Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Prezent na ślub

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Prezent na ślub

    Postprzez jurasekl22 » 7 Listopad 2020, o 11:28

    Często para młoda ma życzenie by zamiast kwiatków wręczać alkohol. Ja to uważam że to dobry pomysł. Fajne alkohole możecie znaleźć na stronie Sklep z wódką zobaczcie sobie. Na pewno cos tutaj wybierzecie. Bardzo duży wybór i dobre ceny.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Prezent na ślub

    Postprzez fitania » 9 Listopad 2020, o 10:09

    Wiesz co, na gifted jest sporo fajnych prezentów na różne okazje, w tym także na ślub. Fajne jest to, że wybrane prezenty można spersonalizować - imię, datę, miejscowość. To już od Ciebie zależy, co wybierzesz. Wydaje mi się, że to tym bardziej fajna opcja, jak prezent ma być na ślub :)
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Re: Prezent na ślub

    Postprzez Devil93 » 30 Styczeń 2021, o 18:05

    Oj, ja to się nie tym martwię, a organizacją i to jest dopiero coś. Powiem wam, że takie rzeczy jak na przykład problem z prezentem, to można załatwić, a jeśli nie wiesz jakie Sale Weselne Śląsk działają dzis? To dopiero problem i ja muszę przez niego przejść. Mam nadzieję, że mi się to jednak uda.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Prezent na ślub

    Postprzez GosikS » 3 Luty 2021, o 12:54

    Ja chyba najbardziej skłaniałabym się jednak w stronę podarowania parze młodej gotówki, ale oczywiście prezenty też są dobrym wyjściem - liczy się gest!
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Re: Prezent na ślub

    Postprzez Alicja » 9 Luty 2021, o 12:07

    W większości przypadków dobra będzie koperta, jednak zawsze warto dołączyć coś dodatkowego. Przykładem może być tu voucher na masaż tantryczny dla par, który pozwoli nowożeńcom się razem zrelaksować.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Prezent na ślub

    Postprzez Niuniaaa » 28 Czerwiec 2021, o 16:31

    Według mnie, jak chcecie dać od siebie coś więcej jak tylko tzw. " kopertę" to warto byłoby podarować coś praktycznego do domu. Przykładowo takie https://gerlach.pl/sztucce-komplety sztućce, czy garnki, czy inne podobne rzeczy. Wiecie- to wszystko się przyda.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Prezent na ślub

    Postprzez Niuniaaa » 31 Sierpień 2021, o 19:24

    Z tego co ja zauważyłam to często też ludzie się decydują na zakup po prostu podróży. Jeżeli taka opcja was też interesowałaby, to możecie odwiedzić sobie portal dyskusyjny http://turystyka24.com.pl/forum/ i tam możecie podpytać o najbardziej polecane miejsca.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Prezent na ślub

    Postprzez jar3k » 22 Kwiecień 2022, o 21:30

    A co w kwestii samych życzeń?
    jar3k
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 24
    Rejestracja: 13 Czerwiec 2016, o 00:17

    Re: Prezent na ślub

    Postprzez michau » 25 Kwiecień 2022, o 15:46

    jar3k napisał:A co w kwestii samych życzeń?


    Dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie w życiu dwojga ludzi. To chwile pełne emocji oraz wzruszenia. Wielu z nas zadaje sobie pytanie jakie będą idealne życzenia z tej okazji. Trudno nie zgodzić się z tym, że powinny płynąć prosto z naszego serca i być pełne sympatii. Najczęściej wspominamy w nich takie kwestie jak zdrowie, szczęście czy pieniądze. Z jednej strony to bardzo uniwersalne życzenia jednak musimy sobie zdać sprawę z tego jak często są składane. Potrzeba tutaj trochę większej oryginalności. Jeśli chodzi o sprawdzone życzenia ślubne to ciekawe zestawienie znajdziecie w tym poradniku - https://www.weselezklasa.pl/poradnik/zyczenia-slubne/ To także cała masa inspiracji jakie możemy czerpać.
    michau
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 8 Październik 2017, o 11:31

    Prezent na ślub

    Postprzez jurasekl22 » 14 Październik 2022, o 08:45

    Jeżeli jesteście w trakcie organizowania własnego ślubu i wesela, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę, gdzie znajdziecie najróżniejsze dodatki na wesele i imprezy okolicznościowe . Sam skorzystałem z ich oferty i jestem naprawdę bardzo zadowolony z wyboru.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.