron