Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Super kicha KSW

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Super kicha KSW

    Postprzez młody1 » 26 Styczeń 2012, o 16:15

    Kiedy skończy się ten cyrk i żenada pod tytułem KSW, chamstwo, prostactwo, agresja
    i nadmuchani super śmieszni mistrzowie sportów walki ? Pompowany barometr nastrojów ?!
    Kiedy runie ten super chłam ?
    To bardzo dobrze że wycofują się dobrzy zawodnicy-sportowcy (Khalidow)że ich nie będzie na gali 18. Dwóch gości z KSW robi z kibiców i szlachetnych zasad sportów walki "margines społeczny". Ludzie czy my kibice, trenerzy sportów i sztuk walki, pasjonaci, nie mamy oczu, uszu, języków !? Czy odjęło nam rozumy?
    Sport (jeżeli to jeszcze sport)podawany w takiej formie, przez ludzi bez dobrych manier (KSW) to upadek pięknych zasad rywalizacji. Zwykłe mordobicie i kopanie leżącego. Jak można zajmować tyle czasu na antenie TV takim nic ? Gdzie element nauki, edukacji, rozwoju i przykładu dla młodych niedoświadczonych ludzi ? Ten szlam (KSW) powinien być usunięty z wielkim hukiem z mediów, a rozsądni zawodnicy powinni powrócić do pracy w klubach i do reprezentowania barw klubowych lub reprezentacyjnych w szlachetnej rywalizacji.
    młody1
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 26 Styczeń 2012, o 15:51

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Super kicha KSW

    Postprzez robo815 » 26 Styczeń 2012, o 16:41

    Dlaczego nie powiesz tego w oczy tym co walcza w tej federacji ???
    Nikt Tobie na siłę nie wciska głowy przed telewizor abyś oglądał KSW.Zawsze możesz przełączyć.To jest Twój wybór co oglądasz.
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Super kicha KSW

    Postprzez młody1 » 27 Styczeń 2012, o 13:04

    Nie da się tego od tak powiedzieć Tym co walczą. To są "marionetki" w rękach mamony i szanownego gremium z KSW i mediów. Tańczą i mówią tak jak brzęczą miedziaki na kiju z marchewką. Patrzą i nie widzą, słuchają i nie słyszą....podobnie jak zapaleni kibice tego cyrku. Mam nadzieję że koniec nadejdzie szybko. Finał K1 nie odbył się ostatnio a i KSW popłynie z braku pieniędzy i chętnych do walki, którzy mogą zasilić kieszenie decydentów. Przyjdzie czas na trzeźwe spojrzenie i opamiętanie, jeszcze trochę wody musi upłynąć. Im szybciej tym lepiej.
    młody1
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 26 Styczeń 2012, o 15:51

    Super kicha KSW

    Postprzez robo815 » 27 Styczeń 2012, o 16:14

    A która federacja nie jest nastawiona na zarabianie pieniędzy?
    KSW,UFC,Bellator czy Strefa Walk lub inne???
    Odpowiedź mi na to pytanie
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Super kicha KSW

    Postprzez cooler_102 » 27 Styczeń 2012, o 16:48

    przyklejam sie do Roberta.
    zajmij sie kolega acta jak masz za duzo czasu ;)
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Super kicha KSW

    Postprzez młody1 » 28 Styczeń 2012, o 09:41

    Jaki cyrk taka widownia. Nic dodać nic ująć. :Walić głową w mur:
    młody1
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 26 Styczeń 2012, o 15:51

    Super kicha KSW

    Postprzez robo815 » 28 Styczeń 2012, o 09:48

    Ale dalej nie odpowiedziałes mi na pytanie :Pytanie:
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Super kicha KSW

    Postprzez młody1 » 28 Styczeń 2012, o 11:04

    Mam odczucie, że jasno opisałem problem ale jestem nierozumiany. A jeżeli nie, to jeszcze inaczej.Istotą nie jest zarabianie pieniędzy tylko forma i styl podania "dania głównego" !!!
    A także dobre maniery, prawdziwe człowieczeństwo, wychowanie, nauka, wiedza ........itp., itd. Chłam w postaci chamstwa, agresji, łamania reguł, kłamstwa, którymi kipi internet i media dla ludzi świadomych i dobrze wychowanych musi być torpedowany. Po prostu trzeba tylko chcieć spojrzeć kilka kroków do przodu i przewidzieć jakie konsekwencje może to spowodować w przyszłości. Nie tylko dla dorosłych jednostek ale szczególnie dla młodzieży i dzieci. Dobra przyszłość zależy od nas samych, nikt nam tego nie przyniesie na złotej tacy. Dlatego musi być oczyszczana ze szlamu. który wciska się wszędzie. Ot i cały problem.

    Jeszcze jedno.cooler_102, jeżeli chodzi o czas poświęcony na pisanie i ślęczenie przed monitorem to nie dorastam Ci do pięt.?!
    młody1
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 26 Styczeń 2012, o 15:51

    Super kicha KSW

    Postprzez robo815 » 28 Styczeń 2012, o 11:18

    NApisz w czym tkwi problem.Bo nawet nie potrafisz napisać o jakich "gości " Tobie chodzi.Gdzie było kopanie leżącego?I gdzie Ty widzisz piękne zasady rywalizacji?W jakim sporcie?Chyba w szachach ;)
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Super kicha KSW

    Postprzez młody1 » 28 Styczeń 2012, o 13:09

    Chłop swoje, pop swoje. Rzeczywiście aby dialog miał sens wiedzę powinny posiadać dwie strony. Mogę tylko powtórzyć Jaki cyrk taka widownia. Nic dodać nic ująć. :Walić głową w mur: Groch o ścianę.
    Szkoda naprawdę mojego czasu na tym forum.
    młody1
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 26 Styczeń 2012, o 15:51

    Następna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron