Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Doping
  • Winstrol-testosteron

    Niedozwolone wspomaganie czyli sterydy anaboliczne i prohormony stosowane w kulturystyce i w innych dyscyplinach sportowych.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Winstrol-testosteron

    Postprzez vold » 4 Marzec 2010, o 23:53

    devil'sGift napisał:z propa polecę Testopin tylko kur***o bolesny.
    lg a prop czemu ed ,a nie e2d?



    jak prop jest bolesny to jak dla mnie odpada chodz miał by złote działanie :)

    za częste injekcje .
    -
    Pytania, porady pisz na PW, Mail. tylko osoby pow 18 lat !!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    vold
    Sierżant
     
    Posty: 260
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 16:02
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 03 07 1979

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Winstrol-testosteron

    Postprzez spaler » 5 Marzec 2010, o 01:23

    Czyli sam clomid starczy tak?Mam go zacząć brać 3 dni po ostatnim propie tak?HCG nie trzeba?Jeżeli chodzi o odżywki to poradź-chętnie uzupełnię swoje zasoby-jakby nie było jak robiłem poprzednie cykle to niektóre z obecnych odżywek było albo masakrycznie drogie albo ich nie było.
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Winstrol-testosteron

    Postprzez lg team » 5 Marzec 2010, o 08:47

    nie ma potrzeby hcg,
    jesli lecisz ten cykl co ja podalem to clom zaczynasz next dzien po ost dawce winka,
    jesli lecisz ten cykl co sam podales to 3 dni po ost inj propa,
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Re: Winstrol-testosteron

    Postprzez spaler » 5 Marzec 2010, o 22:28

    ok-dzięki.Teraz jeżeli chodzi o odżywki to po cyklu bym wziął stack kreatynowy,przedtreningowca,glutaminę,purple wraith,bcaa .Coś dodać?Czytałem sprzeczne opinie czy dodawać nowadex-brać?
    Ogólnie to zarys miałem taki:6tygodni-bcaa,przedtreningowiec,glutamina,bcaa,purple wraith,Green Magnitude.Po tych 6 tygodniach robię cykl(prawdopodobnie taki jak radzi lg team-przynajmniej taki bym chciał)+glutamina,bcaa,purple.A po cyklu na wejść spowrotem na stack kreatynowy i to co napisałem na początku posta.Oczywiście dieta i białko cały czas przed,w trakcie i po cyklu.
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Winstrol-testosteron

    Postprzez vold » 5 Marzec 2010, o 23:16

    Bardziej skup się nad podaniem clenbuterolu po cyklu a nie kreatyny, ale jak bardzo chcesz kreatyne też możesz podać.
    -
    Pytania, porady pisz na PW, Mail. tylko osoby pow 18 lat !!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    vold
    Sierżant
     
    Posty: 260
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 16:02
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 03 07 1979

    Re: Winstrol-testosteron

    Postprzez spaler » 5 Marzec 2010, o 23:34

    Clenbuterol miałbym wziąć zaraz po cyklu?Mógłbyś przybliżyć przez jaki okres i jakie dawki?
    W temacie o clenbuterolu wspominacie że można użyć po cyklu na propku,ale urywa się tam wątek na prośbie o przybliżenie szczegółów.
    Sry że tak się dopytuję o być może oczywiste dla was rzeczy,ale chcę zanim zacznę cykl mieć wszystko dopięte-nie zostawiać sobie że dokupię coś w trakcie,albo potem dopytam.Chciałbym wszystko zaplanować ze szczegółami.
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Winstrol-testosteron

    Postprzez spaler » 5 Marzec 2010, o 23:45

    Jak stosować?? 2-6 tab dziennie w dwóch dawkach podzielonych przez 2tygodnie następnie 2tygodnie przerwy potem całość powtórzyć, gdyż ciągle przyjmowanie powoduje wysycenie receptorów lub stosujac bez schematu 2tyg on/off w polaczeniu z ketotifenem (wiecej info --> wyszukiwarka).
    Znalazłem takie dawkowanie na użycie po cyklu-tak miałbym użyć?
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Winstrol-testosteron

    Postprzez dmq1992 » 5 Marzec 2010, o 23:50

    można brać w dawkach 2-8 tabs dla kobiet jest to max 4 tabletki mężczyźni dają rade sobie z dawkami 4-8. Sam stosuje 4 tabsy... Ale wszystko zależy od naszego organizmu. Najlepiej startować od 1 tabsa i zwiekszać dawkę i sprawdzać przy jakiej ilości wzrastają skutki uboczne tzn drżenie rąk i bezsenność i dostosować dawkę do siebie. Jak dla mnie ilośc 4 tabs w zupełności wystarczająca. 2 tyg bierzesz i potem 2 tyg przerwy w których szapiersz inny zpalacz czy też kofeinę. :)
    dmq1992
    Kapral
     
    Posty: 51
    Rejestracja: 13 Luty 2010, o 22:24
    Miasto: opole
    Data urodzenia: 17 01 1992

    Re: Winstrol-testosteron

    Postprzez spaler » 6 Marzec 2010, o 00:02

    Czyli clebuterol zaczynać piramidką.W trakcie cyklu ochronnie na wątrobę radzą:Essentiale forte i esselive. Ponadto godne uwagi sa: lecytyna, Cynarex, Cynarein, Legalon, Artecholwex, Cholegran, Raphacholin, preparaty z czosnku czy mieszanki ziołowe, w tym: Cholagoga. Innym znakomitym środkiem Hepa-Merz lub Hepatil. Oba zawierają asparginian ornityny.
    Co najlepiej z tego wybrać?
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Winstrol-testosteron

    Postprzez vold » 6 Marzec 2010, o 07:09

    Nie piszcie w tych waszych głupich dawkach typu 2 tab , 5tab - bo chyba zależy jakie tab??? czy 20mcg czy może 40mcg,

    może być 2 on 2 of, pełna dawka dzienna to 160mcg,

    są jeszcze inne rodzaje stosowania clena.
    -
    Pytania, porady pisz na PW, Mail. tylko osoby pow 18 lat !!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    vold
    Sierżant
     
    Posty: 260
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 16:02
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 03 07 1979

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Doping

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron