Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Chce schudnąć! Co więc robię źle ?

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Chce schudnąć! Co więc robię źle ?

    Postprzez pasjonatbb » 28 Czerwiec 2012, o 20:13

    Witam wszystkich. Jestem tu po raz pierwszy i od razu potrzebuje waszej pomocy. Mam 22 lata ćwiczę regularnie od 6 miesięcy, bardzo dawno temu miałem do czynienia z siłownią ale z braku motywacji przerwałem treningi. Jestem typem endomorfika. Moje wymiary i waga: wzrost 175cm klatka 122 cm ramie 42 cm pas 100 cm udo 68 cm waga 90kg.
    Ćwiczę 4 razy w tygodniu w dni nietreningowe rowerek na czczo po 30 min. Raz w tygodniu sauna. Od półtora miesiąca stosuje dietę o to ona:
    1 posiłek:
    płatki owsiane 100 gram + rodzynki 20 gram
    dwa jajka na miękko (110gram) + 2 kromki ciemnego pieczywa (70gramów)
    2 posiłek:
    pierś z kurczaka, smażona na PAM (około 200 gram) z ketchupem (20gram)
    3posiłek przed treningowy :
    pierś z kurczaka (około 200 gram) + ryż biały (100gram) + sos do kurczaka gotowy z pudliszki okolo 150 gramów (sos około 100 kalorii)
    4 posiłek tylko po treningu siłowym:
    kefir 400 ml + banan
    5 posiłek:
    150 gramów szprotek wędzonych, rzadko kiedy łososia :d
    6 posiłek przed snem:
    200 gram twarogu chudego + jogurt jogobelli mały (150 gramów)

    do tego stosuje suplementacje ;p - rano omega 3 - 2 kapsułki a po śniadaniu witaminy i minerały z olimpu

    Moje pytanie brzmi co robię źle, że od czasu stosowania diety nie schudłem ani pół kg ani nie zgubiłem "brzucha". Dodam, że siłownia, rowerek i sauna to jedyne formy mojej aktywności fizycznej. Jestem studentem i mam dorywczą prace przy komputerze. Pomożecie ?
    Awatar użytkownika
    pasjonatbb
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 28 Czerwiec 2012, o 19:14
    Miasto: Jelenia Góra
    Data urodzenia: 24 01 1990

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Chce schudnąć! Co więc robię źle ?

    Postprzez TomaszM » 28 Czerwiec 2012, o 20:48

    nie chudniesz czyli twoja kaloryczność diety jest zbyt duża i w pierwszej kolejności odejmij węgli.
    Ponadto dieta jest fatalna :D

    pierwsze zmiany możesz zacząć robić od: (wg posiłków)
    1. pieczywo out
    2. ketchup out - dodaj warzyw
    3. ryz bialy zamien na brazowy, soso panie boże widzisza nie grzmisz wyrzuć
    4, kefir out, banan out daj po treningu same białko
    5. nic wędzonego - daj kasze + kurczak
    6. jogurt out, dodaj warzyw i zdrowych tłuszczów (posiłek przed snem co to znaczy dla Ciebie przed snem ?)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75



    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron