Szybkie logowanie
 • Strona główna Inne Sztuki Walki
 • Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

  Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

  Moderator: Michał Bodzioch


  Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

  Postprzez Dementor » 21 Wrzesień 2010, o 20:24

  Pewna rzecz - "Mariusza Pudzianowskiego dzieli od tego tylko jedna walka". Zaskakująca pozycja "Butterbeana"

  obrazek
  Kliknij obrazek, aby powiększyć

  Tylko jedna walka dzieli Mariusza Pudzianowskiego od znalezienia się w rankingu znanego w świecie MMA magazynu "FIGHT!". Co ciekawe - porażka z "Dominatorem" sprawiła, że do rankingu wrócił Eric "Butterbean" Esch.

  Ważący ponad 200 kilogramów Amerykanin znalazł się w rankingu na 58. pozycji, przed takimi sławami jak Kevin "Kimbo Slice" Ferguson (61.) i Bob Sapp (82.). Numerem jeden w wadze ciężkiej jest Brock Lesnar. Drugi jest Cain Velazquez, a dopiero trzeci nazywany "Ostatnim Cesarzem MMA" Fiodor Jemielianienko. Jego pogromca Fabricio Werdum zajmuje czwartą pozycję.

  Kiedy w rankingu magazynu "FIGHT!" zadebiutuje Pudzianowski? "Żaden zawodnik z KSW nie debiutował w ringu będąc już w naszym rankingu, ale kilku wywalczyło sobie miejsce w nim. "Pudziana" dzieli od tego jedna walka - skomentowali redaktorzy magazynu na swojej stronie internetowej.

  Przyznali też, że 58. miejsce Escha nie jest adekwatne do jego obecnych możliwości, ale raczej pochodną jego poprzednich występów.

  Dodajmy, że na 19. pozycji w rankingu jest sklasyfikowany pogromca Pudzianowskiego, Tim Sylvia.

  We wszystkich kategoriach wagowych rankingu magazynu "Fight!" jest tylko trzech Polaków. Tomasz Drwal zajmuje 81. miejsce w wadze średniej, 40. w wadze półciężkiej jest Krzysztof Soszyński, a najwyższą pozycję zajmuje mało znany w naszym kraju Tomasz Narkun (33. w wadze półciężkiej).

  wp.pl
  Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
  Awatar użytkownika
  Dementor
  Starszy Chorąży
   
  Posty: 1351
  Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
  Pochwały: 37

  Prezenty!

  Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

  Post przez Vito

  Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

  Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

  REGULAMIN:
  • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
  • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
  • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
  LISTA PREZENTÓW:
  • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
  • 3x Pas kulturystyczny
  • 3x Shaker
  • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
  Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
  Awatar użytkownika
  Vito
  Administrator

  Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

  Postprzez Dementor » 21 Wrzesień 2010, o 20:25

  Mariusz Pudzianowski będzie teraz walczył w USA! Szykuje się hitowy pojedynek

  obrazek
  Kliknij obrazek, aby powiększyć

  Mariusz Pudzianowski będzie walczył na najbliższej gali federacji Moosin - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską promotor tej organizacji Corey Fisher. - Mariusz i jego obóz ostatnim razem dali nam słowo, że pojawią się na naszej następnej gali - zdradza Fisher.

  O obecności "Pudziana" na następnej imprezie organizowanej przez Moosin mówił po walce z Polakiem jego ostatni przeciwnik Eric Esch. "Butterbean" powiedział, że "Dominator" oczywiście pojawi się na kolejnej gali.

  Fischer potwierdził te informacje. - Mariusz i jego obóz niczego jeszcze nie podpisali, ale dali nam słowo - powiedział amerykański promotor. - Wkrótce podpiszemy zapewne kontrakt i "Pudzian" pojawi się w Stanach Zjednoczonych.

  Nie wiemy jeszcze, kiedy odbędzie się następna gala organizacji, dla której "Pudzian" walczył już w maju tego roku. W Worcester pod Bostonem przegrał z byłym mistrzem UFC Timem Sylvią.

  - Aktualnie pracujemy nad kontraktem na dużą imprezę w Chicago, którą telewizje będą transmitowały w systemie pay-per-view. Pierwotnie gala Moosin była zaplanowana na 9 października - to właśnie na nią pan Pudzianowski miał przyjechać, ale wiemy już, że nie odbędzie się w tym terminie - opowiada Wirtualnej Polsce Fisher.

  - Wkrótce wybieram się do Chin i Korei na rozmowy z jedną z koreańskich telewizji. Mam nadzieję, że do tego dojdzie też umowa z telewizją z USA na sprzedaż gali w pay-per-view. Kiedy zakończymy rozmowy na temat umów z telewizjami, wyznaczymy datę gali w Chicago. Chcę doprowadzić do tego, by impreza odbyła się jeszcze w tym roku - zdradza promotor Moosin.

  Eric Esch po walce z Pudzianowskim mówił, że przeciwnikiem pięciokrotnego mistrza świata siłaczy może być Anglik James Thompson. Ten doświadczony wojownik ma na koncie 29 walk w formule MMA. Wygrał 15 z nich, 13 przegrał a w jednej nie wydano werdyktu. 31-letni Thompson bił się m.in. z Erikiem Eschem oraz z takimi sławami jak Alistair Overeem i Aleksander Jemielianienko. Wszystkie te pojedynki przegrał.

  - To może być dobry przeciwnik dla Pudziana. James to ceniony europejski zawodnik, dobrze walczący w stójce. Kontrakt na tą walkę nie jest jeszcze podpisany, ale jest szansa, że ona się odbędzie - mówi Wirtualnej Polsce Fisher.

  - Naszym głównym celem było doprowadzenie do pojedynku Pudzianowskiego z Kevinem "Kimbo Slicem" Fergusonem, ale on podpisał kontrakt na cztery walki bokserskie i przez najbliższe 18 miesięcy do jego pojedynku z Pudzianowskim nie dojdzie - dodaje Amerykanin.

  - Jest też możliwość, by "Dominator" walczył z Bobem Sappem - ujawnia Fischer. Ta walka "Pudziana" byłaby prawdziwym hitem. Sapp jest doskonale znaną postacią w świecie MMA, byłym futbolistą, 150-kilogramową górą mięśni. W MMA stoczył 17 walk, z których wygrał 10. Jest traktowany jako "ciekawostka przyrodnicza", ale jego walki budzą spore zainteresowanie.

  Obóz Mariusza Pudzianowskiego częściowo potwierdza słowa Coreya Fischera. - Można powiedzieć, że złożyliśmy pewne ustne deklaracje. Jeśli oferta Moosin będzie nas satysfakcjonowała, to Mariusz będzie walczył. Na razie trudno cokolwiek powiedzieć, czekamy na informacje od organizatorów gali, na wiadomość o tym, kiedy się ona odbędzie, tak aby Mariusz mógł wiedzieć, kiedy rozpocząć cykl treningowy. Pod koniec miesiąca sprawy powinny zacząć się wyjaśniać - mówi menadżerka "Pudziana" Barbara Demczuk.

  - Oczywiście najlepiej byłoby, by gala odbyła się w Chicago. To duże skupisko Polaków, których Mariusz zapewne ściągnąłby na trybuny - dodaje Demczuk.

  Grzegorz Wojnarowski, Wirtualna Polska
  Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
  Awatar użytkownika
  Dementor
  Starszy Chorąży
   
  Posty: 1351
  Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
  Pochwały: 37

  Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

  Postprzez Dementor » 24 Wrzesień 2010, o 14:52

  Podobno nie będzie Pudziana na najbliższym KSW.
  Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
  Awatar użytkownika
  Dementor
  Starszy Chorąży
   
  Posty: 1351
  Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
  Pochwały: 37

  Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

  Postprzez ziga93 » 24 Wrzesień 2010, o 15:36

  no też to słyszałem :/
  szkoda...
  obrazek
  Kliknij obrazek, aby powiększyć
  Awatar użytkownika
  ziga93
  Generał dywizji
   
  Posty: 4871
  Rejestracja: 27 Luty 2010, o 19:02
  Pochwały: 28
  Miasto: Wodzisław
  Data urodzenia: 13 05 1993

  Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

  Postprzez slowdzerson » 24 Wrzesień 2010, o 22:51

  Ale dlaczego?
  Ale to nie jest pewna informacja?
  Mimo przeciwności w jakiej stawia Nas dzisiejsza rzeczywistość, stoje twardo bo przyjaciół swych mam....
  Awatar użytkownika
  slowdzerson
  Starszy sierżant
   
  Posty: 342
  Rejestracja: 17 Styczeń 2010, o 15:06
  Miejscowość: DZG
  Pochwały: 2
  Miasto: DZG
  Data urodzenia: 09 12 1984

  Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

  Postprzez Dementor » 24 Wrzesień 2010, o 22:57

  Ponieważ "chcą sobie odpocząć od siebie". Ale jeszcze będzie walczył na KSW i przede wszystkim zobaczymy go na gali moosin.
  Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
  Awatar użytkownika
  Dementor
  Starszy Chorąży
   
  Posty: 1351
  Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
  Pochwały: 37

  Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

  Postprzez Dementor » 25 Wrzesień 2010, o 17:16

  "Za dwa lata może być nie do pokonania"

  Przed walką z Mariuszem Pudzianowskim Eric Esch mówił o Polaku, że "bije jak mała dziewczynka". Teraz "Butterbean" mówi zupełnie inaczej. - W ciągu dwóch lat może być nie do pokonania!

  "Butterbean" zapowiadał, że bez trudu wygra z Pudzianowskim, który bije jak mała dziewczynka. Tymczasem Polak potrzebował zaledwie kilkudziesięciu sekund, by pokonać Amerykanina.

  - On bardzo szybko się uczy. Nie jest głupi, to bardzo mądry facet, bardzo silny. Za dwa lata może być nie do pokonania - uważa "Butterbean".

  Wiele wskazuje na to, że Mariusz Pudzianowski już wkrótce będzie walczył na gali Moosin, której "Butterbean" jest promotorem.

  Jest wielu zawodników, z którymi Mariusz mógłby się zmierzyć - powiedział w wywiadzie dla Wirtualnej Polski. - James Thompson z Anglii byłby dla niego dobrym rywalem. Moosin ma wielu zawodników, z którymi Mariusz mógłby stanąć w ringu.

  - Mariusz jest bardzo utalentowany. Nigdy nie powiedziałem, że nie ma możliwości. Powiedziałem tylko, że kiedy walczył na gali Moosin, bił jak dziewczynka. Teraz widać, że jego nowy trener poprawił jego umiejętności bokserskie. Wciąż musi się wiele nauczyć, ale jest twardym facetem.

  wp.pl
  Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
  Awatar użytkownika
  Dementor
  Starszy Chorąży
   
  Posty: 1351
  Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
  Pochwały: 37

  Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

  Postprzez Dementor » 25 Wrzesień 2010, o 17:17

  To nowy przeciwnik Pudzianowskiego? Rozprawił się z "Butterbeanem" w kilka sekund!

  - Możliwe, że zorganizujemy walkę Mariusza Pudzianowskiego z Bobem Sappem - mówił kilka dni temu w rozmowie z Wirtualną Polską promotor organizacji Moosin Corey Fischer. Starcie polskiego mocarza z amerykańską górą mięśni byłoby niezwykle interesujące. Obaj zawodnicy mają już "na rozkładzie" Erica "Butterbeana" Escha.

  Były futbolista, a obecnie sławny, choć może niezbyt ceniony zawodnik MMA, mierzył się z "Butterbeanem" dawno temu - w 2001 roku. I to nie na zasadach wszechstylowej walki wręcz, a... sumo.

  W walce, którą Sapp z Eschem stoczyli w Japonii, okazało się, że góra tłuszczu nie ma szans w starciu z górą mięśni. Sapp poradził sobie z "Butterbeanem" w kilka sekund.

  W formule MMA Sapp stoczył 17 walk, z których wygrał 11. Osiem pojedynków wygrał przez nokaut. Czy mierzący prawie dwa metry i ważący 152 kilogramy zawodnik będzie najbliższym przeciwnikiem "Pudziana"? Szanse na to są spore, ostateczną odpowiedź na to pytanie powinniśmy poznać już wkrótce.

  pudzian.pl
  Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
  Awatar użytkownika
  Dementor
  Starszy Chorąży
   
  Posty: 1351
  Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
  Pochwały: 37

  Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

  Postprzez Dementor » 25 Wrzesień 2010, o 17:18

  "Od teraz Pudzian może się tak nazywać"

  Przed walką Mariusza Pudzianowskiego z Erikiem Eschem Maciej Kawulski zapowiadał, że jeśli "Pudzian" przegra, może dla niego już nie być miejsca na galach federacji KSW.Jednak pięciokrotny mistrz świata siłaczy wygrał, więc KSW jest zainteresowana dalszym promowaniem jego osoby.

  - Przed pojedynkiem oceniałem szanse na 60 do 40 na korzyść Mariusza - mówi współwłaściciel KSW w rozmowie z serwisem boxingnews.pl.

  "Dominator" pokonał ważącego ponad 200 kilogramów "Butterbeana" w minutę i 16 sekund, a zdaniem Kawulskiego pokazał też coś bardzo ważnego.

  - Moim zdaniem, i mówię to z całą odpowiedzialnością, w połowie tej walki Mariusz Pudzianowski stał się prawdziwym zawodnikiem MMA i od teraz może tak się nazywać - mówi.

  - Jego zwycięstwo to dobra platforma do tego, żeby z Mariuszem dalej rozmawiać, proponować mu kolejne walki, zapełniać kolejne hale - dodaje Maciej Kawulski.
  Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
  Awatar użytkownika
  Dementor
  Starszy Chorąży
   
  Posty: 1351
  Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
  Pochwały: 37

  Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

  Postprzez Dementor » 25 Wrzesień 2010, o 17:19

  Lewandowski: "Pudziana" sobie odpuścimy

  Od kiedy Mariusz Pudzianowski walczy na galach Konfrontacji Sztuk Walki, zainteresowanie nimi jest ogromne. Zyskują na tym inni polscy, całe polskie MMA, no i oczywiście sami właściciele KSW. Ci podjęli jednak zaskakującą decyzję - na następnej ich gali "Pudzian" nie będzie walczył.

  - Uznaliśmy, że Mariuszowi Pudzianowskiemu dajemy teraz przerwę. Mariusz jest takim magnesem, który przyciąga tłumy do dużych hal - powiedział Martin Lewandowski w rozmowie z MMARocks.pl.

  Współwłaściciel KSW doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie "celebryci", jak Pudzianowski, Marcin Najman czy Przemysław Saleta, ściągają widzów na trybuny i gwarantują duże zainteresowanie telewidzów. - Właśnie dzięki temu mieliśmy w Atlas Arenie komplet widzów - mówi, ale od razu zdradza, że warszawska gala KSW 15 będzie galą "czysto sportową".

  - Warszawę z Pudzianem sobie odpuścimy. Będziemy chcieli pokazać, że jesteśmy zainteresowani popularyzowaniem MMA nie tylko przez tych zawodników, którzy mają mniejsze umiejętności sportowe, ale są rozpoznawalni - wyjaśnia Lewandowski.

  Hasłem promującym KSW 15 ma być "rewanż". Jest pomysł zorganizowania kolejnej walki Mameda Khalidova z Ryutą Sakuraiem. Pojedynek tych zawodników na trzynastej gali Konfrontacji Sztuk Walki zakończył się remisem. - Jest taki pomysł, choć na razie nie możemy się porozumieć z Japończykiem - mówi Lewandowski.

  Turniej będzie się najprawdopodobniej odbywać w kategorii do 84 kilogramów. - W tej kategorii jest dużo dobrych polskich zawodników, których chcemy przypomnieć i pokazać nowych - zdradza współwłaściciel KSW.

  Lewandowski dodaje też, że Mariusz Pudzianowski pod koniec tego roku lub na początku przyszłego stoczy walkę na gali organizacji Moosin (zapewne w Chicago). Na KSW 15 go nie będzie, ale znanych nazwisk z pewnością nie zabraknie. - Bedą gwiazdy takiego kalibru, nie tylko z KSW Team, że nikt nie będzie narzekać.

  wp.pl
  Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
  Awatar użytkownika
  Dementor
  Starszy Chorąży
   
  Posty: 1351
  Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
  Pochwały: 37

  PoprzedniaNastępna

  Wróć do Sztuki Walki

  Kto jest na forum

  Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
  Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
  Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.