Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Co kupić kobiecie na walentynki?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez sunflow » 25 Styczeń 2012, o 23:07

    muskułka napisał:Tak, tak, koniecznie bielizna! Tylko wiesz...nie stanik i majciochy tylko coś seksownego. Jakiś fajny komplecik koronkowy albo prześwitująca koszulka ;D A...i winko koniecznie.Tak! Winko musi być :D


    O taaak wino i upojna noc to najlepszy prezent walentynkowy na świecie!
    A tak jak koleżanka pisze bielizna będzie do tego dobrym dodatkiem bo to prezent i dla niej, i w pewnym sensie dla Ciebie :> Czekoladki czy kwiatki - oklepane!
    sunflow
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 25 Styczeń 2012, o 22:25
    Miasto: Przemyśl
    Data urodzenia: 08 07 1989

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez toure » 26 Styczeń 2012, o 09:16

    pijacy :P:P kazdemu tylko akohol w glowie i seks a ja tutaj radze na temat bielizny idealnej do noszenia w ciagu dnia :D
    jak jest seks to jestescie goli wiec bielizna nie potrzebna
    toure
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 10 Grudzień 2011, o 11:41

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez antolin » 26 Styczeń 2012, o 10:59

    Co tak mnie na tę bieliznę namawiacie? :) Chyba głodnemu chleb na myśli :P No ok, może i nawet fajny pomysł, ale ja nie mam bladego pojęcia co te kobiety noszą. Zobaczcie to: http://www.desirebutik.pl/products/biel ... orsety/108 , na menu, ile jest tych rodzajów: samych staników to 6 rodzajów, a BODYSTOCKING, wiecie co to kurde jest?

    p.s. wrzuciłem na stronce z fajnymi strojami erotycznymi, hehe, te to mi się podobają, ale to takie jednoznaczne, więc raczej nie szukam czegoś takiego. ale ładne są
    antolin
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 44
    Rejestracja: 9 Wrzesień 2011, o 07:54

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez Purina » 26 Styczeń 2012, o 13:57

    Łe tam, ja bym chyba nie chciała bielizny, bo ogólnie facet może nie trafić w gusta, albo z rozmiarem :P Byłaby kicha trochę. Jeśli chodzi o link - mi najbardziej podoba się zdjęcie nr. 2 (tzn. ciuszki na zdjęciu). Od razu wpadły mi w oko. Ale to też zależy od upodobań.
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez sunflow » 26 Styczeń 2012, o 17:25

    toure - a wolisz kiedy kobieta rozbiera się z białych wyciągniętych majtek i zwykłego cyckonosza czy może z seksownej bielizny?
    antolin - sam prosiłeś o radę, z czego kobieta najbardziej by się ucieszyła... ;) do wszystkiego dodane masz zdjęcia więc wystarczy poprzeglądać i wybrać to, co się najbardziej podoba.
    sunflow
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 25 Styczeń 2012, o 22:25
    Miasto: Przemyśl
    Data urodzenia: 08 07 1989

    Re: Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez toure » 26 Styczeń 2012, o 18:56

    toure - nie wazne co nosi, kocham ja i podnieca mnie zawsze i wszedzie.
    poza tym liczy sie dla mnie cialo a nie to co ma na sobie, bo to szybko zdejmuje

    ale jesli cos juz chcecie to naprawde komplety bywaja swietne

    Image
    Image
    wybralem to co mi sie w miare podobalo :P koszula na noc jest boska
    toure
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 10 Grudzień 2011, o 11:41

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez daria77 » 26 Styczeń 2012, o 22:41

    Ja tam nie lubię walentynek :P Miłość powinno się sobie wyznawać cały rok a nie 14 lutego bo jest jakieś komercyjne święto :D Chociaż za sexi bieliznę bym się nie obraziła :D i to nie tylko na walentynki :) Ale zamiast jakiś erotycznych przebrań wolałabym coś co mi się przyda na co dzien - i nie oznacza to, że muszą to być babcine pantalony :P Proponuje coś takiego :

    http://www.desirebutik.pl/product/bieli ... eks/14/757
    daria77
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 26 Styczeń 2012, o 22:32
    Miasto: Gdańsk
    Data urodzenia: 04 03 1991

    Re: Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez sunflow » 26 Styczeń 2012, o 23:19

    toure napisał:toure - nie wazne co nosi, kocham ja i podnieca mnie zawsze i wszedzie.
    poza tym liczy sie dla mnie cialo a nie to co ma na sobie, bo to szybko zdejmuje

    ale jesli cos juz chcecie to naprawde komplety bywaja swietne

    Image
    Image
    wybralem to co mi sie w miare podobalo :P koszula na noc jest boska



    Ładnie powiedziane, widać kobieta ma szczęście :)

    daria77 - ładna bielizna w prezencie na walentynki (i to z woli faceta) nie jest przecież zaprzeczeniem wyznawania miłości przez cały rok, a miłym gestem z którego niejedna by się ucieszyła :)
    sunflow
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 25 Styczeń 2012, o 22:25
    Miasto: Przemyśl
    Data urodzenia: 08 07 1989

    Re: Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez daria77 » 29 Styczeń 2012, o 23:57

    sunflow napisał:
    toure napisał:toure - nie wazne co nosi, kocham ja i podnieca mnie zawsze i wszedzie.
    poza tym liczy sie dla mnie cialo a nie to co ma na sobie, bo to szybko zdejmuje

    ale jesli cos juz chcecie to naprawde komplety bywaja swietne

    Image
    Image
    wybralem to co mi sie w miare podobalo :P koszula na noc jest boska



    Ładnie powiedziane, widać kobieta ma szczęście :)

    daria77 - ładna bielizna w prezencie na walentynki (i to z woli faceta) nie jest przecież zaprzeczeniem wyznawania miłości przez cały rok, a miłym gestem z którego niejedna by się ucieszyła :)



    Dlatego napisałam, że za taki prezencik bym się nie obraziła :) toure rzeczywiście koszula jest super. Mógłbyś mi podać adres sklepu gdzie mogłabym taką kupić? Jadę na ferie z ukochanym w góry, więc przydałaby mi się sexi koszula do spania - bo przecież nie będę spać w piżamce w misie hehe :)
    daria77
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 26 Styczeń 2012, o 22:32
    Miasto: Gdańsk
    Data urodzenia: 04 03 1991

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez damiankusak » 30 Styczeń 2012, o 07:14

    daria77 to facet :P :P
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron