Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Kto wygra?

    Mariusz Pudzianowski
    18
    62%
    Remis
    0
    Brak głosów
    Ciężko powiedzieć
    4
    14%
    Paweł Nastula
    7
    24%
     
    Liczba głosów : 29

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula !!

    Postprzez Dodix » 2 Czerwiec 2010, o 21:17

    Oglądałem jedno z walk MMA Nastuli to muszę przyznać, że mimo jego przegranej to na mnie zrobił wrażenie. Myślę, że wykończy Pudziana. Ma lepszą kondycje, lub inaczej mnie musi mięśni dotleniać, a siłę też ma sporą. W parterze Pudziana na bank wykończy ;)

    Dziwne wybiera Pudzian tych zawodników. Najman, Nastula... Ja bym na jego miejscu startował z zawodnikami MMA, dla łapania doświadczenia... którego nie ma jak widać...
    Hurtownia Fryzjersko - Kosmetyczna www.hurtpro.pl
    Awatar użytkownika
    Dodix
    Sierżant
     
    Posty: 217
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 14:49
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 25 02 1986

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula !!

    Postprzez 4rScorpion » 2 Czerwiec 2010, o 21:53

    Pudzian jest źle taktycznie nastawiony.Non stop dąży do zwarcia i próbuje cisnąć przeciwnikiem o deski, tylko po co skoro nic nie potrafi w parterze zrobić?
    Walka w zwarciu sporo energii kosztuje a Pudzian jej nie ma za wiele. Było to widać było na ostatnim KSW.

    Mario jakby ruszył na Silve tak jak na Najmana to według mnie by to wygrał
    A to tak proste Silvy go skończyły


    Jakby ruszył na Silvie tak jak na Najmana to z tą dziurawą gardą szybko by padł na dechy. Proste Sylvi go wykończyły? W klinczu Pudzian dostał parę kolan na twarz i nic nie mógł zdziałać. A w parterze? Odklepał bo nic nie potrafił innego zrobić. Sylvia był w bocznej i atakował ale Pudzian miał wolne ręce i nie wiedział co zrobić. Właczcie sobie końcówkę tej walki, Mariusz odklepuje najpierw w plecy a później w twarz Sylvi. No coment.

    Pudzian wygra

    W judo bardzo liczy się siła, a Nastula ma już swoje lata


    Sylvia też już ma swoje lata :roll:
    Ból to kwestia siły woli...

    Nowa szkoła muay thai w Krakowie!
    Przyjdź na trening, nie pożałujesz!!!

    Image
    Awatar użytkownika
    4rScorpion
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 41
    Rejestracja: 2 Czerwiec 2010, o 18:15
    Pochwały: 2
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 16 09 1986

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula !!

    Postprzez Dementor » 5 Czerwiec 2010, o 16:12

    Nie będzie walki Pudziana z Nastulą!

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    We wrześniu Mariusz Pudzianowski miał zmierzyć się z Pawłem Nastulą na kolejnej Konfrontacji Sztuk Walki. Pojedynku z mistrzem olimpijskim w judo z Atlanty jednak nie będzie. Rywalem "Pudziana" zostanie pewnie jakiś słabszy zawodnik, którego nasz fighter zapewne łatwo pokona.

    Kariera Pudzianowskiego w MMA nieco wyhamowała. Po dwóch łatwych zwycięstwach w KSW, Mariusz w kiepskim stylu uległ w klatce w amerykańskim Worcester Timowi Sylvi. Teraz okazuje się, że nie będzie planowanej od kilku miesięcy walki z Pawłem Nastulą.

    - Dowiedziałem się o tym w piątek i ta informacja mnie dziwi. Ja przygotowywałem się do starcia, prowadziliśmy negocjacje. Teraz się okazuje, że Pudzianowski ma inne plany - powiedział serwisowi budo.pl Nastula.

    Jak dowiedział się eurosport.pl, na początku maja przy okazi gali KSW w Katowicach, miał zostać podpisany kontrakt na wrześniowy pojedynek. Nastula jechał już, aby złożyć podpis, ale gdy jego menedżer zobaczył warunki umowy, nie był zachwycony. Od razu widać było, że coś jest w niej nie tak. Kwota była inna niż wcześniej ustalano. Paweł wrócił do Warszawy.

    Później Pudzianowski wyjechał na przegraną walkę z Sylvią i po powrocie nie palił już się tak do starcia z Nastulą jak jeszcze kilka tygodni temu.

    Jak sam mówił, potrzebuje jeszcze wielu miesięcy treningów, gdyż zdaje sobie sprawę ze swoich braków. Bez wątpienia wie także, że mógłby przegrać także z Nastulą. Wtedy zanotowałby drugą porażkę z rzędu. To być może nie przekreśliłoby jego kariery w MMA, ale być może zmniejszyło zainteresowanie mediów i telewizji.

    Pudzian występuje w wielu programach i show telewizyjnych.

    Szefowie KSW głośno mówili, że byli przeciwni pojedynkowi Mariusza w USA. - To było za wcześnie. My byśmy na niego się nie zgodzili, to była decyzja zawodnika - mówił Maciej Kawulski.

    Teraz on i Martin Lewandowski muszą znaleźć mu rywala, z którym nie przegra.

    Eurosport - Krzysztof Srogosz, budo.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula !!

    Postprzez Dementor » 7 Czerwiec 2010, o 17:58

    Walka "Pudziana" z Nastulą przesunięta!

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Źródło: Artur Mazur, Wirtualna Polska

    Jak się dowiedzieliśmy, termin walki Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą został przesunięty! Pierwotnie walka miała się odbyć we wrześniu, jednak Pudzianowski chce mieć więcej czasu na przygotowania do konfrontacji.

    Negocjacje w sprawie walki - o czym niejednokrotnie informowaliśmy - zmierzały do szczęśliwego końca.

    - Na temat tej walki rozmawiałem z panem wielokrotnie i jak pan pamięta nigdy nie powiedziałem, że jest ona pewna. Podkreślałem, że rozmowy wkraczają w finalną fazę - tłumaczy "Wirtualnej Polsce" Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW.

    Sytuacja uległa diametralnej zmianie po porażce Mariusz Pudzianowskiego z Timem Sylvią. "Pudzian" uświadomił sobie, że do starcia z Nastulą musi się solidniej przygotować.

    - Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Mariusz uświadomił sobie, że na walkę z tak doświadczonym rywalem jest po prostu zbyt wcześnie - wyjaśnia Lewandowski.

    Nie oznacza to jednak, że Pudzianowski zrezygnował z walki. - Chcę żeby była jasność: Mariusz Pudzianowski chce walki z Pawłem Nastulą, ale jeszcze nie teraz. W związku z tym przekładamy tę walkę i to jest decyzja Mariusza - mówi Lewandowski.

    Informacje potwierdziła nam również Barbara Demczuk, menedżer Mariusza Pudzianowskiego. - Na tę decyzję wpłynęło wiele czynników. Mariusz chce być w stu procentach gotowy do walki. Będziemy pracować nad kondycją i techniką. Wyjedziemy do USA, aby tam trenować i wierzymy, że przywieziemy nową formę - przekonuje Demczuk.

    Do walki z Nastulą ma dojść w przyszłym roku. Wstępnie starcie jest planowane na marzec. Zanim jednak do niego dojdzie, Pudzianowski stoczy walkę z innym rywalem na wrześniowej gali KSW XIV.

    - W związku z całym tym zamieszaniem jego rywal nie jest jeszcze znany. Na KSW XIV nie zobaczymy z kolei Pawła Nastuli - mówi Martin Lewandowski.

    Sam sztab Pawła Nastuli w związku z decyzją o przesunięciu walki wystosował oficjalny komunikat.

    "Deklarujemy kibicom, że Paweł Nastula jest gotowy do walki z Mariuszem Pudzianowskim we wrześniu i podejmie postawione mu wyzwanie. Ewentualne nieobycie się tej walki, będzie wynikało z nieprofesjonalnych działań organizatorów lub też bezpośrednio z rezygnacji samego Mariusza Pudzianowskiego" - brzmi oficjalne stanowisko Pawła Nastuli i jego sztabu.

    - Jestem rozczarowany publikacją sztabu Pawła Nastuli, ponieważ właśnie czekałem na telefon od jego menedżera. Dziwię się, że team Nastuli nie uznał za stosowne przedstawić nam bezpośrednio swojego stanowiska w tej sprawie. Nikt od nas, ani z teamu Mariusza nie chciał zrzucać odpowiedzialności za tą decyzje na Pawła. Informację w tej sprawie mieliśmy opublikować na dniach, biorąc pod uwagę przede wszystkim decyzję Mariusza oraz stanowisko Pawła. Chciałbym również zwrócić uwagę na fakt, że to z Mariuszem mamy podpisany kontrakt i to on ma pierwszeństwo głosu. Od 2 lat próbujemy porozumieć się z menedżerami Pawła i zawsze napotykamy na jakieś przeszkody. Nie wiem jaki interes im przyświeca, bo z pewnością nie leży to w dobrze pojętym interesie Pawła Nastuli - odpowiada Martin Lewandowski.
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula !!

    Postprzez Pakerrio » 7 Czerwiec 2010, o 18:13

    No i Pudzian się wydygał :D

    Kto by o tym jeszcze ten miesiąc temu pomyślał
    Light weight baby
    kulturystyczni.pl team
    Masujemy...
    Awatar użytkownika
    Pakerrio
    Porucznik
     
    Posty: 1909
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 12:47
    Pochwały: 8
    Miasto: Stalowa Wola
    Data urodzenia: 28 08 1994

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula !!

    Postprzez Mateusz » 7 Czerwiec 2010, o 20:36

    zawiodłem sie troche a pudzianie że przesunął tą walke z nastulą
    Awatar użytkownika
    Mateusz
    Chorąży
     
    Posty: 1054
    Rejestracja: 31 Grudzień 2009, o 11:23
    Pochwały: 7
    Miasto: Kosakowo
    Data urodzenia: 12 07 1993

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula !!

    Postprzez Dementor » 13 Czerwiec 2010, o 11:43

    Image
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula !!

    Postprzez sayan » 18 Czerwiec 2010, o 07:54

    Wiecie coś może na temat walki Pudzianowski vs Kimbo Slice??
    sayan
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 17 Maj 2010, o 14:50
    Miasto: Strzelce Op
    Data urodzenia: 10 01 1996

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula !!

    Postprzez Maciej0701 » 18 Czerwiec 2010, o 15:00

    ? ne
    Maciej0701
    Generał brygady
     
    Posty: 3931
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 17:00
    Pochwały: 12
    Miasto: TOLEDO
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula !!

    Postprzez ziga93 » 18 Czerwiec 2010, o 17:22

    he ale róznica ciała na tym zdjeciu :P:P
    tez sie troche zawiodłem na Pudzianie ale on jeszcze swoje pokaże :)
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    ziga93
    Generał dywizji
     
    Posty: 4871
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 19:02
    Pochwały: 28
    Miasto: Wodzisław
    Data urodzenia: 13 05 1993

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.