Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Plany na wakacje

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Plany na wakacje

    Postprzez jurasekl22 » 28 Lipiec 2019, o 13:57

    Zastanawialiście się może nad ubezpieczeniem turystycznym?? Jeśli gdzieś wyjeżdżacie to koniecznie musicie mieć ubezpieczenie to jest naprawdę ważne. Poczytajcie o korzyściach ubezpieczenia na stronie https://www.eluban.pl/wiadomosci/s/4879 ... urystyczne tutaj możecie wyczytać ile kosztuje takie ubezpieczenia. Bardzo ciekawy i przydatny artykuł koniecznie zobaczcie. Polecam.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Plany na wakacje

    Postprzez Adamila021 » 13 Sierpień 2019, o 13:54

    Ja raczej nie robię większych planów na wakacje. Raczej szukam aktualnych ofert, najtańszych propozycji na bilety w pakiecie z hotelem i w te miejsca się wybieram. Oczywiście raczej są to kierunku ciepłe, stawiam na ciepłe może i przepiękne plaże, tego typu wypoczynek najbardziej mnie interesuje:) A wy na jaki typ urlopu stawiacie? Przy planowaniu wakacji myślę, że portal Esky https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/lh/lufthansa może wam pomóc. W tym miejscu bez problemu znajdziecie tanie bilety na samolot, również doczytacie konkretnych informacji, wraz z opiniami klientów o danej linii lotniczej.
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez Biernat33 » 12 Grudzień 2019, o 13:50

    biss8183 napisał:Byłem w Meksyku na miesiąc. Polecam serdecznie

    oo fajne miejsce. mnie bardziej urzekła Kanada. Ale tam trzeba na dłużej jechać bo to duzy kraj. Potrzebna także jest wiza. Ale dzięki stronie www.etacanada.pl można
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez maciek233 » 29 Styczeń 2020, o 08:19

    w Europie widziałem już większość najpopularniejszych miejsc, dlatego teraz przyszedł czas na bardziej egzotyczne miejsca. Byliście może w Tybecie http://ctpoland.com.pl/wycieczki/tybet-podroz-po-dachu-swiata? Podobno jest to miejsce, które trzeba odwiedzić.
    maciek233
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 9 Marzec 2018, o 08:33

    Plany na wakacje

    Postprzez Niuniaaa » 16 Maj 2020, o 18:28

    Nie, my jak już coś to pozostaniemy w Polsce. Nawet jak się okaże, że będzie można jechać gdzieś zagranicę. Właśnie przeglądałam najróżniejsze oferty wakacji i chyba zdecyduje się na Świnoujście, na stronie https://www.baltichome.pl/swinoujscie zauważyłam, że można znaleźć całkiem fajne noclegi. Możecie też sobie sprawdzić.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez Alicja » 4 Czerwiec 2020, o 13:24

    Moim planem jest opracowanie sobie diety i jakiegoś planu treningowego, a następnie trzymanie się go. Zastanowię się też nad suplementacją https://www.bodypak.pl/pl/kreatyny/827-trec-nitrobolon-ii-1100g.html i mam nadzieję, że uda mi się zrzucić zbędne kilogramy.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Plany na wakacje

    Postprzez Niuniaaa » 27 Listopad 2020, o 20:08

    Widzę, że macie fantastyczne plany na wakacje. Jeżeli chodzi o mnie to chyba przewertuje na stronie e-turysta.pl noclegi nad morzem, bo przykładowo latem lubię wybrać się na plaże. A teraz może wybrałabym się jeszcze w góry, ale nie wiadomo co z pandemią. A wy teraz teraz będziecie gdzieś na ferie jechać?
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Plany na wakacje

    Postprzez Devil93 » 24 Styczeń 2021, o 19:52

    A gdzie będziesz nocować? My planujemy zakup campingu, ale prawda jest taka, że na razie czekamy, bo nie wiadomo, co będzie z tą pandemią. No, ale jeśli się wszystko uda, to w InterCamp https://intercamp.pl/pl/c/Przedsionki-d ... owych/1456 kupimy doposażenie. Wiem, że tu na pewno jest coś porządnego. Wiele osób zna ten sklep.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Plany na wakacje

    Postprzez GosikS » 28 Luty 2021, o 20:47

    Według mnie warto wziąć pod uwagę wyjazd nad Bałtyk. Jeżeli interesują Was sprawdzone noclegi nad morzem to zerknijcie sobie tutaj: http://lazurowabryza.pl/ustka-noclegi-nad-morzem/ to apartamentu niedaleko Ustki, które z czystym sumieniem mogę Wam polecić. Pokoje są bardzo fajnie urządzone, lokalizacja świetna i ceny mają przystępne ;)
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Plany na wakacje

    Postprzez fitania » 22 Marzec 2021, o 18:46

    W sumie to jeszcze nie wiem co będę robić w wakacje, zależy jak z obostrzeniami. Dobrze, że zanim znowu wszystko zamknięli, w tym hotele, to udało mi się wyskoczyć na kilka dni za miasto. Skorzystałam wtedy z wynajem samochodów Warszawa bo mój samochód był akurat u mechanika. I ku mojemu zdziwieniu, wyszłam na tym mega dobrze pod względem kasy ;)
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron