Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Plany na wakacje

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Plany na wakacje

    Postprzez adelajda80 » 14 Październik 2014, o 10:00

    Ja czekam na zimę bo to także są wakacje i wtedy jakieś Alpy może albo nasze polsko-słowackie górki.
    adelajda80
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Październik 2014, o 08:55

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Plany na wakacje

    Postprzez klamka » 16 Październik 2014, o 11:48

    Ja mam wakacje wtedy, kiedy wezmę urlop, czyli chyba niedługo, bo już bardzo go potrzebuję :)
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez Kubi » 16 Październik 2014, o 12:14

    ja nie byłem nigdzie, złapałem atopowe zapalenie skóry i przez te trzy miesiące wakacji musiałem to leczyć, ale może w następne wakacje gdzieś pojadę
    Kubi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 16 Październik 2014, o 12:13

    Plany na wakacje

    Postprzez barbieb » 18 Październik 2014, o 11:29

    A robicie już jakieś plany na urlop zimowy czy odpuszczacie? Mi się marzy przynajmniej tygodniowy wypad na snowboard - najlepiej do Zakopanego. Ale jeszcze nie wiem czy uda nam się zgrać urlopy ;(.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Plany na wakacje

    Postprzez Andresz » 28 Październik 2014, o 10:42

    To ja właśnie robię trochę na odwrót i za bardzo nie wyjeżdżam na wakacje latem tylko zima. Jest wtedy łatwiej o urlop w robocie. Wybieramy ciepłe kraje, szczególnie egipt, bo w lutym jest tam prawie 30 stopni. To zdecydowanie dobrym pomysłem na urlop, bo ja ogolnie za bardzo nie lubie zimy, a w lutym to juz ma sie jej serdecznie dosyć i tylko się czeka na cieplejsze dni.
    Andresz
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 8 Marzec 2014, o 08:01
    Miasto: Poznań

    Plany na wakacje

    Postprzez klamka » 6 Listopad 2014, o 09:40

    W najbliższym czasie niestety nigdzie się nie wybieram, ale mam nadzieję, że przynajmniej na początku nowego roku uda mi się gdzieś wyjechać.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Plany na wakacje

    Postprzez ramona.daminska » 13 Listopad 2014, o 14:59

    Ja wyjeżdżam na wschód. Wynajęliśmy razem z sympatią hotel białystoku i mamy zamiar spędzić tam Sylwestra. Przy okazji pobawimy się trochę ze starymi znajomymi z czasów studiowania.
    ramona.daminska
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 13 Listopad 2014, o 14:57

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez Laris » 15 Listopad 2014, o 12:03

    ja wyjeżdżam do Holandii, właśnie szukam jakie są najtańsze busy holandia zamość i zamierzam jechać za tydzień
    Laris
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 15 Listopad 2014, o 12:02

    Plany na wakacje

    Postprzez GrzybEk21 » 18 Listopad 2014, o 13:04

    Chciałbym pojechać na Kręte :)
    GrzybEk21
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 18 Listopad 2014, o 12:48

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez Bosi » 18 Listopad 2014, o 21:34

    ja w tym roku pracowałem w firma sprzątająca i może w przyszłym roku też mi się uda w ten albo w inny sposób zarobić
    Bosi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 18 Listopad 2014, o 21:33

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: nass oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.