Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi !!

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Na kogo stawiasz?

    Mariusz Pudzianowski
    74
    94%
    Nie wiem
    2
    3%
    Yusuke Kawaguchi
    3
    4%
     
    Liczba głosów : 79

    Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi !!

    Postprzez Dementor » 28 Kwiecień 2010, o 20:25

    Temat poświęcony najbliższej walce na KSW 13 pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim oraz Yusuke Kawaguchi która odbędzie się w katowickim Spodku w piątek 7 maja.

    Image


    W sierpniu pochodzący z Akity Japończyk będzie obchodził 30. urodziny. Mierzy 183 cm i waży obecnie 110 kg. W MMA stoczył 12 walk, z których przegrał zaledwie jedną. "Pudzian" nie obawia się jednak o wiele bardziej doświadczonego od siebie zawodnika, który walczy od kwietnia 2007 roku.

    - Na pewno będę chciał to szybko skończyć, ale nikogo nie lekceważę. Przygotowuje się na pełny dystans, dwóch pięciominutowych rund - podkreśla Mariusz Pudzianowski. - A co będzie jak przegram? To będę cienkim Bolkiem - dodaje były najsilniejszy człowiek świata.

    Mariusz zadebiutował w formule MMA 11 grudnia podczas ostatniej gali KSW. Premierowa walka siłacza trwała zaledwie 44 sekundy. Popularny "Pudzian" błyskawicznie rozprawił się z Marcinem Najmanem.

    - Wtedy przygotowywałem się tylko dwa miesiące. Teraz praktycznie z dwoma przerwami z powodu choroby trenuje już pół roku, także pokażę w ringu o wiele więcej - deklaruje Pudzianowski.

    interia.pl


    Kto Waszym zdaniem wygra? Ja stawiam na Pudziana.

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi !!

    Postprzez Dementor » 29 Kwiecień 2010, o 17:55

    Kawaguchi: zniszczę Pudzianowskiego

    Image

    - Przylecę do Polski i zniszczę Pudzianowskiego - powiedział przed walką z Mariuszem Pudzianowskim Yusuke Kawaguchi. Polak będzie walczył z Japończykiem podczas XIII edycji Konfrontacji Sztuk Walki.

    Jakie dajesz szanse Mariuszowi na wygranie walki siódmego maja?

    - Walka odbędzie się na jego podwórku, ale z tego co zobaczyłem w jego debiucie, muszę powiedzieć, że jego szanse na wygranie są bardzo małe. On cały czas jest nowicjuszem w świecie MMA, a ja mam dwanaście zawodowych pojedynków. Doświadczenie odegra dużą role w tym pojedynku. Co tutaj dużo mówić, rozszarpię Pudziana. Po naszej walce cały świat się dowie, kto jest wojownikiem MMA, a kto dopiero chciałby nim zostać.

    Jakie są najmocniejsze i najsłabsze strony stylu Pudzianowskiego? Czy Mariusz ma szansę na wielką karierę w MMA?

    - Siła to na pewno jego najmocniejsza broń. Najsłabsza strona to brak doświadczenia. Nie mam pojęcia jak radzi sobie w parterze, więc ciężko coś powiedzieć o jego umiejętnościach zapaśniczych. Na razie jest tylko znany w Polsce. MMA to sport walki, zawody Strongman to nie jest sport walki, więc ciężko przewidywać jak poradzi sobie w MMA, bo to zupełnie inna dziedzina.

    Która walka była najtrudniejsza w twojej karierze?

    - To była ta w organizacji M-1. To moja jedyna porażka w karierze.

    Byłeś kiedyś w Polsce? Wiesz coś o Polakach?

    - Nie, nigdy nie byłem w Polsce i dlatego jestem bardzo podekscytowany tym wyjazdem. Bardzo doceniam to, że Martin, promotor KSW, wybrał mnie do walki wieczoru, odwdzięczę się dając dobrą walkę. Przylecę do Polski i zniszczę Pudzianowskiego.

    Których polskich zawodników cenisz najbardziej? Znasz jakichś osobiście?

    - Znam tylko Mameda Khalidov i Pawła Nastulę. Khalidov jest znakomity, ma dużą szansę by zostać już niedługo mistrzem Sengoku.

    Chciałbyś się zmierzyć z Pawłem Nastulą?

    - Pewnie, po tym jak pokonam Mariusza pewnie będziecie wszyscy chcieli, żebym tutaj wrócił i wygrał z kolejną polską gwiazdą, prawda? (śmiech)

    Rozmawiał Artur Przybysz

    Źródło: wp.pl

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi !!

    Postprzez Dementor » 30 Kwiecień 2010, o 19:26

    Pudzian: będę jak rozwścieczony byk!

    Image

    W debiucie rozszarpał Marcina Najmana w 44 sekundy. Teraz jego rywalem będzie Japończyk Yusuke Kawaguchi! Pięciokrotny mistrz świata siłaczy w katowicku Spodku na gali KSW zamierza zrobić z nim to samo co z "El Testosteronem". Da radę? Wiele na to wskazuje. Dziś "Dominator" podzielił się wrażeniami. Oto co nam powiedział.

    Redaktor: Na początek jak zdrowie? Przygotowania przebiegły bez zakłóceń?

    Mariusz Pudzianowski: Jak najbardziej. 2-3 treningi dziennie, a to z bokserami, a to z zapaśnikami. Zdaniem trenerów jestem bardzo dobrze przygotowany. Według nich tylko złoty strzał może uratować Japończyka. Podzielam to zdanie.

    R: Dopuszczasz do myśli w ogóle porażkę?

    MP: Może zabrzmi to nieskromnie, ale ja nie jestem od przegrywania. Z zawodami siłaczy skończyłem, teraz postawiłem wszystko na MMA. Do walki z Najmanem przygotowywałem się niespełna dwa miesiące. Do walki z Japończykiem już blisko siedem. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie co pokaże w ringu.

    R: Jakim cudem znajdujesz czas na wszystko? Śpiewanie w Polsacie, treningi MMA.

    MP: Śpiewanie to zabawa. W końcu śpiewać może każdy (śmiech). Jednak lekcje śpiewu nie przeszkadzają mi w ogóle w MMA. Daję radę. Nie ma się co obijać.

    R: 7 maja z Kawaguchim, 21 z Timem Sylvią w USA. Nie za duże ryzyko?

    MP: Ja lubię ryzyko! Na razie jednak o Sylvii nie myślę. Pokonam pierwszą przeszkodę, na warsztat wezmę drugą.

    R: Na Najmana przygotowałeś dobrą taktykę. Jaka będzie na Japończyka?

    MP: Nie mogę zdradzić, ale obiecuję Wam, że to będzie wyglądać jakby wpuszczono rozwścieczonego byka do małej klatki. Torreadorem będzie Kawaguchi. Niech martwi się jak poskromić byka.

    R: Brat szykuje jakąś specjalną piosenkę jak przed pierwszą walką, a może sam zaśpiewasz?

    MP: Jak ja bym zaśpiewał to Japończyk by chyba się wystraszył i uciekł (śmiech). Brat ma już gotowy kawałek. Będzie ciekawie!

    R: Dwie walki wkrótce i co dalej? Jakie jeszcze plany na ten rok?

    MP: Bardzo napięty kalendarz. 17 września na 99 procent walczę w Polsce, a w listopadzie w Chicago prawdopodobnie z Koreańczykiem Hong-Man Choiem. Takie małe dzieciątko - 218 cm wzrostu. To dopiero będzie zabawa.

    Źródło wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi !!

    Postprzez Pakerrio » 1 Maj 2010, o 13:22

    Pudzian rozwali Yosuke. Przemawia za nim siła o głód sukcesu. Wydaje mi się nawet, że Pudzian jest szybszy od Japończyka.
    Light weight baby
    kulturystyczni.pl team
    Masujemy...
    Awatar użytkownika
    Pakerrio
    Porucznik
     
    Posty: 1909
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 12:47
    Pochwały: 8
    Miasto: Stalowa Wola
    Data urodzenia: 28 08 1994

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi !!

    Postprzez D-wait » 1 Maj 2010, o 18:09

    mimo dużej wagi na pewno jest szybszy, ogladałem kilka walk japończyka i widziałem że walczy dośc statycznie, myślę że nasz stron man go rozniesie jak Najmana
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi !!

    Postprzez KowalX » 1 Maj 2010, o 20:30

    D-wait napisał:mimo dużej wagi na pewno jest szybszy, ogladałem kilka walk japończyka i widziałem że walczy dośc statycznie, myślę że nasz stron man go rozniesie jak Najmana

    Nie pokonał nikogo specjalnego i walki mimo to i tak były drętwe.
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi !!

    Postprzez ziga93 » 1 Maj 2010, o 20:34

    i następny taki pewny jak Najman :)
    jestem za Mariuszem oczywiscie ale ta walka będzie dłuższa chyba że Pudzian na początku wpadnie w furie :P
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    ziga93
    Generał dywizji
     
    Posty: 4871
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 19:02
    Pochwały: 28
    Miasto: Wodzisław
    Data urodzenia: 13 05 1993

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi !!

    Postprzez Jessi » 1 Maj 2010, o 21:20

    Mam nadzieję że Mariusz wygra :P
    Forum Kulturystyczne kulturystyczni.pl

    Kulturystyka ? To nie dla mnie :P
    Awatar użytkownika
    Jessi
    Plutonowy
     
    Posty: 104
    Rejestracja: 27 Marzec 2010, o 08:59

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi !!

    Postprzez dazid_18 » 1 Maj 2010, o 21:24

    Mariusz górą.Stawiam 100% na niego.
    "Nie ma opierdalania sie"
    dazid_18
    Generał broni
     
    Posty: 6747
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 12:28
    Pochwały: 9
    Miasto: Ostrołeka
    Data urodzenia: 01 01 1995

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi !!

    Postprzez TysonGrzes21 » 1 Maj 2010, o 21:46

    Ja też jestem za Mariuszem ma duże szanse żeby wygrać z Japońcem o ile będzie walczył tak dobrze i agresywnie jak z Najmanem :D ;)
    TysonGrzes21
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 21:33
    Miasto: Grudziądz
    Data urodzenia: 01 03 1989

    Następna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.