Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Doping
  • Doping - Szybkie pytania

    Niedozwolone wspomaganie czyli sterydy anaboliczne i prohormony stosowane w kulturystyce i w innych dyscyplinach sportowych.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Doping - Szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 22 Wrzesień 2012, o 20:16

    Nie ja ;) Ale chyba też za młody jesteś...
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Doping - Szybkie pytania

    Postprzez kostekhalamadrid » 2 Październik 2012, o 19:17

    Witam.mam 20 lat,wróciłem niedawno na siłownie i niestety ale spieszy mi sie troszkę ,ponieważ w maju mam testy sprawnosciowe w maju w Strazy pozarnej. Muszę wrócić do formy i zdać je na maximum.8 miesiecy mialem przerwy od siłowni. Od miesiąca już cwicze ponownie,oprócz tego trenuje 3x w tygodniu MMA. Potrzebuję zdobyć masę dobrej jakości i siłę. Dlatego zastanawiam się nad takim połączeniem:"
    4 tyg metanabol 15mg-25mg (ED)
    8 tyg testosteron enantat 250mg (E5D)
    (mialem jeszcze brac wino do tego ale chyba odpuszczę)
    z tego co mi sie wydaje powininem sie odblokowac HCG + clomid?
    Co myslicie o tym cyklu?Czy moge odpuscic winko?czy takie polaczenie ma sens?i jak to z odblokiem powinno wygladac?
    z gory wielkie dzieki za info.
    kostekhalamadrid
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 17 Luty 2012, o 20:47
    Miasto: Opole

    Doping - Szybkie pytania

    Postprzez Małpa » 2 Październik 2012, o 20:27

    Masa dobrej jakosci to przedewszystkim dieta, napisz z jakimi srodkami miales juz kontakt, swoj wiek, mase, wzrost i obwod pasa, a cos zaradzimy
    Małpa
    Sierżant
     
    Posty: 214
    Rejestracja: 13 Sierpień 2012, o 18:21
    Pochwały: 6
    Miasto: Wies
    Data urodzenia: 14 01 1988

    Doping - Szybkie pytania

    Postprzez kostekhalamadrid » 2 Październik 2012, o 20:57

    Dieta oczywiście jest,bez niej nie brałbym sie do cyklu. Kiedyś brałem mete 100tab + acet. bolden.
    mam 20 lat,ok 81kg,187cm obwod pasa hmm...nie mam jak zmierzyć ale jestem szczuply w pasie . Spodnie nosze 34 rozm. wiec niedużo.
    kostekhalamadrid
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 17 Luty 2012, o 20:47
    Miasto: Opole

    Doping - Szybkie pytania

    Postprzez Małpa » 2 Październik 2012, o 21:45

    Wiec proponowalbym cos w ten desen:
    1-16 enan 400-500mg ew
    8-16 wino 20-30mg ed
    w 8 tyg przybij 5000jm hcg (500jm e3d), w 14 tyg powtorz ten zabieg (czyli na koniec cyklu)
    na odblok clom
    Małpa
    Sierżant
     
    Posty: 214
    Rejestracja: 13 Sierpień 2012, o 18:21
    Pochwały: 6
    Miasto: Wies
    Data urodzenia: 14 01 1988

    Doping - Szybkie pytania

    Postprzez kostekhalamadrid » 2 Październik 2012, o 22:04

    za długi okres cyklu,muszę max przez 8 tyg. brać ,żeby później mi nic w maju nie wykryło przy badaniach krwi kiedy będę się zgłaszał na egzaminy do Państwowej szkoły pożarniczej. Cykl chciałbym zacząć w połowie paźdzernika.
    Także musimy zredukować długość cyklu
    kostekhalamadrid
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 17 Luty 2012, o 20:47
    Miasto: Opole

    Doping - Szybkie pytania

    Postprzez Małpa » 3 Październik 2012, o 09:46

    Przeciez nie bedziesz mial kontroli antydopingowej
    jak ja startowalem do strazy byl bieg na 3km, bieg na 50m
    i drazek (to bylo jakies 2-3 lata temu niewiem jak teraz)
    bylem jako drugi ze sprawnosciowy i i tak lipa (bylo 5 etatow w miescie Będzin)
    zapisz sie do osp (tylko pozniej niezapomnij wziac od nich kartki, ze do nich nalezysz) i zrob prawko kat. C za pierwsza rzecz dostaniesz dodatkowe punkty, a bez drugiej mozesz byc pewien, ze Cie nieprzyjma poniewaz bedzie duzo osob, ktore to beda mialy
    ogolnie jak nie masz plecow ciezko to widze... ale powodzenia zycze :)

    dobra teraz co do cyklu:
    jezeli naprawde chcesz krotszy, ktory krew mniej poje.ie (watroba i cholesterol tak po dupie niedostana) to np
    1-8 prop 50mg e2d
    2-8 master 50mg e2d
    do tego mozesz, ale niemusisz z 2000jm hcg rozbite po 500 e2d-e3d od 6tyg
    no i obowiazkowo clomid

    pozniej przygotoj sie na pytania w stylu czemu chcesz byc strazakiem, czy nie pochodzisz z patologicznej rodziny, czy w Twojej rodzinie byly jakies choroby (np krazenia), kto jest prezydentem, czy masz lek wysokosci, klaustrofobie itp itd
    w kazdym razie nie odpowiadaj co Ty myslisz/jaka jest prawda, tylko to co oni chca uslyszec (najlepiej idz do psychologa i z nim ustal co barany chca uslyszec) <--napisalem to poniewaz wnioskuje, ze to Twoj debiut w startach do strazy ;)
    Małpa
    Sierżant
     
    Posty: 214
    Rejestracja: 13 Sierpień 2012, o 18:21
    Pochwały: 6
    Miasto: Wies
    Data urodzenia: 14 01 1988

    Doping - Szybkie pytania

    Postprzez Małpa » 3 Październik 2012, o 09:46

    Przeciez nie bedziesz mial kontroli antydopingowej
    jak ja startowalem do strazy byl bieg na 3km, bieg na 50m
    i drazek (to bylo jakies 2-3 lata temu niewiem jak teraz)
    bylem jako drugi ze sprawnosciowy i i tak lipa (bylo 5 etatow w miescie Będzin)
    zapisz sie do osp (tylko pozniej niezapomnij wziac od nich kartki, ze do nich nalezysz) i zrob prawko kat. C za pierwsza rzecz dostaniesz dodatkowe punkty, a bez drugiej mozesz byc pewien, ze Cie nieprzyjma poniewaz bedzie duzo osob, ktore to beda mialy
    ogolnie jak nie masz plecow ciezko to widze... ale powodzenia zycze :)

    dobra teraz co do cyklu:
    jezeli naprawde chcesz krotszy, ktory krew mniej poje.ie (watroba i cholesterol tak po dupie niedostana) to np
    1-8 prop 50mg e2d
    2-8 master 50mg e2d
    do tego mozesz, ale niemusisz z 2000jm hcg rozbite po 500 e2d-e3d od 6tyg
    no i obowiazkowo clomid

    pozniej przygotoj sie na pytania w stylu czemu chcesz byc strazakiem, czy nie pochodzisz z patologicznej rodziny, czy w Twojej rodzinie byly jakies choroby (np krazenia), kto jest prezydentem, czy masz lek wysokosci, klaustrofobie itp itd
    w kazdym razie nie odpowiadaj co Ty myslisz/jaka jest prawda, tylko to co oni chca uslyszec (najlepiej idz do psychologa i z nim ustal co barany chca uslyszec) <--napisalem to poniewaz wnioskuje, ze to Twoj debiut w startach do strazy ;)
    Małpa
    Sierżant
     
    Posty: 214
    Rejestracja: 13 Sierpień 2012, o 18:21
    Pochwały: 6
    Miasto: Wies
    Data urodzenia: 14 01 1988

    Doping - Szybkie pytania

    Postprzez lg team » 3 Październik 2012, o 09:49

    do konca roku roztrenuj sie na sucho

    od stycznia dorzuc suple poprawiajace wytrzymalosc oraz kondycje, trenuj pod testy

    dopiero na ok 1-2mies przed testami wrzuc cos co da ci maksymalna kondycje, poprawi wyglad, doda sil
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Doping - Szybkie pytania

    Postprzez Małpa » 3 Październik 2012, o 10:15

    A troche niedoczytalem, chodzi Ci o szkole, nie etat
    w kazdym razie napisze jeszcze kumpel dostal sie do podoficerki to bylo 8-9 lat temu, posmarowal 20000pln na samo wejscie, a z tego co mowil wielki przesiew byl w pierwszych 2-3 miesiacach
    niewiem jak teraz, ale latwo nie bedzie wiec trenuj ostro!
    Małpa
    Sierżant
     
    Posty: 214
    Rejestracja: 13 Sierpień 2012, o 18:21
    Pochwały: 6
    Miasto: Wies
    Data urodzenia: 14 01 1988

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Doping

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron