Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dla Zielonych
  • Dla Zielonych - szybkie pytania

    Dział przeznaczony dla osób zaczynających swoją przygodę z siłownią. Inni użytkownicy postarają się Wam przekazać niezbędną wiedzę aby móc zacząć uprawiać ten sport.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez malyfranek » 18 Listopad 2013, o 10:26

    Hej, jeśli chcesz przytyć to polecam jeść więcej i więcej, jeśli nie chcesz się męczyć zakup sobie 6,8kg Gainera plus kreatynkę i jedziesz:)
    malyfranek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 13 Listopad 2013, o 11:59
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 08 01 1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez koksiu40 » 19 Listopad 2013, o 10:36

    Panowie i Panie chciałbym spalić tkankę tłuszczową według Was jaki jest najlepiej spalający suplement na rynku?
    koksiu40
    Szeregowy
     
    Posty: 14
    Rejestracja: 13 Listopad 2013, o 11:58
    Miasto: Wałbrzych
    Data urodzenia: 17 11 1979

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez małykozak » 28 Listopad 2013, o 20:23

    o to mi chodziło
    małykozak
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Listopad 2013, o 20:22

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez nowakdej » 1 Grudzień 2013, o 19:53

    szybko spalić tkanke tłuszczową , cena nie gra roli
    nowakdej
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Grudzień 2013, o 19:46
    Miasto: Katowice

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez PackoBolo » 12 Grudzień 2013, o 10:10

    Witam. Mam nadzieję, że część czytających coś mi pomoże. Chciałbym zacząć chodzić na jakąś siłownię bo moja silna wola sprawiła, że ławeczkę, którą kupiłem to teraz za wieszak robi. Więc może jak będę ćwiczył z kimś to będzie lepiej w związku z yum poszukuje jakiejś niezatłoczonej siłowni w okolicach ochoty w wawie. Powiedzmy że jestem leniwy i nie chce mi się jeżdzić, jak to niektórzy z moich znajomych po 40 minut dziennie w jedną stronę żeby poćwiczyc 1,5h. Więc poszukuje jakiejś w tej okolicy (grójecka jak coś). Z góry dzięki za info
    PackoBolo
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 Grudzień 2013, o 10:00
    Miasto: warszawa

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez Dariusz89 » 6 Styczeń 2014, o 15:18

    Słuchajcie, w temacie siłowni jestem zupełnym laikiem, dlatego kieruję do Was pytanie nie dotyczące konkretnego treningu lub diety, a raczej logistycznego rozwiązania mojej sprawy. Otóż mam 25 lat, mierzę 192 cm przy 87 kg wagi. Gdy 2 lata temu wracałem ze Stanów Zjednoczonych ważyłem 93 kg i nawet przy moim wysokim wzroście wyglądałem jak klucha. Bez problemów udało mi się zejść do 86-87 kg (BF 21,47%) i sądzę, że jest to mój optymalny przedział wagowy. Nie mam ani pucowatych policzków, ani też drugiej brody. Niestety mam lekki brzuszek.

    Ze względu na stan zdrowia i opinię lekarza postanowiłem zmienić tryb życia. Do tej pory ćwiczyłem sporadycznie. Od tygodnia biegam interwały (minuta marszu, minuta biegu - łącznie 14 min, dziś rozpocząłem drugi tydzień: minuta marszu, dwie minuty biegu - łącznie 15 min), w domu ćwiczę splity, które chcę kontynuować przez miesiąc (nie za krótko?) zanim podejmę ćwiczenia na siłowni. I teraz moje pytanie, jaki rozpocząć trening? Chciałbym dobrze wyglądać, nie jak kulturysta, ale jak zadbany facet. Czy mogę już robić trening na rzeźbę? Boję się robienia masy ze względu na to, że 3 kg w górę i już wyglądam jak wspomniana klucha. Co z suplementacją? Od początku?

    Wiek: 24
    Wzrost: 192 cm
    Waga: 87 kg
    BMI: 23,60
    BF: 21,47%

    PS. Na chwilę obecną obwód bicepsa to 37 cm, klatki piersiowej 104 cm, natomiast talii 95 cm.
    Dariusz89
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 9 Listopad 2012, o 22:11
    Miasto: Ełk
    Data urodzenia: 18 12 1989

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 6 Styczeń 2014, o 16:50

    Rób ta masę przy dobrej diecie i bardzo lekkim + kcal :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez Dariusz89 » 7 Styczeń 2014, o 21:03

    I bardzo lekkim czym? ;)
    Dariusz89
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 9 Listopad 2012, o 22:11
    Miasto: Ełk
    Data urodzenia: 18 12 1989

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 8 Styczeń 2014, o 16:42

    plusie kalorycznym
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez Dariusz89 » 8 Styczeń 2014, o 18:30

    Ok, wielkie dzięki :) Nie znam tego żargonu.
    Dariusz89
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 9 Listopad 2012, o 22:11
    Miasto: Ełk
    Data urodzenia: 18 12 1989

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dla Zielonych

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron