Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • piersi kurczaka ala flaczki

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    piersi kurczaka ala flaczki

    Postprzez chunga » 10 Styczeń 2010, o 20:35

    znam łatwy przepis na flaczki z piersi kurczaka: przyprawa do flaków(można kupic gotową w sklepie) ,pocięte w cienkie paski piersi z kurczaka do gara z woda i zagotowac -gotowe :))
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: piersi kurczaka ala flaczki

    Postprzez chunga » 12 Styczeń 2010, o 23:51

    albo: 2 paczki zupy brokułowej "winiary" ,piersi z kurczaka pokrojone drobno,brokuły :mrgreen: świeże do gara- ugotowac wszystko razem -smaczne :D go
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Re: piersi kurczaka ala flaczki

    Postprzez av0id » 26 Styczeń 2010, o 09:35

    wersja redukcyjna (np do ketozy ok):
    ugotowaną pierś traktujemy naturalnym jogurtem i posypką do kurczaka, ja np używam gyros :P
    av0id
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 21 Styczeń 2010, o 22:02
    Miasto: Kielce

    Re: piersi kurczaka ala flaczki

    Postprzez pera » 26 Styczeń 2010, o 11:00

    Pierś z jogurtem? :-D Przechodzi przez przełyk chociaż? hehe
    Jeżeli jesteś przedsiębiorczym człowiekiem i chcesz zacząć już dziś budować swój własny biznes, to zapraszam Cię na stronę. Zobacz filmik i zapisz się. Skontaktuję się z Tobą.
    http://studiaservaq.instapage.com/
    pera
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 608
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 14:44
    Miejscowość: Podlasie
    Pochwały: 20
    Miasto: Sokółka
    Data urodzenia: 11 09 1992

    Re: piersi kurczaka ala flaczki

    Postprzez av0id » 26 Styczeń 2010, o 12:08

    Pera, no szału nie ma - ale zjadliwe jest ;P
    ja stosowałem na głębszą ketozę, wogóle węgle bez doładowań - ciężko było coś wymyśleć ;D a to był pojedynczy posiłek ;D
    na początku wchodziło całkiem, całkiem ale po 2 miesiącach na widok tego skubaństwa miałem odruchy wymiotne :D
    av0id
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 21 Styczeń 2010, o 22:02
    Miasto: Kielce

    Re: piersi kurczaka ala flaczki

    Postprzez createz » 2 Luty 2010, o 19:37

    zajadasz pierś z jogurtem ok, ale posypujesz ją przyprawa gyros? czytałeś skład tej przyprawy??
    Radził bym Ci posypać "oregano, majerankiem, tymiankiem, a może zioła prowansalskie " staraj się unikać gotowych miksów przyprawowych jak np. do flaczków :D itp . pozdro
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: piersi kurczaka ala flaczki

    Postprzez chunga » 7 Marzec 2010, o 22:35

    wiem ,ze dodatki z paczek nie są wskazane ,ale cóż zrobic jak piersi trzeba wpychać w siebie,nie ma wyjścia ,bez tego rodzaju dodatków smakują jak prasowany styropian,kiedyś próbowałem bez soli ,nie dałem rady s,f totalny

    znacie jakieś fajne sposoby ,aby je przełknąć ze smakiem?
    ja czasami je gotuję z warzywkami i drobno siekam ,następnie zalewam żelatyną i jest galaretka z piersi,cos takiego,ale z mięsa udek jest zdecydowanie smaczniejsze
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Re: piersi kurczaka ala flaczki

    Postprzez createz » 7 Marzec 2010, o 23:11

    a smażona ? pokrojona pod skosem w taką kosteczkę po chińsku :) smażysz to z 5 min i gotowe , soczysta : ) przed usmażeniem polecam ją po nacierać ziołami :) polać oliwą i dopiero usmażyć. Jest wiele sposobów. Jeśli chodzi o mnie pierś z kurczaka tylko smażę, a inne mięsa gotuję czy też opiekam.
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    piersi kurczaka ala flaczki

    Postprzez valdunn » 6 Maj 2018, o 18:15

    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Następna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron