Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Prezent na ślub

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Prezent na ślub

    Postprzez takapani » 14 Marzec 2018, o 14:32

    Zbliża się wesele mojej przyjaciółki i z tej okazji postanowiłam podarować im wyjątkowy prezent. Ktoś z Was oprócz pieniędzy podarował coś oryginalnego swoim znajomym z okazji tak ważnego święta? Znalazłam kilka inspiracji lecz ciężko mi się zdecydować na konkretną rzecz. Może coś mi doradzicie?
    takapani
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 Marzec 2018, o 14:41

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Prezent na ślub

    Postprzez majeczkaf » 16 Marzec 2018, o 15:17

    Zleży co Twoja przyjaciółka chciałaby dostać :) Fajnym pomysłem na prezent weselny są np. komplety zastawy, talerzy czy może sztućce. Ciężko doradzić jak się kogoś nie zna i nie wie co może być mu potrzebne :)




    __________________________________
    Witam, polecam bezglutenowe kaszki
    majeczkaf
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 16 Marzec 2018, o 15:07
    Data urodzenia: 25 11 1988

    Prezent na ślub

    Postprzez Szymon42 » 18 Marzec 2018, o 14:16

    Daj kopertę w środku 50 zł i git
    Szymon42
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 18 Marzec 2018, o 14:15

    Re: Prezent na ślub

    Postprzez takapani » 20 Marzec 2018, o 10:31

    takapani napisał:Zbliża się wesele mojej przyjaciółki i z tej okazji postanowiłam podarować im wyjątkowy prezent. Ktoś z Was oprócz pieniędzy podarował coś oryginalnego swoim znajomym z okazji tak ważnego święta? Znalazłam kilka inspiracji lecz ciężko mi się zdecydować na konkretną rzecz. Może coś mi doradzicie?


    Udało mi się znaleźć dużo inspiracji na https://www.murrano.pl/prezent-na-slub-cafe-10.aspx i polecam tą stronę bardzo :)
    takapani
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 Marzec 2018, o 14:41

    Prezent na ślub

    Postprzez sabina393 » 20 Marzec 2018, o 17:47

    potret rysowany olowkiem
    sabina393
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 17:32

    Prezent na ślub

    Postprzez Adamila021 » 23 Marzec 2018, o 13:15

    Ja na Twoim miejscu kupiłam bym coś praktycznego, co się po weselu przyda parze młodej. Raczej bym odrzuciła pieniądze, bo teraz każdy je wręcza. Popatrz sobie na stronę internetową https://hefra.pl/prezenty-na-slub , tam są bardzo fajne srebrne zastawy, z których pożytek zrobi każdy. Szczególnie fajny prezent na wesele
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    Re: Prezent na ślub

    Postprzez jacekbal » 26 Marzec 2018, o 07:26

    Szukam fajnego zespołu do organizacji wieczoru kawalerskiego dla brata. Polecili mi Dj'a http://witoldslimak.pl/ jako oprawę muzyczną, ale nie mogę się zdecydować. Zna ktoś? Macie też kogoś innego do polecenia?
    jacekbal
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 2 Styczeń 2017, o 12:19
    Miasto: Dzierżoniów
    Data urodzenia: 04 03 1982

    Re: Prezent na ślub

    Postprzez kulti3 » 28 Marzec 2018, o 21:12

    Kupujecie ubrania na prezent? Ładne widziałam w sklepie zaful Tutaj można dostać modne ubrania, buty, torebkę, akcesoria do makijażu. Może coś będzie dobrym pomysłem na prezent.
    kulti3
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 28 Marzec 2018, o 21:08

    Prezent na ślub

    Postprzez Dragonfly » 8 Kwiecień 2018, o 16:21

    A ja bym poszła w coś zupełnie innego - może weekendowy wypad? Jak się dobrze poszuka to można znaleźć jakieś romantyczne miejsce blisko miasta (np. coś w takim stylu)
    Dragonfly
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 7 Marzec 2018, o 21:24

    Prezent na ślub

    Postprzez Biernat33 » 7 Październik 2019, o 16:11

    a czy przayjaciolka ma juz kupiony alkohol? jesli nie to polec jej zajrzeć na stronę http://wodkanawesele.pl W ofercie Toruńskich Wódek Gatunkowych znajdziesz wyjątkowa gamę w wódek weselnych. Ten wysokiej jakości alkohol jest produkowany w lokalnej wytwórni według różnych wzorów. Każdy znajdzie cos dla siebie.
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron