Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Doping
  • propionat

    Niedozwolone wspomaganie czyli sterydy anaboliczne i prohormony stosowane w kulturystyce i w innych dyscyplinach sportowych.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: propionat

    Postprzez vold » 19 Listopad 2010, o 14:12

    no to pewnie wali jakies fake dlatego boli,

    no fakt, nie spodziewałem sie takiej odpowiedzi bo nie takie było pytanie, czytaj uważnie, kopiuje i wklejam:

    "nawet jak ktoś by zrobił 150mg to jaki jest w tym sens???, oszczędności oleju? czy może oszczędności flaszek i nalepek bo to jest pare groszy"

    więc jaki jest sens???
    -
    Pytania, porady pisz na PW, Mail. tylko osoby pow 18 lat !!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    vold
    Sierżant
     
    Posty: 260
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 16:02
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 03 07 1979

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: propionat

    Postprzez vold » 19 Listopad 2010, o 14:24

    A jeszcze jedno, w jednej z gazet która jest jedną z najlepszych na świecie, wydawana w USA opisane jest kilka środków z Tigera i Lyki, chodz do lyki akurat nie mam wielkiego zaufania chodz by przez to że nie bardzo chodliwe w moim rejonie i nie znam za wiele stosujących, ale jest prop z tigera, to nie polski debilny brukowiec , wydanie listopad muscular development.
    -
    Pytania, porady pisz na PW, Mail. tylko osoby pow 18 lat !!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    vold
    Sierżant
     
    Posty: 260
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 16:02
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 03 07 1979

    Re: propionat

    Postprzez lg team » 19 Listopad 2010, o 14:35

    no pewnie bo przeciez tylko vold z internetu ma 100% real malaya i nikt inny go miec nie moze :)
    a jesli nawet ma to i tak ma fake czyli czytaj pierwsze zdanie,
    czlowieku przeczytaj sam siebie co ty piszesz,

    uciales tam koniec wypowiedzi na ktora odpowiedzialem, i odpowiem na pierwsza choc jest ona banalna i taki ktos jak ty nie zna odpowiedzi to mnie bardzo dziwi

    -chociazby dlatego ze przy pewnym zaawansowaniu po co lykac 8tbl anapolonu jak mozna lyknac 4, po co bic 2ml/200mg propa co dwa dni jak mozna przybic 1ml,

    dociera? pewnie nie,
    no ale prosciej to ja ci tego nie wytlumacze niestety :)
    jak znam ciebie to napiszesz ze ty jednak bys wolal jesc 8tab niz 4,
    no ok moze i bys wolal, ale kto inny juz nie,
    co tak nie moze byc?
    wiec o co sie tutaj spierac?

    ja podchodze do tego obiektywnie, do tych stezen
    ty bronisz swego jak locha mlode,
    no ale po co?
    i tak te stezenia sie pojawia, ruszy tylko jeden pl under z tym na grubo i zaraz ruszy za nim reszta zeby nie odstawac, tak ciezko to pojac,
    i tak za xxx czasu wstawisz na forum fotki takiego towaru i powiesz ze wszystko jest ok,
    no wiec co...? hipokryta jestes? na to wychodzi,

    i dajmy spokoj juz moze temu malayowi bo widze ze strasznie drazliwy to temat dla ciebie,
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Re: propionat

    Postprzez vold » 19 Listopad 2010, o 14:39

    wali mnie cały tiger a tym bardziej opinia jednego gościa, a ty to będziesz się spierał ze wszytkim a na koncu sam pogubisz się w tym co piszesz ale to już mniejsza o to, zapewniam Cię że żadna szanowana firma nie wywali propa więcej niż 100mg, poczekamy zobaczymy :)
    -
    Pytania, porady pisz na PW, Mail. tylko osoby pow 18 lat !!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    vold
    Sierżant
     
    Posty: 260
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 16:02
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 03 07 1979

    Re: propionat

    Postprzez lg team » 19 Listopad 2010, o 14:49

    no i jak zawsze przy naszych dlugich dyskusjach :) dotarlismy do momentu kiedy sila moich argumentow jest nie to przebicia,
    bo co mozesz teraz napisac - no wlasnie to co npisales,
    dostales kilka argumentow przed oczy i teraz mozesz tylko dukac co ty mozesz a czego nie,
    o mnie sie nie martw, wiem co pisze wiec nie pisz prosze za jeszcze mnie,

    racja pozyjemy zobaczymy,
    czas nas wszystkich rozliczy z tych wypocin,
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Re: propionat

    Postprzez vold » 19 Listopad 2010, o 14:55

    I jeszcze jedno co ważne nie mam malaya z internetu jak nie wiesz to nie pisz!

    Dziwne że tylko ty masz takie zdanie a inni wiedzą co innego,

    czekamy lg na te propy po 150mg, wypomne Ci to za jakiś czas, tylko firma musi mieć poważanie a nie jakiś podchujaszcz,

    ps, to ja kur...a bilem dziennie po ponad 15 ml soku a tu można było 2 ml, kurde ale człowiek nie doinformowany kochamy Cię lg :mrgreen:
    -
    Pytania, porady pisz na PW, Mail. tylko osoby pow 18 lat !!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    vold
    Sierżant
     
    Posty: 260
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 16:02
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 03 07 1979

    Re: propionat

    Postprzez lg team » 19 Listopad 2010, o 15:04

    no i kto nie czyta ze zrozumieniem :) kto tu sie teraz gubi,

    bylo podmiotowo/personalnie - vold z internetu, a nie przedmiotowo - vold ma z internetu ;)

    jest roznica jest,

    no czekamy czekamy co czas pokaze,

    nie zagrywaj teraz klauna zeby mnie osmieszyc przed publika, bo mi wystarcza to ze w moich oczach osmieszasz sie ty, nie widzac co mi juz odpisac,

    zaraz moze nam pol zycia opiszesz,

    pisze ci jeszcze raz,
    nie pisze jak widzisz o zadnych firmach a jedynie o stezeniach,

    przyjada te stezenia predzej czy pozniej, jest to od dawna w swiecie bedzie i u nas, kwestia czasu,
    i tylko tyle,

    ale czy to jest tak trudne do ogarniecia ze trzeba bylo 4 stron :)
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Re: propionat

    Postprzez vold » 19 Listopad 2010, o 15:11

    Z tobą zawsze trzeba wiele stron, zaraz przyjdzie irko i tez bedziecie się spierać bo widze że gość też kumaty, my Cię poprostu kochamy dlatego z tobą tyle piszemy :mrgreen:
    -
    Pytania, porady pisz na PW, Mail. tylko osoby pow 18 lat !!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    vold
    Sierżant
     
    Posty: 260
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 16:02
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 03 07 1979

    Re: propionat

    Postprzez lg team » 19 Listopad 2010, o 15:19

    zabawne jest to ze jak wpadnie irko to bedzie mial niezly ubaw z tej lektury :)

    ale pomysl mam taki ze niech sobie to poczyta moze cos dopowie a pozniej usune to wszystko do pierwszej strony jak bylo, bo temat sie nie skonczy, jednak widac kazdy bedzie dopowiadal swoje,

    i tak w kolko bedzie, az jak to bywa zapomnimy o czym wogole byl ten temat, bo juz widac ze vold o milosci nawija :), ja tlumacze jezyk polski :), a irko zacznie nie wiem moze o wplywie apektu ekonomicznego z wydobycia wegla kamiennego na politke jakosciowa polskich underow :)

    koniec koncow ja powyrywam sobie wlosy, ty zlejesz smycza psa, a irko bedzie strzelal z wiatrowki do ludzi na przystanku zeby odreagowac :)

    i tym sympatycznym akcentem juz naprawde koncze pogadanke na ten temat bo ide na silke, niewazne co kto napisze o mnie czy kolomnie,

    :)
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Re: propionat

    Postprzez vold » 19 Listopad 2010, o 15:31

    nic nie trzeba usówać ,

    o innych tematach pisaliśmy po 10 stron na darmo ino czasu straciłem a każdy wiedział o co chodzi a że Cię kochamy to i piszemy.

    vold już nie ma 20lat zeby sie denerwować i przegadywać woli kochać , lubieć itp ;)
    -
    Pytania, porady pisz na PW, Mail. tylko osoby pow 18 lat !!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    vold
    Sierżant
     
    Posty: 260
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 16:02
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 03 07 1979

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Doping

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron