Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Co kupić kobiecie na walentynki?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez LittleBird » 3 Luty 2012, o 09:55

    Ja zawsze najbardziej cieszę się na biżuterię:D To jest zawsze dobry pomysł na prezent, no chyba, że kobieta, wyjątkowo, ma jakąś awersję do błyskotek;) Jeśli nie, to polecam, zawsze można skomponować bieliznę z biżuterią, to też na pewno przypadnie jej do gustu:) Jeśli chodzi o biżuterię to polecałabym artystyczną, jest ciekawsza, bardziej oryginalna i tańsza od tej od jubilera:) Polecam fajny sklep internetowy - Galeria Artystyczna KuferArt - naprawdę świetne dodatki:D
    LittleBird
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 3 Luty 2012, o 09:51
    Miasto: Toruń
    Data urodzenia: 11 10 1986

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez Purina » 3 Luty 2012, o 12:28

    LittleBird napisał:polecałabym artystyczną, jest ciekawsza, bardziej oryginalna i tańsza od tej od jubilera:)


    ja nie chciałabym dostać podróbki z metalu :Lol: dlatego też tańsza niż u jubilera.
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Re: Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez patrycjusz » 28 Listopad 2013, o 11:23

    Już dawno po walentynkach i w sumie nowe są bliżej niż dalej i temat powraca jak bumerang, co kupić dziewczynie, zacząłem przeglądać sklepy w poszukiwaniu tego bodystocking bo zwykła bielizna to już chyba odpada, tanie to nie jest ale wygląda rewelka np. http://ekskluzywna.pl/bodystocking i chyba się zdecyduję :) Macie jakieś nowe pomysły? pozdro
    patrycjusz
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 28 Listopad 2013, o 11:21
    Miasto: Kielce
    Data urodzenia: 01 04 1981

    Re: Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez Perpetum » 5 Grudzień 2013, o 12:12

    rowniez polecal bym bizuterie, na przyklad urocze kolczyki hand made, nie znam kobiety, ktora nie ucieszyla by sie z tak oryginalnego prezentu :)
    Perpetum
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 13 Sierpień 2013, o 09:38

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez marianek » 5 Grudzień 2013, o 13:28

    Teraz to już walentynek nie ma, ale jest okres świąteczny! Ja mojej kobiecie zakupiłem serię sesji gdzie jest profesjonalny masaż. Narzekała że ją kark boli więc w sam raz :)
    Awatar użytkownika
    marianek
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 9 Sierpień 2012, o 12:50

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez kwasik87142 » 5 Grudzień 2013, o 17:03

    Kupię jej tradycyjnie bukiet czerwonych róż :)
    kwasik87142
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 3 Grudzień 2013, o 16:58
    Miasto: Piła
    Data urodzenia: 14 01 1991

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez władek2398 » 6 Grudzień 2013, o 15:24

    Na szczęście mam jeszcze sporo czasu żeby się zastanowić :D
    władek2398
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 3 Grudzień 2013, o 19:52
    Miasto: Łodź
    Data urodzenia: 04 06 1992

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez jozef67943 » 8 Grudzień 2013, o 18:27

    Zamierzam mojej kupić wycieczkę do Paryża.
    jozef67943
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 4 Grudzień 2013, o 12:23
    Miasto: Sopot
    Data urodzenia: 03 01 1993

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez zbynio96712 » 9 Grudzień 2013, o 14:36

    Najlepiej to dać jej całusa :D
    zbynio96712
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 4 Grudzień 2013, o 12:59
    Miasto: Sopot
    Data urodzenia: 06 03 1990

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez Andresz » 1 Kwiecień 2014, o 10:49

    Mnie się wydaje, ze dobrym rozwiązaniem będzie też zabranie dziewczyny na jakiś ciekawy wyjazd, o tej porze to najlepiej chyba w góry. Jeżeli lubi jeździć na nartach, to tym lepiej :-) Ja bym na przyszłość polecał zajrzeć na stronę Visit Zakopane po różne ciekawe okazje wyjazdu w góry. Wynajmujesz taki apartament w górach, można przygotować romantyczną kolację lub gdzieś zabrać do restauracji i naprawdę będzie dobrze spędzony czas, a dziewczyna na pewno się ucieszy z takich walentynek.
    Andresz
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 8 Marzec 2014, o 08:01
    Miasto: Poznań

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron