Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Plany na wakacje

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Plany na wakacje

    Postprzez Sumi » 19 Listopad 2014, o 08:17

    ja pewnie jak zwykle pojadę ze znajomymi na campingi nad bałtykiem, jeździmy tam co roku i zawsze jest super!
    Sumi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 19 Listopad 2014, o 08:16

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Plany na wakacje

    Postprzez klamka » 21 Listopad 2014, o 11:42

    Ale te campingi to chyba jednak latem, co?:)
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Plany na wakacje

    Postprzez piórko » 5 Grudzień 2014, o 13:16

    Są tacy, co i zimą jeżdżą nad morze, żeby pooddychać powietrzem z jodem. ;-) Ja jednak nie wyobrażam sobie spania w campingu, gdy temperatura powietrza wynosi mniej niż 0 stopni...
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez goszPtosz1 » 7 Grudzień 2014, o 18:42

    Ja w przyszłym roku planuje polecieć do Grecji. Nie mogę zdecydować się tylko co do Wysp Kreta czy Rodos? Co radzicie?
    goszPtosz1
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 7 Grudzień 2014, o 14:39

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez barbieb » 8 Grudzień 2014, o 08:49

    goszPtosz1 napisał:Ja w przyszłym roku planuje polecieć do Grecji. Nie mogę zdecydować się tylko co do Wysp Kreta czy Rodos? Co radzicie?


    Mogłabym polecić wyspę Korfu - byłam tam na wakacjach dwa lata temu, było przecudownie! Póki co planów na lato jeszcze nie mam, raczej skupiam się na feriach zimowych. Mam zamiar wynająć apartament w Zakopanem na ZakopaneApartamenty24 i jeśli tylko pogoda to dopisze to spędzić cały tydzień na stoku! W Białce zazwyczaj są warunki do zjeżdżania, więc mam nadzieję, że i w tym roku będą.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez piórko » 8 Grudzień 2014, o 13:51

    goszPtosz1 napisał:Ja w przyszłym roku planuje polecieć do Grecji. Nie mogę zdecydować się tylko co do Wysp Kreta czy Rodos? Co radzicie?

    Moi znajomi byli w tym roku na Korfu i wrócili bardzo zadowoleni. Jest to jednak mało imprezowa wyspa, bardziej kameralna. Rodos jest jej przeciwieństwem. Myślę, że najlepiej zastanowić się nad tym, na jaką aktywność się decydujemy. Czy plażowanie, czy zwiedzanie, czy imprezy - to ma ogromny wpływ przy wyborze kierunku.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Plany na wakacje

    Postprzez gregoRy22 » 9 Grudzień 2014, o 09:00

    Ja planuje pojechać w przyszłym roku do Włoch. Już teraz odkładam na to pieniądze.
    gregoRy22
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 8 Grudzień 2014, o 15:08

    Plany na wakacje

    Postprzez klamka » 9 Grudzień 2014, o 11:19

    A gdzie konkretnie chcesz się wybrać? Polecam między innymi Toskanię :)
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Plany na wakacje

    Postprzez KST » 9 Grudzień 2014, o 14:56

    z kumplami nad morze, z laską za granicę ;)
    Image
    Awatar użytkownika
    KST
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 24 Listopad 2014, o 14:29
    Miejscowość: Warszawa
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 14 11 1980

    Plany na wakacje

    Postprzez silnamania » 9 Grudzień 2014, o 18:31

    Ja byłam z mężem na dorszach we Władysławowie i pierwszy raz w życiu na takim rejsie. Wspaniała przygoda! A jakie super warunki. Mój mąż był naprawdę szczęśliwy. Świeży dorsz - to najpyszniejsza rzecz jaką jadłam w życiu. Rejs trwa długo bo około 11 godzin więc gdy mi się znudziło zeszłam na pokład gdzie sa bardzo dobre warunki socjalne. Polecam taką wyprawę!
    Awatar użytkownika
    silnamania
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 38
    Rejestracja: 9 Grudzień 2014, o 18:20
    Miasto: Warszwa
    Data urodzenia: 03 04 1983

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron