Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Na kogo stawiasz?

    Mariusz Pudzianowski
    31
    56%
    Nie wiem
    6
    11%
    Tim Sylvia
    18
    33%
     
    Liczba głosów : 55

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 22 Maj 2010, o 12:48

    Niestety duża róznica we wzroście na korzyść Sylvii. Miał dużo większy zasięg.
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Jamro » 22 Maj 2010, o 13:14

    a ja Wam mówie że z Pudziana nie będzie dobrego fightera nawet za pare lat :D jedynie Lesnar z takich większych Panów się wybił, ale trenował w chuj zapasy :D chciałbym jego i Pudziana, myślę że to by były 2 minutki :D
    Awatar użytkownika
    Jamro
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 158
    Rejestracja: 4 Maj 2010, o 16:18
    Pochwały: 7
    Miasto: Łódź
    Data urodzenia: 10 06 1991

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Maciej0701 » 22 Maj 2010, o 13:22

    no w stujce musi inaczej ebdzie lipa ale da se rade jest zawziety
    Maciej0701
    Generał brygady
     
    Posty: 3931
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 17:00
    Pochwały: 12
    Miasto: TOLEDO
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez sayan » 22 Maj 2010, o 13:24

    A jaka jest jego następna walka?? Z Nastulą czy z tym Hong Man Choi??
    sayan
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 17 Maj 2010, o 14:50
    Miasto: Strzelce Op
    Data urodzenia: 10 01 1996

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 22 Maj 2010, o 13:27

    Pradopodobnie z Nastulą we wrześniu na KSW 14 chociaż wolałbym żeby ze sobą nie walczyli.
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez KowalX » 22 Maj 2010, o 15:37

    I 30 osób postawiło na pudzina :lol:

    DM_FiGhter napisał:Według mnie pudzian pownien nauczyc sie walczyc w stójce bo w parterze z takim olbrzymem jak sylvia niemial szans wiec niewiem czemu próbował go wogule wprowadzic do parteru!?


    Jak nie wiesz czemu to Ci powiem, jedyna szansa była przewrócić go poddusić i spunktować.W parterze miałby zdecydowanie większe szanse ;)
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 22 Maj 2010, o 16:18

    Sylvia nie dał szans Pudzianowskiemu

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Mariusz Pudzianowski w trzeciej walce w formule MMA zaliczył pierwszą, bardzo bolesną porażkę. Polak musiał uznać wyższość Tima Sylvii i w drugiej rundzie starcia w Worcester pod Bostonem poddał walkę.

    Pudzianowski zaczął od akcji, które przyniosły mu zwycięstwo nad Marcinem Najmanem. Low-kicki "Pudziana" nie robiły wrażenia na Sylvii, który po kopnięciach tylko się uśmiechał. W kolejnej akcji Polak obalił Amerykanina, ale to był koniec jego możliwości. Inicjatywę przejął były dwukrotny mistrz świata federacji UFC.

    Po jednym z ciosów na głowie "Pudziana" pojawiło się głębokie rozcięcie. Mocne ciosy, które dochodziły do jego głowy w dalszej części pierwszej rundy wyraźnie osłabiały kondycję Polaka.

    Sylvia przewyższał "Pudziana" doświadczeniem - brylował w stójce i klinczach. Amerykanin chwytał za głowę Pudzianowskiego i po akcjach rodem z muay thai uderzał go kolanami w głowę.

    Minutę przed końcem pierwszej rundy Sylvia obalił Pudzianowskiego, ale ten dotrwał do końca starcia.

    Druga runda rozpoczęła się od ataków Sylvii w stójce. Pudzianowski słabł, by na 3 minuty i 54 sekundy przed zakończeniem drugiej rundy osunąć się bezwładnie na matę.

    Sylvia dokończył dzieła zniszczenia w parterze. Po kilku ciosach wyprowadzonych przez Amerykanina z pozycji bocznej "Pudzian" poddał walkę.

    wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 22 Maj 2010, o 16:19

    "Do tej walki nie powinno dojść"

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Mariusz Pudzianowski zbyt wcześnie zdecydował się na walkę z tak doświadczonym zawodnikiem jakim jest Tim Sylvia - takie głosy przeważają po porażce Polaka z Amerykaninem. Eksperci nie spisują jednak "Pudziana" na straty.

    - Wspólnie z Martinem Lewandowskim oceniliśmy pomysł tej walki od strony promotorskiej. Uważamy, że jeszcze nie powinno do niej dojść - stwierdził na antenie telewizji Polsat współwłaściciel federacji KSW, Maciej Kawulski.

    Zdaniem właścicieli Konfrontacji Sztuk Walki na pojedynek z tak doświadczonym zawodnikiem Pudzianowski, który do piątku stoczył zaledwie dwie walki, nie był jeszcze gotowy. Wyzwanie od byłego mistrza świata powinien przyjąć po zebraniu doświadczenia ringowego.

    Martin Lewandowski twierdzi, że porażka Pudzianowskiego z Sylvią nie oznacza jednak końca siłacza w MMA. Zdaniem współwłaścicieli federacji KSW Pudzianowski może zrealizować swoje marzenia o podboju MMA.

    - Mariusz ma jeszcze tę szansę, żeby walczyć z najlepszymi. Myślę, że ta porażka zmobilizuje go do silniejszej pracy. Być może do słuchania rad innych osób. Sądzę, że po tej porażce będziemy mieli nowego Mariusza Pudzianowskiego. Prawdziwego z krwi i kości zawodnika MMA - uważa Lewandowski.

    Podobnego zdania jest Mamed Khalidov. - Mariusz musi trenować, trenować i jeszcze raz trenować. Potrzebuje dobrego treningu, żeby dojść do światowego poziomu - powiedział zawodnik KSW Team.

    wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 22 Maj 2010, o 16:21

    Sylvia: Pudzian i tak wytrzymał długo

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    W swojej trzeciej walce w formule MMA Mariusz Pudzianowski musiał uznać wyższość Tima Sylvii. - Pudzianowski i tak wytrzymał dłużej, niż myślałem - powiedział po walce Amerykanin.

    Po wygranym przez Sylvię pojedynku wojownicy spotkali się na konferencji prasowej. Obaj przyszli na nią z mocno poobijanymi nogami obłożonymi lodem.

    Sylvia, były dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej organizacji UFC przyznał, że był mocno zaskoczony, gdy wychodził do ringu.

    - Uważam siebie za jedną z legend MMA, a tu nagle wychodzę na walkę i ... widzę polskich kibiców wrzeszczących na mnie i wykrzykujących imię Pudzianowskiego - powiedział.

    Amerykanin wyraźnie zdominował walkę z Mariuszem, który wytrzymał pierwszą rundę, ale w drugiej bezradnie osunął się na ziemię by bronić się w parterze. Wreszcie po minucie i piętnastu sekundach drugiej rundy Polak poddał walkę.

    - Kiedy upadł na matę, wiedziałem, że go mam. Walka przebiegła po mojej myśli. Pudzianowski i tak wytrzymał minutę i piętnaście sekund dłużej, niż myślałem - skomentował Tim Sylvia.

    wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 22 Maj 2010, o 16:22

    Pudzianowski: jeszcze o mnie usłyszycie

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Jeszcze o mnie usłyszycie - taką deklarację złożył dziennikarzom zgromadzonym w Worcester Mariusz Pudzianowski po porażce z Timem Sylvią. Polak wyjaśnił również przyczyny poddania walki.

    - Wciąż się uczę MMA i to była dla mnie kolejna lekcja. Zaryzykowałem - stwierdził Pudzianowski, mając na uwadze, że zdecydował się na dwie walki na przestrzeni dwóch tygodni.

    - Jeszcze o mnie usłyszycie. Na pewno - zapewnił po chwili.

    - Wiedziałem, że mogłem przedłużyć walkę, ale z powodu kondycji, a raczej braku kondycji, zdecydowałem, że nie ma sensu tego robić - stwierdził Pudzianowski, który w drugiej rundzie poddał walkę po kilku ciosach Sylvii w parterze.

    - Kondycja była powodem, dla którego postanowiłem przerwać walkę - cytuje słowa Pudzianowskiego serwis "sherdog.com".

    wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron