Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Dyskusja :)

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Dyskusja :)

    Postprzez marromano » 21 Maj 2010, o 21:31

    Też nie uważam ich sylwetki za kobiecą, ale nie wypala mi oczu jak spojrzę na taką. Tak, jak ktoś ma prawo nazywać kulturystki jak zostało wymienione, tak ja mam prawo bronić tych kobiet, które uważam za godne szacunku i podziwu właśnie dlatego, bo miały więcej jaj niż niejeden facet, który ledwo wytrzymał sezon na siłowni,a co dopiero lata :) Wytrwałość w dążeniu do celu, pracowitość i walka ze swoimi słabościami uważam za tak rzadkie i tak cenne, że obojętne mi jak wygląda osoba, kobieta czy mężczyzna. Osiągając swój cel nie krzywdzi innych, a pokazuje jak silny może być człowiek, jeżeli wychodzi akurat, że to kobieta - no trudno:)
    marromano
    Sierżant
     
    Posty: 224
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 11:28
    Pochwały: 9
    Data urodzenia: 12 08 1986

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Dyskusja :)

    Postprzez Marurka » 21 Maj 2010, o 21:51

    Ale Nie ma potrzeby ich bronić. Przecież nikt tutaj im krzywdy nie robi. Nie uważam też że określenie "kafary" jest obraźliwe. A co więcej dla kobiet uprawiających kulturystykę to komplement :) Poza tym napisałam to w cudzysłowie więc jest ok. Myślę że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat. Jednym się to podoba innym nie jedni lubią niebieski inni czerwony takie życie. Przynajmniej ktoś odwiedza nasz dział hihihi :P
    Awatar użytkownika
    Marurka
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 175
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 18:18
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 0- 0-1984

    Re: Dyskusja :)

    Postprzez marromano » 21 Maj 2010, o 21:53

    Ok ;)
    marromano
    Sierżant
     
    Posty: 224
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 11:28
    Pochwały: 9
    Data urodzenia: 12 08 1986

    Re: Dyskusja :)

    Postprzez Michał » 22 Maj 2010, o 09:13

    D-wait napisał: Brak tolerancji mam dla terrorystów, morderców, gejów (tu pewnie zaraz mnie zjedziecie)



    no co Ty jeszcze Ci dam pochwałe :D
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Dyskusja :)

    Postprzez marromano » 22 Maj 2010, o 11:58

    A w czym wam geje przeszkadzają? Przecież dzięki temu macie mniejszą konkurencje w adoracji płci przeciwnej ;)
    marromano
    Sierżant
     
    Posty: 224
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 11:28
    Pochwały: 9
    Data urodzenia: 12 08 1986

    Re: Dyskusja :)

    Postprzez Lord » 22 Maj 2010, o 12:32

    nie chciałbym żeby kiedyś moje małe dziecko wdziało dwóch całujących się chłopaków
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Dyskusja :)

    Postprzez D-wait » 22 Maj 2010, o 14:35

    Homoseksualizm to sprzeciwienie się podstawowym prawom natury które rządzą światem od milionów lat. Uważam, że ludzie zbyt szybko i pochopnie dali przyzwolenie na oficjalne związki gejów, śluby, ipt.
    Homoseksualizm to patologia, a patologii trzeba się przeciwstawiac i najlepiej leczyc. Również nie chciałbym, żeby kiedyś moje dzieci oglądały całujących się gejów, albo ja siedząc w kinie z dziewczyną. Nie daj Boże żeby sie taki do mnie przystawił to bym go potraktował chyba jak morderce...

    Autor postu otrzymał pochwałę
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Re: Dyskusja :)

    Postprzez marromano » 22 Maj 2010, o 15:57

    A założę się, że lesbijki to już moglibyście oglądać ?? Jak to jest ??
    marromano
    Sierżant
     
    Posty: 224
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 11:28
    Pochwały: 9
    Data urodzenia: 12 08 1986

    Re: Dyskusja :)

    Postprzez Lord » 22 Maj 2010, o 16:08

    może jest to mniej rażące
    ale wolałbym żeby moje dzieci tego też nie musiałby oglądać bo to też patologia
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Dyskusja :)

    Postprzez D-wait » 22 Maj 2010, o 16:33

    marromano napisał:A założę się, że lesbijki to już moglibyście oglądać ?? Jak to jest ??


    czy ja wiem... jeśli miałbym wybierac czy mam parzec na facetów czy kobiety, pewnie wybrałbym kobiety, ale oglądanie jak sie całują na pewno nie sprawiłoby mi frajdy
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.