Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Doping
  • TREN+PROP

    Niedozwolone wspomaganie czyli sterydy anaboliczne i prohormony stosowane w kulturystyce i w innych dyscyplinach sportowych.

    Moderator: Michał Bodzioch


    TREN+PROP

    Postprzez emek.20 » 16 Listopad 2014, o 18:36

    Witam. Zamówiłem teraz 4 flakony tren i 4 propa. Zamierzam bić propa 200mg co 2 dzien i 75mg tren co 2 dzien.Zamierzam pózniej trena PODBIĆ . Pierwszy raz wale TREN czego moge się spodziewać????
    Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż że się mylili !!!
    Awatar użytkownika
    emek.20
    Starszy kapral
     
    Posty: 76
    Rejestracja: 9 Październik 2012, o 21:32
    Miejscowość: Rawa Mazowiecka
    Miasto: rawa mazowiecka
    Data urodzenia: 11 06 1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    TREN+PROP

    Postprzez Jarek_28 » 16 Listopad 2014, o 18:55

    witam, możesz spodziewać się cyklu życia :),, acetat, enan czy hexa?
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    TREN+PROP

    Postprzez emek.20 » 16 Listopad 2014, o 19:24

    ACETAT- To zajebiście A tak wogóle bardzo mi zależy na masie waze 94 kg i chce dobic do 115 masy MIESNIOWEJ!!! Wiec pomzđlaem e teray fajnie bz bzo sie ubi fest. A tak wogle to masa te pjdyie cyz racyej tzlko obwodz. Pryzbli mi to oglnie I cyz warto od rayu dac 200 propa cyz 100 i pyniej podbi__-_-
    Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż że się mylili !!!
    Awatar użytkownika
    emek.20
    Starszy kapral
     
    Posty: 76
    Rejestracja: 9 Październik 2012, o 21:32
    Miejscowość: Rawa Mazowiecka
    Miasto: rawa mazowiecka
    Data urodzenia: 11 06 1988

    TREN+PROP

    Postprzez Jarek_28 » 18 Listopad 2014, o 01:44

    zależy jak długo planujesz ciągnąć ten cykl, jak masz sprawdzonego propa to daj 1:1 z trenem, do 500mg w tyg. jak będzie więcej środków lepiej jest dorzucić np. 300mg susty. Dobrze po trenie przejść na masteron i wino.
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Re: TREN+PROP

    Postprzez emek.20 » 18 Listopad 2014, o 10:10

    nie wiem ile jeszcze pociągnę cykl ale planowałem propa bić dziennie 100mg to wychodzi 700mg tydzień Prop jest z malay tiger raczej pewny. A tren myślałem bić 75mg co drugi dzień. Propa już wcześniej ładowałem wtedy szedł 200 mg co drugi dzień a tren pierwszy raz. Ile mam pociągnąć ten cykl?? napewno dłużej pociągne propa ze 2 tyg. i pózniej zrobie mostek z enanem inastepny cykl. Napisz co o tym sądzisz Dzieki Pozdrawiam
    Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż że się mylili !!!
    Awatar użytkownika
    emek.20
    Starszy kapral
     
    Posty: 76
    Rejestracja: 9 Październik 2012, o 21:32
    Miejscowość: Rawa Mazowiecka
    Miasto: rawa mazowiecka
    Data urodzenia: 11 06 1988

    TREN+PROP

    Postprzez Jarek_28 » 19 Listopad 2014, o 00:41

    planujesz masę to musisz przeciągnąć dłużej ten cykl by złapać kilka kilo, tren jest dobry na wycinkę, przy czym ładnie buduje suchy mięsień, co nie znaczy że nie zrobisz masy, kwestia diety

    deka i enan to lepsze środki na masę, po trenie zamiast mostu poleciał bym właśnie na dece i enanie, powinno być na odwrót ale środki już kupiłeś więc...
    enan zacznij już 4 tyg. przed końcem propa, malay prop jest ok. Sam poczujesz kiedy zejść z trenu, w dawce 75 -100mg może poleć do 14tyg.
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Re: TREN+PROP

    Postprzez emek.20 » 19 Listopad 2014, o 12:31

    Teraz leciałem na anapolon cypio i dece 16 tyg i teraz zrobiłem mostek na enanie 200mg na tydzień. Na mostku lece juz z miesiąc i teraz ten cykl . Dużo mi nie spadło .Przed tym poprzednim cyklem ważyłem 84kg i dobiłem na cyklu do 96kg w porywie do 98 teraz waże 94kg więc nie jest żle Siła troche spadła ale jest ok. Wiesz jeszcze poradziłbyś jak wbić hcg w którym tygodniu bo tren ponoć bardzo blokuje. A pózniej do enana jeszcze coś dorzucić? Mam w planach polecieć bez przerwy ewentualnie z mostkami 2 lata. Wcześniej robiłem odbloki i ćwiczyłem na sucho bo myuślałem że lepiej pózniej kopnie ale poznałem gościa na siłowni co już ponad 2 lata leci bez przerwy i jest ok. Co Ty o tym sądzisz?? Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz
    Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż że się mylili !!!
    Awatar użytkownika
    emek.20
    Starszy kapral
     
    Posty: 76
    Rejestracja: 9 Październik 2012, o 21:32
    Miejscowość: Rawa Mazowiecka
    Miasto: rawa mazowiecka
    Data urodzenia: 11 06 1988

    TREN+PROP

    Postprzez Jarek_28 » 22 Listopad 2014, o 13:24

    Jeśli planujesz zawodowstwo to zapomnij o odbloku, tylko hrt. Czasem dobrze się odblokować, ale nie zaraz po cyklu, najlepiej po dłuższym moście, po 2 latach na cyklu, po półrocznym moście nie odczujesz spadków i złego samopoczucia po odbloku, po trenie nic już tak nie kopnie jak wcześniej bo zapycha receptory. Dlatego masteron, wino, prop i most lub podbijanie dawek. hcg co 7 tyg. i na koniec cyklu,
    po badaniach będziesz wiedział czy wspomóc się sermami na moście.
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    TREN+PROP

    Postprzez emek.20 » 22 Listopad 2014, o 21:30

    Ok. teraz to już lece dwa lata z mostkami. A teraz wjechałem już na cyku 2 dzień wale 100mg propa codziennie i 50mg trenu co dziennie. Zobaczymy jak to będzie. Myśle po 2 tyg podbić trn do 100mg dziennie a propa do 200mg dziennie .Jak lecieć to konkretnie he he '

    POzdrawiam dzieki Ci za pomoc
    Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż że się mylili !!!
    Awatar użytkownika
    emek.20
    Starszy kapral
     
    Posty: 76
    Rejestracja: 9 Październik 2012, o 21:32
    Miejscowość: Rawa Mazowiecka
    Miasto: rawa mazowiecka
    Data urodzenia: 11 06 1988

    TREN+PROP

    Postprzez Jarek_28 » 23 Listopad 2014, o 00:14

    Dawki dobierz pod siebie, ja najlepiej czułem się na 450mg trenu ace,
    500mg propa,
    300mg susty, na tydzień. Tren zmniejsza wydolność i na takich dawkach jak piszesz długiego cyklu nie pociągniesz, po tygodniu zejdziesz z dawki. Został bym przy 200mg propa co drugi dzień, ale zrobisz jak uważasz, zdaj relację z cyklu. Pozdrawiam
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Następna

    Wróć do Doping

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron