Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Zajęcia i ćwiczenia fitness

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Zajęcia i ćwiczenia fitness

    Postprzez Balii » 28 Marzec 2013, o 10:37

    Ja uczęszczam 2 razy w tygodniu na zajęcia z fitnessu. Pani prowadząca urozmaica zajęcia: raz mamy ćwiczenia z piłka gimnastyczna, troszkę aerobiku, raz trucht i ćwiczenia na brzuch. Przez okres wakacyjny natomiast uczestniczę w zlotach kitesurfingowców. Polecam filmik o podstawachnauki kite.
    http://www.funkite.pl/
    Balii
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 28 Marzec 2013, o 10:13

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Zajęcia i ćwiczenia fitness

    Postprzez Osaico_pl » 22 Maj 2013, o 14:22

    Właśnie w zajęciach typu fitness chodzi o to aby były one w odpowiedni sposób zróżnicowane,inaczej mogą się szybko znudzić i traci to zainteresowanie samych ćwiczących.Warto wykorzystywać również w tym celu różnego rodzaju przyrządy jak wspomniana piłka,tak aby ćwiczenia były jak najbardziej atrakcyjne.
    Osaico_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 22 Maj 2013, o 14:06
    Pochwały: 1
    Miasto: Warszawa

    Zajęcia i ćwiczenia fitness

    Postprzez klamka » 27 Czerwiec 2013, o 10:24

    Dokładnie. Ja też chodzę na różne zajęcia i dzięki temu taka aktywność mi się nie nudzi, a i zazwyczaj ćwiczę różne partie mięśniowe.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Zajęcia i ćwiczenia fitness

    Postprzez zgubicsiebie » 21 Lipiec 2013, o 18:49

    Również uczęszczam na zajęcia fitness i na szczęście prowadzone są w rożnych kombinacjach, a to z piłką, a to ze stepem. ostatnio byłam również na body pump - aerobik ze sztangą głównie - i muszę przyznać, że jest to naprawdę fajna forma ćwiczeń. Ćwiczyłam akurat w w TUAN CLUB (http://www.tuanclub.pl). :) Wiadomo, że co klub to inny instruktor i inne ćwiczenia ale właśnie w Tuanie najlepiej mi się ćwiczy, a mam już porównanie z kilku klubów.

    Generalnie gdyby ktoś miał ochotę poczytać, to zapraszam na mojego bloga http://www.zgubicsiebie.blogspot.com gdzie opisuję swoje zmagania w związku z zrzucaniem zbędnej wagi. :D
    zgubicsiebie
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 21 Lipiec 2013, o 18:40
    Miasto: Piaseczno
    Data urodzenia: 05 05 1987

    Zajęcia i ćwiczenia fitness

    Postprzez palimpo » 13 Sierpień 2013, o 13:49

    Fajne są ćwiczenia z piłką gimnastyczną. Oprócz tego, że świetnie działają na sylwetkę, to są doskonałą zabawą, a przy okazji żadne ćwiczenia nie obciążają kręgosłupa, bo ważne jest, żeby ćwiczyć na piłce z certyfikatem medycznym. Ja przez pół roku ćwiczyłam na piłce na zajęciach fitnessu, a potem sama kupiłam sobie piłkę do cwiczeń w domu. Specjalista poradził mi pilke gimnastyczno-rehabilitacyjną firmy Actimed, jest wytrzymała, elastyczna i świetnie dopasowana do mojej wagi :)
    palimpo
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 13 Sierpień 2013, o 13:45

    Zajęcia i ćwiczenia fitness

    Postprzez anitapaj » 29 Sierpień 2013, o 11:26

    Piłka gimnastyczna to świetne uzupełnienie wielu ćwiczeń. Wzmacnia kręgosłup, rozciąga mięśnie, euelastycznia je. Regularne ćwiczenia przynoszą każdemu mnóstwo korzyści oraz radości:) Skakanie na piłce i ćwiczenia na niej wyzwalają uśmiech na mojej twarzy. Moja piłka gimnastyczna to Athletic24 o średnicy 65 cm. Jest świetna!:)
    anitapaj
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 6 Sierpień 2013, o 13:29

    Zajęcia i ćwiczenia fitness

    Postprzez gulek90 » 17 Wrzesień 2013, o 21:28

    a lepiej fitness samemu w domu czy chodzić na siłkę na specjalne zajęcia....jak uważacie?
    gulek90
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 17 Wrzesień 2013, o 21:24

    Zajęcia i ćwiczenia fitness

    Postprzez piotrek90 » 8 Październik 2013, o 22:00

    zapisałbym się na fitness, gdyby było takie tylko dla facetów :P
    piotrek90
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 8 Październik 2013, o 21:58
    Miasto: Mietków
    Data urodzenia: 03 08 1980

    Zajęcia i ćwiczenia fitness

    Postprzez gregory123 » 21 Październik 2013, o 20:29

    Lubię fitness mimo płci i wieku :P
    gregory123
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 Październik 2013, o 20:27
    Miasto: Wołów
    Data urodzenia: 05 08 1971


    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.