Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Ciężki orzech do zgryzienia :)

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Ciężki orzech do zgryzienia :)

    Postprzez sowka » 14 Wrzesień 2012, o 13:16

    No wiesz, nawet gdyby było tak jak twierdzisz, że spadniesz na pysk, to na trampolinie będzie to mniej bolesne lądowanie ;)
    z drugiej strony albo chcę coś osiągnąć i dążę do celu nawet kosztem siniaków, czy też otarć albo daję sobie spokój i robię nic.
    Czekam na Twoje udane próby z tym przewrotem! ;)
    sowka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 28 Sierpień 2012, o 17:26
    Pochwały: 5

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Ciężki orzech do zgryzienia :)

    Postprzez playandwin24 » 14 Wrzesień 2012, o 13:31

    To może być tak jak z kontuzją w czasie np robienia przysiadów... później czuje się strach przed tym ćwiczeniem i tymi ciężarami... :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Ciężki orzech do zgryzienia :)

    Postprzez sowka » 14 Wrzesień 2012, o 14:35

    Kontuzję wyleczysz, innymi słowy wyliżesz się i później, być może z większą kontrolą ale wykonujesz dane ćwiczenie ponownie,bo przecież nie odpuszczasz. To trochę tak, jak z jazdą na rowerze - przewrócisz się i wstajesz, siadasz na rower i jedziesz dalej, pewnie jeszcze wiele razy upadniesz ale jak chcesz nauczyć się jeździć to próbujesz. Ja podchodzę do pewnego ciężaru już kilkakrotnie ale jakoś nie daję rady.... mam nadzieję, że kiedyś mu podołam ;)
    sowka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 28 Sierpień 2012, o 17:26
    Pochwały: 5

    Ciężki orzech do zgryzienia :)

    Postprzez playandwin24 » 14 Wrzesień 2012, o 14:37

    Pewnie michy nie pilnujesz... ;)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Ciężki orzech do zgryzienia :)

    Postprzez sowka » 14 Wrzesień 2012, o 16:23

    To nie ma nic do rzeczy, to jest kwestia nastawienia i koncentracji, tak myślę. Przy odpowiednim podejściu i dobrej woli można i większe ciężary dźwigać, no na miarę możliwości. Nie skaczę z motyką na księżyc ;)
    Lubię wyzwania i jeśli jest to w zakresie moich możliwości to podejmuję "walkę" :Kciuk w góre:
    sowka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 28 Sierpień 2012, o 17:26
    Pochwały: 5

    Ciężki orzech do zgryzienia :)

    Postprzez playandwin24 » 15 Wrzesień 2012, o 12:50

    Jak micha nie ma znaczenia....???? :P

    Mam i to największe... spróbuj nic nie jeść i iść na siłownię, to zobaczymy czy Ty będziesz wyciskać sztangę czy my będziemy Cię spodniej wyciskać :D

    Taki przykład Kolegi z tego Forum, który przed treningiem Nóg pojadł cukinii i mięsa i po 2-3 seriach Przysiadów poszedł do domu bo zasilanie wyłączyli, zabrakło węgli w jego diecie, posiłku przed treningowym ;)

    Dieta to podstawa... :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Ciężki orzech do zgryzienia :)

    Postprzez sowka » 15 Wrzesień 2012, o 17:30

    Ok. Pewnie żle to zostało przeze mnie sformułowane - zgadzam się z tym, że odpowiednie odżywianie a więc dostarczanie niezbędnych składników organizmowi jest ważne - nie ma szans na osiąganie wyników na "głodnego". Chodziło mi bardziej o to w tym wszystkim, że dużeznaczenie ma nastawienie do potawionej sobie poprzeczki i determinacja- bez tego niewiele albo nic nie może się udać ;)
    sowka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 28 Sierpień 2012, o 17:26
    Pochwały: 5

    Ciężki orzech do zgryzienia :)

    Postprzez trec92 » 16 Wrzesień 2012, o 17:36

    Sowka, ale to nie chodzi o strach przed nabiciem paru siniaków. Poprostu mam taką blokade psychiczną że nie moge sie przełamac i tu jest mój problem(wyobrażam sobie że skrece kark na przykład) . A nauczyć sie musze ,bo nie chce aby przez jakies głupie fikołki zmarnować szanse na wstąpienie do policji,
    trec92
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2012, o 12:00

    Re: Ciężki orzech do zgryzienia :)

    Postprzez sowka » 16 Wrzesień 2012, o 17:48

    Rozumiem, trudno jest się czasem przełamać ale potraktuj to jak kolejne wyzwanie w życiu, no wiesz- raz kozie smierć - postanowienie, że uda się. Na zasadzie, jeśli czegoś bardzo chcę i będę ćwiczyć to mi się uda - po prostu :)
    Każdy ma chyba coś takiego przed czym nie potrafi się ugiąć, boi się porażki, kompromitacji czy coś w tym stylu. Ale co Ci zależy trec... sprobuj, masz we mnie wiernego kibica ;)

    Autor postu otrzymał pochwałę
    sowka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 28 Sierpień 2012, o 17:26
    Pochwały: 5

    Ciężki orzech do zgryzienia :)

    Postprzez trec92 » 18 Wrzesień 2012, o 12:15

    Dzięki, napisze o ewentualnych postępach :)
    trec92
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2012, o 12:00

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron