Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Doping
  • Jak zrobić strzał?

    Niedozwolone wspomaganie czyli sterydy anaboliczne i prohormony stosowane w kulturystyce i w innych dyscyplinach sportowych.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jak zrobić strzał?

    Postprzez viewsonic9315 » 5 Czerwiec 2010, o 21:52

    Witam :P
    Mam prośbę...
    Mój kolega chce zacząć ze strzałami,tylko nie wie jak i gdzie można robić
    oczywiście jest pełnoletni
    opiszcie jak robić i czy w biceps,triceps można :)
    z góry dziękuję :)
    Awatar użytkownika
    viewsonic9315
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 23:02
    Miasto: Inowrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Jak zrobić strzał?

    Postprzez Jamro » 5 Czerwiec 2010, o 21:56

    Na pierwszy cykl wybieramy przeważnie środki oralne. Dlaczego?, przecież są mniej efektywne i bardziej szkodliwe. No ale na samą myśl zastrzyków przechodzą nas ciarki, strach przed bólem, strach przed uszkodzeniem czegoś, a to nie ma nam kto zrobić itp. No ale prawda jest taka, że jak zaczynasz przygodę z SAA, to na jednym cyklu oralnym się nie skończy, prędzej czy później dokonamy tej pierwszej iniekcji. Nie ma czego się bać, do pomocy też nam nie jest nikt potrzebny. Spróbuję w bardzo prosty sposób, a zarazem dokładny przedstawić wam tą tajemną sztukę, przekazywaną z prakoksa na koksa…

    Potrzebne nam będą:
    - środek, który będziemy wstrzykiwać
    - strzykawka od 2ml do 5ml
    - igła do nabierania substancji( 0,9mm – 1,1mm)
    - igła do wykonania iniekcji(0,5mm – 0,7mm) (test suspension 0,8mm-1mm)
    - spirytus salicylowy
    - waciki kosmetyczne

    Dodam jeszcze coś co jest oczywiste, no ale żeby mi nikt nie zarzucił i nie powiedział, że nie napisałem. Do każdej iniekcji używamy nowych igieł i strzykawek, są to rzeczy bardzo tanie i dostępne w każdej aptece, nie ma sensu dla oszczędzenia paru groszy, narażać zdrowia.

    Więc zaczynamy. Myjemy dokładnie dłonie, otwieramy ampułkę( urywamy główkę, lub odrywamy wieczko) jeśli jest gumka to smarujemy ją wacikiem nasączonym w spirytusie salicylowym, nabieramy igłą przeznaczoną do nabierania, tyle ile potrzebujemy, za pomocą tłoczka. Gdy w strzykawce są pęcherzyki powietrza, pstrykamy parę razy by się ich pozbyć, zakładamy teraz mniejszą igłę przeznaczoną do iniekcji. Teraz przemywamy miejsce iniekcji nowym nasączonym spirytusem wacikiem. Teraz w miarę szybkim ruchem wbijamy igłę pod kątem najlepiej ok.90 stopni. Teraz najważniejszy moment! Jeszcze nie wtłaczaj substancji! Musimy się upewnić czy aby na pewno jesteś w mięśniu. Podciągamy leciutko tłoczek do góry, tego nie da się spieprzyć, są dwie opcje: pojawią się bąbelki, to dobry znak, jesteśmy w mięśniu, jeśli pojawiła się krew w strzykawce, to wyciągamy ją. Dostaje częste pytania, co teraz zrobić? Mogę wstrzykiwać strzykawkę z krwią? Odpowiedź jest prosta, jeśli to nie jest krew twojego kolegi to możesz…Wybierasz inne miejsce i próbujesz tam, jeśli jesteś w mięśniu to możesz rozpocząć iniekcje, im wolniej to robisz tym lepiej, wprowadzaj starannie płyn. Po wtłoczeniu całości nie wyciągaj jeszcze igły. Poczekaj kilka sekund i dopiero to zrób. Do miejsca iniekcji przyłóż na 30 sekund wacik, możesz delikatnie wycierać, jeśli pojawi się krew to się nie martw, wbijając mogliśmy przejść przez żyłę. Wszystkie użyte do tego zabiegu przyrządy wyrzuć. Gratuluje dobrze wykonanego strzału, prawda że jest to banalne?
    A gdzie najlepiej bić? Wszędzie możesz w każdy mięsień, ale najlepiej w duży i mało ukrwiony, jak ma ci kto robić, albo jesteś dobrze wygimnastykowany to w pośladki, ja preferuje uda, również jest to duży mięsień i iniekcja jest najwygodniejsza. Więc życzę powodzenia i pamiętaj nie zrób sitka z dupy…

    Tekst: Mr.Hardcore
    www.hardcore-team.pl
    Awatar użytkownika
    Jamro
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 158
    Rejestracja: 4 Maj 2010, o 16:18
    Pochwały: 7
    Miasto: Łódź
    Data urodzenia: 10 06 1991

    Re: Jak zrobić strzał?

    Postprzez rachciol » 5 Czerwiec 2010, o 22:06

    ja naciągam 0,8 a wbijam 0,4 tylko powoli się wstrzykuje i wbijam w pośladek ale jak czasami nie mi mi kto wbić to wbijam w udo albo w barka.
    Awatar użytkownika
    rachciol
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 4 Kwiecień 2010, o 16:30
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 05 02 1991

    Re: Jak zrobić strzał?

    Postprzez Perni » 6 Czerwiec 2010, o 11:51

    0,7 w dupala lub w udo
    siłka/masa/siła
    Awatar użytkownika
    Perni
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 881
    Rejestracja: 29 Maj 2010, o 20:57
    Miejscowość: na siłce :D
    Miasto: Polska :D
    Data urodzenia: 18 06 1993

    Re: Jak zrobić strzał?

    Postprzez viewsonic9315 » 6 Czerwiec 2010, o 16:42

    a można w biceps? :)
    Awatar użytkownika
    viewsonic9315
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 23:02
    Miasto: Inowrocław

    Re: Jak zrobić strzał?

    Postprzez lMathew » 6 Czerwiec 2010, o 16:46

    raczej nie. Masz tam dużo żył w które można trafić i może być nieprzyjemnie. Poza tym jest to mały mięsień...

    Zresztą - w jakim celu?
    Image
    **Prace techniczne. Niebawem powracam**
    Awatar użytkownika
    lMathew
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 17:25
    Miejscowość: Łosice
    Pochwały: 23
    Miasto: Łosice
    Data urodzenia: 07 05 1991

    Re: Jak zrobić strzał?

    Postprzez viewsonic9315 » 6 Czerwiec 2010, o 16:47

    aha czaję :O
    dzięki!
    Awatar użytkownika
    viewsonic9315
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 23:02
    Miasto: Inowrocław

    Re: Jak zrobić strzał?

    Postprzez fallenursus » 6 Czerwiec 2010, o 17:29

    viewsonic9315 napisał:a można w biceps? :)


    jak najbardziej mozna. wielkosc miesnia zalezna jest od wielkosci injekcji.

    http://spotinjections.com/index3.htm
    po lewej stronie masz guziki na ktore nasiskasz i ci pokaze gdzie jak wbijac.
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Re: Jak zrobić strzał?

    Postprzez viewsonic9315 » 7 Czerwiec 2010, o 17:56

    ooo togo mi było trzeba!
    fallenursus dzięki :)
    Awatar użytkownika
    viewsonic9315
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 23:02
    Miasto: Inowrocław

    Re: Jak zrobić strzał?

    Postprzez viewsonic9315 » 7 Czerwiec 2010, o 18:00

    a jeszcze mam takie pytanko
    czy to trzeba np.w biceps jeden strzał w jeden biceps,a drugi w drugi biceps
    czy tylko jeden wystarczy ?
    Awatar użytkownika
    viewsonic9315
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 23:02
    Miasto: Inowrocław

    Następna

    Wróć do Doping

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron