Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Co kupić kobiecie na walentynki?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez tabagienny » 11 Luty 2015, o 12:45

    My z dziewczyną mieliśmy ograniczony kontakt, ponieważ nie posiadała internetu. Na walentynki zrobiłem jej prezent i założyłem jej sieć domową. Wybrałem tego dostawce: http://www.lovo.pl/internet-dla-firm-lovo-dsl.
    Pozdrawiam :P
    tabagienny
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 11 Luty 2015, o 12:44

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez barbieb » 12 Luty 2015, o 09:16

    A może po prostu przygotujcie swojej wybrance kolacje we dwoję? Będzie to na pewno lepsze niż spotkanie w zapchanym kinie czy restauracji.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez Oenomaus » 12 Luty 2015, o 11:30

    Kwiaty i jakiś miły wieczór we dwoje :)
    Oenomaus
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 12 Luty 2015, o 11:24

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez barbieb » 13 Luty 2015, o 08:21

    Dokładnie. Ja mojemu ukochanemu kupiłam tylko zegar ścienny, który pełni także funkcję tablicy do pisania. Nosiłam się z zamiarem kupienia tego już jakiś czas i w końcu stwierdziłam, że Walentynki to odpowiedni moment by się w końcu zmotywować.

    Image
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez Selik » 14 Luty 2015, o 15:37

    Może kupi swojej drugiej połówce jakąś jedną, albo nawet i dwie ładne modne sukienki wieczorowe. Raczej mężczyźni nie kupują kobietom takich prezentów, a myślę że każda kobieta chciałaby dostać jakąś piękną sukienkę od znanego projektanta
    Selik
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 14 Luty 2015, o 15:36

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez barbieb » 17 Luty 2015, o 21:39

    Pewnie tak, tylko ta suknia musiałaby być dobrze dobrana - zarówno jeśli chodzi o rozmiar, jak i krój czy kolor.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez klamka » 19 Luty 2015, o 12:34

    Myślę, że fajna i seksowna sukienka jest w tym momencie bardzo dobrą opcją. Najlepiej wybierać te elastyczne i dopasowane, żeby mieć pewność, że będą pasować.

    Image
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez kovakami » 23 Luty 2015, o 13:55

    Moja kobieta jest bardzo elegantna, wiec jej niepodhodzi ubrania Nike czy Adidas, wiec na ta walentynke ja kupijem jej sukienke od - Lupilu odzież i buty od Rinascimento odzież
    kovakami
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 23 Luty 2015, o 13:51

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez piórko » 24 Luty 2015, o 20:37

    Świetna ta sukienka. Już po walentynkach, ale myślę, że świetnym pomysłem na prezent jest biżuteria, np. taki pierścionek w kształcie serduszka z cyrkoniami. Do kupienia na Domodi.pl.

    Image
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Co kupić kobiecie na walentynki?

    Postprzez klamka » 28 Luty 2015, o 11:53

    Bardzo ładny pierścionek :)
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron