Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Plany na wakacje

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Plany na wakacje

    Postprzez Devil93 » 21 Maj 2021, o 15:27

    W sumie zawsze mówiliśmy o domkach i to wybieramy. Kolejna sprawa, że po prostu chcemy mieć taki domek u siebie na działce. A jeśli tak, to co powiecie na kupno domku prefabrykowanego i to tutaj https://dreamwoodhouse.com/? To będzie dla mnie i dla innych dobra opcja?
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Plany na wakacje

    Postprzez jurasekl22 » 25 Maj 2021, o 19:21

    Uważam że idealnym planem na wakacje jest wyjazd z rodziną znajomimi w różne fajne miejsca. Ostatnio znalazłam super ofertę wynajem kamperów gliwice. Nowoczesne wyposażone kampery w atrakcyjnej cenie. Cudowna atmosfera fajna zabawa. Warto zarezerwować i cieszyć się tą przygodą
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez Ailis » 6 Lipiec 2021, o 06:58

    Cześć wszystkim. Co do planów na wakacje to nam nie brakuje, ale za to brakuje czasu i pieniędzy aby te wszystkie plany zrealizować. Dlatego też na sam początek chcemy wyjechać gdzieś w góry i tam spędzić kilka dni. Więc w tym celu szukaliśmy jakiegoś fajnego lokum. I między innymi trafiłam na spływy pontonowe które bardzo mnie zainteresowały. Bo jednak nie wszędzie takie spływy są realizowane także na pewno skorzystamy z takiej atrakcji.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Plany na wakacje

    Postprzez agnieszka729 » 24 Lipiec 2021, o 15:36

    Jasne że lubimy, od kilku lat regularnie jakiś wypad przynajmniej 2x w miesiącu, ostatnio nawet trafiłam na rewelacyjne buty górskie damskie letnie i już 2 wędrówki w nowych butach mam zaliczone :) Ponadto jeśli ktośszuka buty trekkingowe dziecięce to teraz są spore promocje, a przy okazji można zaopatrzyć się w plecaki sportowe dla dzieci Z resztą wspólne wycieczki zawsze dają nam ogormną porcję frajdy.Dlatego też uświadomiłam mojej połówce że wygodne buty turystyczne męskie to podstawa :) Długo nie musiałam namawiać i szybko przekonał się też że krótkie spodenki męskie sportowe też są absolutnie niezbędne
    agnieszka729
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 18
    Rejestracja: 23 Wrzesień 2014, o 12:02
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1988

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez Niuniaaa » 31 Sierpień 2021, o 16:46

    A sprawdzaliście jakie atrakcyjne pakiety wakacyjne nad morzem możecie znaleźć przykładowo w hotelu Sandra Spa? Mi znajomy mówił, że jak chodzi o wakacje nad Bałtykiem to warto właśnie postawić na ten hotel. Oni dbają o to, aby ich oferta była najatrakcyjniejsza.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez werena48 » 2 Listopad 2021, o 17:20

    Ja bardzo lubię żeglarstwo i jednocześnie bym odwiedziła jakis inny kraj. Pomyślałam, że to połączę i znalazłam na https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-chorwacji bardzo fajną opcję czarteru jachtowego w Chorwacji. Jak dla mnie super.
    werena48
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 28 Grudzień 2016, o 13:03
    Miasto: Poznań

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez Alicja » 22 Listopad 2021, o 13:46

    Ja nie mam bardzo ambitnych planów na wakacje, po prostu po wizycie u dietetyka https://www.myline.pl/ będę dbał o siebie i zrzucał nadmiarową wagę. Aktywność fizyczna i odpowiednia dieta to dokładnie to co będzie mi potrzebne.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Plany na wakacje

    Postprzez GosikS » 16 Luty 2022, o 19:00

    Jeśli chodzi o plany na wakacje to zawsze staram się zorganizować jakieś wyjazd w rejony morskie :) Kocham plaże i szum morza, dlatego co najmniej jeden wyjazd w roku musi być w takie miejsce. W tym roku zarezerwowałam już pobyt na stronie https://www.hotelsaltic.pl/ i szczerze mogę powiedzieć, że nie mogę się doczekać tego wyjazdu. Hotel Saltic ma naprawdę bardzo dobre opinie, a do tego okolica wygląda pięknie. Jeśli nadal nie macie w planach nic konkretnego to warto sobie zajrzeć, bo może akurat spotkamy się na miejscu :D
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Plany na wakacje

    Postprzez werena48 » 17 Marzec 2022, o 13:12

    Ogólnie ciekawą opcją wydawała mi się Grecja. Jest tam co oglądać no i jest super kuchnnia. Zastanawiam się jednak nad tym skąd wziąć kasę dodatkową. Myślę czy nie wykorzystać jakiejś opcji pożyczkowej. nalazłam tego sporo na https://wygodnepozyczki.pl/blog/jak-wybrac-najlepszy-kredyt-gotowkowy-4-wskazowki. Jest tam wiele wariantów.
    werena48
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 28 Grudzień 2016, o 13:03
    Miasto: Poznań

    Plany na wakacje

    Postprzez justisx » 26 Marzec 2022, o 21:17

    W tym roku planuję wyjechać z rodziną na wakacje do Hiszpanii. Ale najpierw trochę formalności. Jedną z nich jest wykupienie ubezpieczenia. A tutaj https://superpolisa.pl/faq/ile-kosztuje ... ie-wybrac/ dowiedziałam się wszystkiego na ten temat.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron